wmaraci reklam

Şehit ve Gazi Aile veya Yakınlarına Domain

51 Mesajlar 6.646 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BirkanUlusoy BirkanUlusoy Nullius in verba Kimlik Onayı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lifelong Learner
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 4 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
VokalNET Ne sosyal sorumluluğu, ne örneği kardeşim. Domain nedir? Ne amaçla alınır? Fiyatı nedir? Ne işe yarar? Şehit yakını olmakla ilgisi nedir? Bir hafta sonra yardıma başlayacağım diye konu mu açılır? Hepiniz birden kafayı mı kırdınız?

16 yaş küçük bir yaş değildir. Genç kardeşimizin yaptığı şey çok yanlıştır. Daha da yanlış olan ise bir sürü yetişkin insanın, çok marifet yapmış gibi arkadaşı tebrik etmesidir. Bir domain 3 lira. Bu forumda 3 sene çabalasan, domain verecek 3 şehit yakını bulamazsın. Kaldı ki şehit yakınlarının niye domain ihtiyacı olsun? Kayıplarının acısını web sitesi kurarak mı kapatacaklar. Ne kadar saçma bir muhabbet dönüyor burada.

Bu forumun seviyesi her geçen gün düşüyor ve düşmeye de devam edecek gibi görünüyor.

wmaraci
reklam

VokalNET VokalNET Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnternet & Teknoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 10, (%60)
BirkanUlusoy domainleri her insan kar elde etmek veya ticari amaçlı olarak elinde bulundurmuyor, kimileri kendisi için birşeyler hazırlayıp vakit geçirmek istiyor, neden bir şehit veya gazi yakını bunu yapmak isteyemeyiz mi ? ayrıca bu projeye katılacakların forumdan olması şart değildir. bu projenin şartlarını taşıyan her başvuruya yardımcı olabiliriz. Genç kardeşimiz birşeyler yapmış evet ama hata gençlerde değil bakıyorum ki biz büyüklerde çünkü bu tarz eleştiri ve karalama çalışmalarına kalkışan kişiler mevcut. Ayrıca burada yapılan desteğin fiyatı veya boyutu önemli değil, önemli olan bunu düşünüp hayata geçirebilmek. 16 yaşında genç bir arkadaş böyle bir projeye öncülük ediyorsa bize bunu karalamak değil elimizden gelen yardımı yapmaktır. Yardım edip etmemek ise konuyu okuyan kişilerin/firmaların kendi kararıdır.

Ayrıca bu konunun WMARACI ile alakası nedir ? her kişi kendi yazdığı yazının sorumluluğunu zaten almakta, yönetimi veya forumun seviyesini ilgilendiren olay nedir çözemedim.

vNET Software
İyi Forumlar

Setrazor Setrazor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)

BirkanUlusoy adlı üyeden alıntı

VokalNET Ne sosyal sorumluluğu, ne örneği kardeşim. Domain nedir? Ne amaçla alınır? Fiyatı nedir? Ne işe yarar? Şehit yakını olmakla ilgisi nedir? Bir hafta sonra yardıma başlayacağım diye konu mu açılır? Hepiniz birden kafayı mı kırdınız?

16 yaş küçük bir yaş değildir. Genç kardeşimizin yaptığı şey çok yanlıştır. Daha da yanlış olan ise bir sürü yetişkin insanın, çok marifet yapmış gibi arkadaşı tebrik etmesidir. Bir domain 3 lira. Bu forumda 3 sene çabalasan, domain verecek 3 şehit yakını bulamazsın. Kaldı ki şehit yakınlarının niye domain ihtiyacı olsun? Kayıplarının acısını web sitesi kurarak mı kapatacaklar. Ne kadar saçma bir muhabbet dönüyor burada.

Bu forumun seviyesi her geçen gün düşüyor ve düşmeye de devam edecek gibi görünüyor.

Sizin gibi konuyu baltalayanlar varken her geçen gün değil her saniye forumun seviyesi düşüyor yanlış düşünüyorsun gazi torunuyum ama burdayım?
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
BirkanUlusoy hadi diyelim böyle bir sosyal sorumluluğu üstlenecek kadar zeki olan ve daha yaşı 16 olan bir çocuk kadar bakış açısına sahip değilsin onu anlarım, pekala ülkemizde kutsal sayılan bir değer olan şehitlik üzerinden neden goygoy yapıyorsun ben buna anlam veremiyorum.

Diyorsun ya, şehit yakınının burada işi ne, kayıplarının acısını web sitesi kurarak mı kapatacaklar diye.

Buyur: https://wmaraci.com/forum/1586295-mesaj4.html

Sadece ilk cümlesini oku sonra benimle polemiğe girme...
berkangndz zexon metapak

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)
:) boşverin hocam saçma konuştu özür diler heralde

BirkanUlusoy BirkanUlusoy Nullius in verba Kimlik Onayı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lifelong Learner
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 4 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
Dorebar Azıcık aklı olan herkes burada şehitlik üzerinden goygoy yapanın kim olduğunu rahatlıkla görebilir. Birbirinizi tebrik etmenin ötesine geçmeyen ve geçmeyecek olan kutlu projenizde bol şanslar.

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)
Sağol

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
BirkanUlusoy kardeşim, şehit veya gazi gibi kişiler biz Türk milletinin en azından vefa borcu bulunduğu kişilerdir. Diyelim ki bir şehit oğlu,kızı bilişime ilgi duyuyor, webmaster olmak istiyor, programcı olmak istiyor, kafasında bir projesi var vs. ki belki bu kişinin kredi kartı yok vs. sırf o yüzden domain veya hosting alamıyor. (Evet çoğu kişinin cebinde kredi kartı var ancak inan bana birçok kişi de özellikle babası olmayan birisi için bu tarz durumlarda bir öncü olmadığı için sıkıntı çekebiliyor.)
Kardeşimizde bir fikir yürütmüş kendince bir faydam olsun diye bir şeye kalkışmış. Bak onun açtığı konu ile birisi de demiş ben hosting hizmetinde yardımcı olurum. Bu sayede gerçekten bir kişinin bile işi görülse ne mutlu ona.
Setrazor

kişi bu mesajı beğendi.

eneskamis.com

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 57 / 42
  • Ticaret 4, (%100)
Sağolun yanlış düşünüyor arkadaş

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
şöyle yap , herkes elinde kullanmadığı domainleri bir sana yazsın , sende havuz oluştur . Talebi olanlara teslim et. Ama şu bilinsin ki, bir şehit yakınınında ben domain arıyorum şehit yakınıyım diyeceğini sanmam. Şehit yakını dışında gençlere yönelirsen daha iyi olur . düşüncenden dolayı tebrik ediyorum gözlerinden öperim.
Setrazor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al