wmaraci reklam

Sitem hakkında görüşleriniz

19 Mesajlar 2.081 Okunma
wmaraci reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
beğenmedim.

wmaraci
reklam

skypeogretmenim skypeogretmenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilgi işlem uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkürler :)

Özel Ders Burada!
http://www.skypeogretmenim.com

mhmt mhmt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Hayırlı olsun hocam
skypeogretmenim

kişi bu mesajı beğendi.

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
hocam yanlış anlamayında bundan 4-5 yıl önce olsa güzel diyebilirdim ancak şuan çok çok vasat basit bir tasarım olmuş ayriyetten sanırım sadece html,css tasarım bu,geliştirmelisiniz diyorum

wmaraci
wmaraci

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Herşey iyi güzel, footer'ı düzenlemenizi öneririm. Çok basit kalmış.

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Yeri burası değil konuyu reportladım.
Site Fikir alış veriş bölümü

• Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Cihan bey, peki benim HTML dosyasi Google icin uygun mu? ''özel ders'' diye arayınca 1 hafta 10 gun once felan 5. ya da 6. sayfalardaydim, sonra 7-8 oldu ve suan 14-15. sayfalardayım. Mesela, baska bir sitede Keywords metasını silin gereksiz diye okudum ve sildim. Bir de Title ve Desc. metalarının karakter sayılarını da kısalttım.. Sonra da h1h2h3 taglarını da koydum.. HTML dosya için bi tavsiyeniz var mı? Neden Google da düştüğünü anlamadım.

Özel Ders Burada!

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

skypeogretmenim adlı üyeden alıntı

Cihan bey, peki benim HTML dosyasi Google icin uygun mu? ''özel ders'' diye arayınca 1 hafta 10 gun once felan 5. ya da 6. sayfalardaydim, sonra 7-8 oldu ve suan 14-15. sayfalardayım. Mesela, baska bir sitede Keywords metasını silin gereksiz diye okudum ve sildim. Bir de Title ve Desc. metalarının karakter sayılarını da kısalttım.. Sonra da h1h2h3 taglarını da koydum.. HTML dosya için bi tavsiyeniz var mı? Neden Google da düştüğünü anlamadım.

Google'ın sıralaması an be an değişen bir sıralama 2 dk. önce olduğunuz yerde şuan olmaya bilirsiniz. Bu değişimin sebebi ise her an her dakika birilerinin web sitelerinde birşeyler baylaşmasından kaynaklanıyor, fakat sizin siteniz bildiğim kadarı ile 2-3 sayfadan oluşan bir web site, doğal olarak siz sitenizi güncellemiyorsunuz. Google güncel siteleri sizin ön sıranıza alırken siz geriye doğru gidiyorsunuz. Tasarımınız,kodlarınız ne kadar iyi olursa olsun siteniz güncel olmazsa bir anlam ifade etmez. Güncel olmadan da üst sıralara çıkamazmısınız çıkarsınız tabiki fakat bunun için de büyük bir sosyal medya desteğine ihtiyacınız var. Uzun lafın kısası, bu şekilde web sitenizi güncel tutmak çok zor olacaktır dolayısı ile wordpress,blogger,drupal gibi İçerik yönetim sistemlerine geçmenizi ve sitenizi haftada 4-5 kez de olsa güncel tutmanızı, içerik paylaşmanızı öneriyorum. Böyle bir karar verirseniz, gerekli konularda yardımcı olmaya çalışırım, gerekirse beraber sistemi kurar hazır ederiz, veya direk blogger alt yapısına da geçebilirsin, alan adını yönlendirip, güzel bir tema seçeriz. Böylelikle hem google'ın kanatları altında olursunuz hemde içeriğinizi çok kolay bir şekilde güncelleyip, geliştirebilirsiniz.
skypeogretmenim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Google'ın sıralaması an be an değişen bir sıralama 2 dk. önce olduğunuz yerde şuan olmaya bilirsiniz. Bu değişimin sebebi ise her an her dakika birilerinin web sitelerinde birşeyler baylaşmasından kaynaklanıyor, fakat sizin siteniz bildiğim kadarı ile 2-3 sayfadan oluşan bir web site, doğal olarak siz sitenizi güncellemiyorsunuz. Google güncel siteleri sizin ön sıranıza alırken siz geriye doğru gidiyorsunuz. Tasarımınız,kodlarınız ne kadar iyi olursa olsun siteniz güncel olmazsa bir anlam ifade etmez. Güncel olmadan da üst sıralara çıkamazmısınız çıkarsınız tabiki fakat bunun için de büyük bir sosyal medya desteğine ihtiyacınız var. Uzun lafın kısası, bu şekilde web sitenizi güncel tutmak çok zor olacaktır dolayısı ile wordpress,blogger,drupal gibi İçerik yönetim sistemlerine geçmenizi ve sitenizi haftada 4-5 kez de olsa güncel tutmanızı, içerik paylaşmanızı öneriyorum. Böyle bir karar verirseniz, gerekli konularda yardımcı olmaya çalışırım, gerekirse beraber sistemi kurar hazır ederiz, veya direk blogger alt yapısına da geçebilirsin, alan adını yönlendirip, güzel bir tema seçeriz. Böylelikle hem google'ın kanatları altında olursunuz hemde içeriğinizi çok kolay bir şekilde güncelleyip, geliştirebilirsiniz.

Tesekkür ederim, güncel paylaşımdan kastınız sitedeki herhangi yeni veya değişik yazı mı? Yani, mesela site altında kullanıcı yorumları olduğunu ve hergün yeni yorumlar olduğunu varsayarsak bu durumda site sürekli güncel bir site durumunda oluyor değil mi? Desteğiniz için teşekkür ederim, yardıma ihtiyacım olduğunda burdan size pm yollicam. Teşekkürler

Özel Ders Burada!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al