wmaraci reklam

Sitemin hiti nasıl?

23 Mesajlar 2.783 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Yetişkin sektörde işler böyle yürümüyor ki... Bu düzenli içerik üretebileceğin yada kullanıcılara faydalı olabileceğin bir alan değil :) Siten birazcık öne çıktığında TİB yiyeceksin, ondan sonra ne olacak? Sil baştan...

Bu sektördeki insanlar vurkaç yapıyolar... Yani hacklink basarak kısa sürede reklam geliri elde ediyorlar ve siteleri TİB yeyince farklı bir alan adıyla yola devam ediyorlar. O nedenle bu alandaki sıralama saat başı bile değişiyor. Devlet sürekli engelliyor, bu kişiler de sürekli yeni site açıp hacklink basarak paraları toparlayıp kaçıyor.

Kısaca bu sektörde kaliteli, lider site oluşturmak diye bir şey olamaz. Her adult içerikli site eninde sonunda engel yer ve çöplüğe dönüşür.

Bir de bu videoları izledikten sonra ekliyorsan bittin demektir, birkaç yıla psikolojini düşünemiyorum...
YasinZorlu SosyalVagon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Emirhanc Emirhanc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)
Hevesini kirmak istemem ama benim adult sektorunden anladigim abazalardan bir hayir gelmedigi :) bende girdim zamaninda. Hit belli bir seviyeye gelince para kazaniyorsun o konuda sıkıntı yok ama o para biraz sıkıntı cektiriyor insana bunu farkettim. Vicdanlada alakali olabilir tabi her insan ayni degil. Siten baslangica gore iyi boyle devam edersen iyi para kazandirir gibi. Tib konusu var bide 30 gunluk site bile tib yiyebiliyir onun icinde onlemler var engelleyemezsin tabi ama bilgin yoksa arastir derim.
SosyalVagon

kişi bu mesajı beğendi.

SosyalVagon SosyalVagon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Yetişkin sektörde işler böyle yürümüyor ki... Bu düzenli içerik üretebileceğin yada kullanıcılara faydalı olabileceğin bir alan değil :) Siten birazcık öne çıktığında TİB yiyeceksin, ondan sonra ne olacak? Sil baştan...

Bu sektördeki insanlar vurkaç yapıyolar... Yani hacklink basarak kısa sürede reklam geliri elde ediyorlar ve siteleri TİB yeyince farklı bir alan adıyla yola devam ediyorlar. O nedenle bu alandaki sıralama saat başı bile değişiyor. Devlet sürekli engelliyor, bu kişiler de sürekli yeni site açıp hacklink basarak paraları toparlayıp kaçıyor.

Kısaca bu sektörde kaliteli, lider site oluşturmak diye bir şey olamaz. Her adult içerikli site eninde sonunda engel yer ve çöplüğe dönüşür.

Bir de bu videoları izledikten sonra ekliyorsan bittin demektir, birkaç yıla psikolojini düşünemiyorum...

Bunları düşünerek bu sektöre giriş yaptım. Tüm söylediklerinizin cevabını bilerek giriş yaptım. Bakalım neler olacak, videoları ben izlemiyorum o konuda sorun olur diye birisiyle anlaştık. :))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al