wmaraci reklam

Sitem Hakkında Tavsiyeler Alabilirim

13 Mesajlar 1.704 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cagatayg cagatayg İyi Hitler... Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 53 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
10 gün önce açmış olduğum siteme her gün olmasa da özgün yazılar girmeye çalışıyorum.

Sitemde Sanal geziler ve Teknoloji haberleri paylaşmayı amaçlıyorum.

17 milyondan 7 milyona 5 günde ilerledim ama artık 7 milyondan aşağı inemiyorum günde 5000 - 10000 ilerliyorum.

Google gibi getir yapardım her yazımda. Son yazımı yapmamıştım (3-4 gün oldu) Google indexlemeyince bende Google Gibi Getir yaptım bugün.

40 indexim vardı 23'e düştü son günlerde. Sitemdeki yazıları Yoastta yeşil ışık görene kadar ayarlıyorum ve incelerseniz hepsinin 300 kelime olduğunu görürsünüz.

Arkadaşlar şimdi sorularımı sormak istiyorum.

1- Siteme 10-15 liralık Seo paketlerinden yaptırmayı düşünüyorum. Önerir misiniz? Önerirseniz neyi önerirsiniz?

2- Hitleap'dan siteme hit çekebilirim ama bu fikre sıcak bakmıyorum. Yapsan iyi olur der misiniz?

3- Ne yaparsam Google beni ilk sıralara ilerletir. Sanal Gezim yazdığınızda ilk 500'te bile değilim Google'de.

İyi kötü tüm tavsiyelerinize açığım arkadaşlar. Site tasarımında şunu yap-yapma vs. önerilerinizi de bekliyorum.

wmaraci
reklam

tarikcansaybak tarikcansaybak Sitemi Ziyaret Et. Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarım/MakaleYazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 73 / 46
  • Ticaret 1, (%100)
En kalıcı çözüm olarak siteye seo çalışmalı. Özgün makaleler ve arka planda yapılan işlerle siten 6 ay gibi bir sürede istediğin noktaya getirilebilir ve orada kalıcı şekilde kalabilir. He bazı kişiler zombi mantığı ile siteni yüksek sıralara çıkartabilir ama google bu zombiyi fark ederse siten sınırsız bir sıkıntıya girer. Yazdığın yazılar özgün olmalı ve içersinde yaptığın işlemler olmalı. En kalıcı çözüm olarak tavsiyem seo çalışıyosan seo ya devam etmen olacaktır.
cagatayg

kişi bu mesajı beğendi.

https://linktr.ee/tarikcansaybak

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
1- YAPMA
2- YAPMA
3- aynı şekilde devam ederseniz öncelikle site adınız yazınca ilk sırada gelmeye başlaycak sonrasında aldığınız indexler ön sayfalara çıkmaya başlayacak.
Google gibi getir konusuna gelecek olursak ben akışına bırakmandan yanayım her gün aynı şekilde içerik girersen bi yerden sonra günlük index almaya başlar yazıların.

Basit seo çalışmaları yerine biraz seo araştırması yapabilirsin. Sonrasında basit teknik olmayan işleri yapabilirsin. Emin ol işe yarayacaktır. Aradan 3-4 ay geçtikten sonra zaten sağlam bir temele dayanmış olan sitene iyi sitelerden tanıtım yazısı ve link çıkışı alırsan sıralamalarda baya yukarıları çıkacağına eminim. Ama ilk kural aynı özgünlükte devam etmen olacaktır. Özgün, anlamlı içerikler girerek zaten kendin seo çalışması yapmış olacaksın.
cagatayg

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 53 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

1- YAPMA
2- YAPMA
3- aynı şekilde devam ederseniz öncelikle site adınız yazınca ilk sırada gelmeye başlaycak sonrasında aldığınız indexler ön sayfalara çıkmaya başlayacak.
Google gibi getir konusuna gelecek olursak ben akışına bırakmandan yanayım her gün aynı şekilde içerik girersen bi yerden sonra günlük index almaya başlar yazıların.

Basit seo çalışmaları yerine biraz seo araştırması yapabilirsin. Sonrasında basit teknik olmayan işleri yapabilirsin. Emin ol işe yarayacaktır. Aradan 3-4 ay geçtikten sonra zaten sağlam bir temele dayanmış olan sitene iyi sitelerden tanıtım yazısı ve link çıkışı alırsan sıralamalarda baya yukarıları çıkacağına eminim. Ama ilk kural aynı özgünlükte devam etmen olacaktır. Özgün, anlamlı içerikler girerek zaten kendin seo çalışması yapmış olacaksın.

Hocam peki ben Google gibi getir yaptığımda Kısmi hatası çıkıyor. Öncesinde çıkmıyordu bu ne sorunu olabilir?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

Çağatay adlı üyeden alıntı

Hocam peki ben Google gibi getir yaptığımda Kısmi hatası çıkıyor. Öncesinde çıkmıyordu bu ne sorunu olabilir?

Kısmi hata bende de çıkıyor şuan :) Kısmi yazan yere tıklayın sayfanın aşağısına inip orada yazan hatayı ss atar mısınız?

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 53 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

Kısmi hata bende de çıkıyor şuan :) Kısmi yazan yere tıklayın sayfanın aşağısına inip orada yazan hatayı ss atar mısınız?

http://i.hizliresim.com/r3NgQ1.png hocam böyle bir hata. 3-4 gün önce yoktu. Etiketleri göstermesin diye yoasttan bir şeyler yaptım kısmi çıkmaya başladı keşke yapmasaydım :D

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

http://i.hizliresim.com/r3NgQ1.png hocam böyle bir hata. 3-4 gün önce yoktu. Etiketleri göstermesin diye yoasttan bir şeyler yaptım kısmi çıkmaya başladı keşke yapmasaydım :D

Öğrendiğim kadarıyla çok önemli bir hata değil bu hocam ben üstünde çok durmadım. Ama illa çözecem diyorsanız yoastı pasif hale getirin tekrar deneyin. Düzelt-Boz yoluyla bulmaya çalışın

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 53 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

Öğrendiğim kadarıyla çok önemli bir hata değil bu hocam ben üstünde çok durmadım. Ama illa çözecem diyorsanız yoastı pasif hale getirin tekrar deneyin. Düzelt-Boz yoluyla bulmaya çalışın

Reset atmıştım ama hala çıkıyor hocam. O değilde Google Gibi Getiri abarttım 4-5 kere aynı adrese getir yaptırdım Google kızmaz umarım :confused:

• Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

Reset atmıştım ama hala çıkıyor hocam. O değilde Google Gibi Getiri abarttım 4-5 kere aynı adrese getir yaptırdım Google kızmaz umarım :confused:

Google Gibi Getir'in çok büyük zararı olmaz o konuda rahat ol ama tavsiyem kullanmaman yönünde olur

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 53 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

Google Gibi Getir'in çok büyük zararı olmaz o konuda rahat ol ama tavsiyem kullanmaman yönünde olur

yazımı 3 - 4 gün indexlemeyince dayanamadım hocam :D Ama azaltacağım kullanmayı hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al