wmaraci reklam

Domain Çok iyi Fikir yok - Önerilerinizi Bekliyorum

20 Mesajlar 1.743 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

jetpanelim jetpanelim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 113 / 45
  • Ticaret 5, (%80)
Çok güzel ve iyi bir domainim var ama aklımda hiçbir fikir yok rica etsem öneride bulunur musunuz?
Domain : www.jetadam.com

wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
hocam domain pek "çok iyi" değil. Ne dememiş Şair Mevlana Celaleddin Rumi;

Nice domainler gördüm içinde proje yok
Nice Projeler gördüm domaini bok!

frmtr, n11,tnctr,*** vs vs

o yüzden siz projenizi bulun domain işin en önemsiz kısmı
systemkruger petrona jetpanelim

kişi bu mesajı beğendi.

bynoment bynoment https://tecrubesozluk.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 84 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Bence bu tarz scriptler için gayet güzel
teman felanda çok hoşuma gitti :)
jetpanelim

kişi bu mesajı beğendi.

https://fivemturkiye.com FiveM Türkiye Forumu
https://valheimturkiye.com Valheim Türkiye Forumu

Renkler Renkler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
"Yerli

jetpack" Türkiye'de üretilip, satılma haberleri yapıldığı vakit iyi iş yapar kardeşim, beklet; vaktiyle değerlensin.
jetpanelim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Renkler Renkler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Oooowww siten çok <3 güzelmiş! Tebrik ediyorum! Böyle bir beyinden beklerdim! MaşaALLAH; tebrik ederim gerçekten, benimki şakaya şaka ile karşılık vermenin yanında, beyne atıfta bulunmuş oldum iyi oldu. Bravo; siteniz çok iyi; inşaALLAH daha iyi projeler eklenip, iyi yerlere gelir; bir başkası yapamaz, bunu da siz başarabilirsiniz; hayal gücü ve üretim; böyle güzel projeler lazım inşaAllah hayrlı işlerde bulunursunuz en kısa sürede, düşünen, hayal eden beyinler proje üretiminde gecikip, attıklarını 12'den vurabilirler! Helal olsun derim! MaşaAllah Allah (c.c) razı olsun kardeşim. Jet Adam üzerine bir fikir madem ki böyle renkli bir temaya sahibiz, bu fikir gerçek olsun isterdim; günümüzde iletişim önemli ve bir o kadar da kalabalıklaştı buralar; Jet Adam.com burayı kullanacak kişiyi, kalabalıkların arasında büyüklere eriştirebilir. Burayı kullanarak bir insan; iç işleri bakanı'na sesini duyurabilir, bir gazeteciye sesini diğer sosyal medyadaki kalabalıkların arasından sıyrılmasını sağlayıp duyurabilir; bunun çalışmasını yapın bakalım; kap projeyi hadi hayrlısı olsun; tebrik ederim; inşaAllah olur! Kaçırmamalıyız bu fırsatı bana göre, Allah (c.c)'a emanet, hayrlı işleriniz olsun inşaAllah. Besmele ile başlayıp, araştırırsak bence bu hayal de bir gün gerçek olabilir; neden olmasın ki? Gerçekte uçan JetPack'lar çıktı; sanalda daha kolay; sadece gereken; birkaç ya da gerekirse bayağı bir yazılımcıyla toplantı hâlinde olacak şekilde irtibata geçmek... Melek yatırımcı bile aranabilinir; bence buraya üye olup, bundan yaralanmak isteyen sayısı çok olacaktır; ancak İstanbul gibi düşünelim ve kalabalık arttıkça trafik yavaşlayabilir, önemli olan trafiği yarmaktır ve hızlı bir şekilde diğerlerini geçip, ulaşabilmektir; trafik arttıkça bereket de artacaktır tabi bu da asla unutulmamalı.
jetpanelim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 113 / 45
  • Ticaret 5, (%80)

cthax adlı üyeden alıntı

hocam domain pek çok iyi değil. Ne dememiş Şair Mevlana Celaleddin Rumi;

Nice domainler gördüm içinde proje yok
Nice Projeler gördüm domaini bok!

frmtr, n11,tnctr,*** vs vs

o yüzden siz projenizi bulun domain işin en önemsiz kısmı

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için.
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 113 / 45
  • Ticaret 5, (%80)

bynoment adlı üyeden alıntı

Bence bu tarz scriptler için gayet güzel
teman felanda çok hoşuma gitti :)

Teşekkür ederim güzel yorumunuzu dikkate alacağım.

• Üyelik 27.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 113 / 45
  • Ticaret 5, (%80)

Renkler adlı üyeden alıntı

Oooowww siten çok <3 güzelmiş! Tebrik ediyorum! Böyle bir beyinden beklerdim! MaşaALLAH; tebrik ederim gerçekten, benimki şakaya şaka ile karşılık vermenin yanında, beyne atıfta bulunmuş oldum iyi oldu. Bravo; siteniz çok iyi; inşaALLAH daha iyi projeler eklenip, iyi yerlere gelir; bir başkası yapamaz, bunu da siz başarabilirsiniz; hayal gücü ve üretim; böyle güzel projeler lazım inşaAllah hayrlı işlerde bulunursunuz en kısa sürede, düşünen, hayal eden beyinler proje üretiminde gecikip, attıklarını 12'den vurabilirler! Helal olsun derim! MaşaAllah Allah (c.c) razı olsun kardeşim. Jet Adam üzerine bir fikir madem ki böyle renkli bir temaya sahibiz, bu fikir gerçek olsun isterdim; günümüzde iletişim önemli ve bir o kadar da kalabalıklaştı buralar; Jet Adam.com burayı kullanacak kişiyi, kalabalıkların arasında büyüklere eriştirebilir. Burayı kullanarak bir insan; iç işleri bakanı'na sesini duyurabilir, bir gazeteciye sesini diğer sosyal medyadaki kalabalıkların arasından sıyrılmasını sağlayıp duyurabilir; bunun çalışmasını yapın bakalım; kap projeyi hadi hayrlısı olsun; tebrik ederim; inşaAllah olur! Kaçırmamalıyız bu fırsatı bana göre, Allah (c.c)'a emanet, hayrlı işleriniz olsun inşaAllah. Besmele ile başlayıp, araştırırsak bence bu hayal de bir gün gerçek olabilir; neden olmasın ki? Gerçekte uçan JetPack'lar çıktı; sanalda daha kolay; sadece gereken; birkaç ya da gerekirse bayağı bir yazılımcıyla toplantı hâlinde olacak şekilde irtibata geçmek... Melek yatırımcı bile aranabilinir; bence buraya üye olup, bundan yaralanmak isteyen sayısı çok olacaktır; ancak İstanbul gibi düşünelim ve kalabalık arttıkça trafik yavaşlayabilir, önemli olan trafiği yarmaktır ve hızlı bir şekilde diğerlerini geçip, ulaşabilmektir; trafik arttıkça bereket de artacaktır tabi bu da asla unutulmamalı.

Benim için bu kadar uğraşıp yazdığınız için çok teşekkür ederim, demek istediginiz şeyi çok iyi anladım büyükler ve küçükleri bir araya getirme fikri gerçekten muhteşem bunu dikkate alacağım.
Renkler

kişi bu mesajı beğendi.

CanerErgez CanerErgez http://ergezcaner.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Tema gerçekten baya iyi . Warez gidersen adsense alamazsın . Dikkat et
jetpanelim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 113 / 45
  • Ticaret 5, (%80)
Çok teşekkürler güzel yorumun için dikkat edeceğim ama pek sorun yaratmadı diğer sitelerimde

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al