wmaraci reklam

Sitem Hakkında Fikirlerinizi Almak İstiyorum!

13 Mesajlar 1.312 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Okanisli Okanisli sosyallist.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)
Merhaba arkadaşlar. Sitem hakkında sizin fikirlerinizi almak için bu konuyu açtım.

Sitenin Blogu: Zehirsiz Blog
Sitenin Forumu: Zehirsiz Forum

Sitemin bir de yanına vBulletin forum kurdum. Domain biraz yaşlı ancak farklı projelerde kullanıldı. Bu siteyi de fazla olmadı açalı. Blog bölümüne %100 özgün yazı giriyorum, forum bölümü de doğal olarak C/P'dir.

Site biraz geç açılabilir arkadaşlar. Hosting isimtescil'den aldığım Eko Paket olduğu için hem WP hem de vBulletin galiba kastı. Sitemi inceleyip fikirlerinizi ve gördüğünüz eksikleri vs. belirtirseniz sevinirim.

Teşekkürler, kolay gelsin.

wmaraci
reklam

SeoNet SeoNet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster, Seo, B.işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
1 kahve içim geldim anca açılmış blog şık durmuş. Açılıp açılmayacağı konusunda Cesaret edip forma bakamadım :)

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)
Aslında yavaşlık isimtescil de olan bir sorun ama sizin ki bir hayli geç açılıyor bu durumun sıralamalarınızı ve Alexa değerinizi etkileyeceğini hatırlatırken ben bunları yazarken sitenizin hala açılmadığını belirteyim...

Lawyer

NovaMan NovaMan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 45 / 123
  • Ticaret 6, (%100)
Site baya geç açılıyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)

SeoNet adlı üyeden alıntı

1 kahve içim geldim anca açılmış blog şık durmuş. Açılıp açılmayacağı konusunda Cesaret edip forma bakamadım :)

:D dediğim gibi hostingden kaynaklanan yavaşlık var sitede. Tabi benim PC'de çerezlerden dolayı çabuk açılıyor. Teşekkürler yorumun için ;) biraz zaman gerekiyor sağlam bir hostinge geçmem için hocam. Foruma da bakmanızı isterim açıkcası :D biraz bekliceksiniz ama kusura bakmayın :)

Ek Olarak:

teknoabi adlı üyeden alıntı

Aslında yavaşlık isimtescil de olan bir sorun ama sizin ki bir hayli geç açılıyor bu durumun sıralamalarınızı ve Alexa değerinizi etkileyeceğini hatırlatırken ben bunları yazarken sitenizin hala açılmadığını belirteyim...

Evet hocam malesef sıkıntılı bir durum geç açılması. Peki sizce ucuz ve hızlı bir hosting nerden alabilirim?

NovaMan adlı üyeden alıntı

Site baya geç açılıyor.

Evet hocam malesef.

Alpi1s Alpi1s skype: swrnet@outlook.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 6, (%83)
Tema görünümü, kullanımı çok güzel ancak optimize olarak site baya kötü çok geç açılıyor optimize vs. çok düşük durumda bu sizi google tarafından etkileyebilir. Site Çok kategorili olduğu için sosyal medyada daha fazla yüklenmen daha iyi olacak bu tür sitelerde tek kelimeye odaklanmak yerine 10-20 anahtar kelimeye yoğunlaşmak gerekiyor gerçek bir hit almanız için.

Sana önerilerim;
- Hemen Optimize Yap
- Mobil kullamı güzel onu elleme
- Sosyal medya' ya yoğunlaş
- Bilinmiş Teknoloji konular yerine yeni makaleler üret bunu yaptıktan sonra hitin %100 yükselecektir. Ben mesela her siteye girdiğimde en başta hürriyet, mynet giriyor hemen ardından diğer siteler giriyor böylelikle 1 haber 3 günde bütün web sitelerinde oluyor adamlar diğer siteleri takip etmek yerine kaynağından takip ediyorlar %70 olarak

Optimize konusunda, Seo konusunda sormak istediğin soru vs varsa bana ulaşabilirsin.

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)

Alpi1s adlı üyeden alıntı

Tema görünümü, kullanımı çok güzel ancak optimize olarak site baya kötü çok geç açılıyor optimize vs. çok düşük durumda bu sizi google tarafından etkileyebilir. Site Çok kategorili olduğu için sosyal medyada daha fazla yüklenmen daha iyi olacak bu tür sitelerde tek kelimeye odaklanmak yerine 10-20 anahtar kelimeye yoğunlaşmak gerekiyor gerçek bir hit almanız için.

Sana önerilerim;
- Hemen Optimize Yap
- Mobil kullamı güzel onu elleme
- Sosyal medya' ya yoğunlaş
- Bilinmiş Teknoloji konular yerine yeni makaleler üret bunu yaptıktan sonra hitin %100 yükselecektir. Ben mesela her siteye girdiğimde en başta hürriyet, mynet giriyor hemen ardından diğer siteler giriyor böylelikle 1 haber 3 günde bütün web sitelerinde oluyor adamlar diğer siteleri takip etmek yerine kaynağından takip ediyorlar %70 olarak

Optimize konusunda, Seo konusunda sormak istediğin soru vs varsa bana ulaşabilirsin.

ÖM den ulaştım hocam. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

• Üyelik 12.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 45 / 123
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam birde zehirsiz kayıt oldugundan beri sizdemi ? Eğer sizdeyse bu domaine forum scripti kurmustunuz onu verme durumunuz varmı acaba

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)

NovaMan adlı üyeden alıntı

Hocam birde zehirsiz kayıt oldugundan beri sizdemi ? Eğer sizdeyse bu domaine forum scripti kurmustunuz onu verme durumunuz varmı acaba

Pm den ulaşırmısınız tam anlayamadım hocam. Ya da skype: okanisli

• Üyelik 12.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 45 / 123
  • Ticaret 6, (%100)

Okan İŞLİ adlı üyeden alıntı

Pm den ulaşırmısınız tam anlayamadım hocam. Ya da skype: okanisli

Skype ekledim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al