wmaraci reklam

sitemin tasarımı nasıl

21 Mesajlar 2.506 Okunma
wmaraci reklam

voltnar voltnar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Hunter adlı üyeden alıntı

Hocam 90-91 yıllarından kalma bir görünüm sunuyor, tabi hiç belli olmaz bu görünümle de en iyi siteler arasına girebilirsiniz. Bu sizin elinizde. Ancak göze hoş gelen bir tasarım değil.

peki ne yapmalıyım google hitler artmaya başladı daha çok mobilden siteye mobilden mi girdiniz masaüsütünden mi ben deneyimlerime göre tasarımda slide olan siteler adsenseden daha aza kazanıyor öneri nedir

Ek Olarak:

okumada mı sorun var fontlar mı kötü mobilden mi girdiniz mobil hitim artmaya başladı adsense amaçlı düşünmüştüm

Ek Olarak:

öneriniz var mı tabi hızlı açılır olması ve adsenseden kazanma odaklı

Ek Olarak:

yorumsuz yorum öneri yok mu

Ek Olarak:

Proyazar adlı üyeden alıntı

benım bu tur tasarımlar hosuma gıdıyor. adsense odaklı tabıı bu tasarım kısmen degıl fontlar uyumsuz

teşekkür ederim çoğu ki beğenmedi siz beğendiniz font öneriniz var mı mobilden mi girdiniz google hitim artmaya başladı

wmaraci
reklam

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Dostum sen ne yaptın ya :D

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Newjack adlı üyeden alıntı

Dostum sen ne yaptın ya :D

ne yapmışım öneriniz var mı mobilden mi girdiniz çünkü googledan mobile kullanıcım arttı siteyi mobile uygun yapmayı düşünüyorum

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
ne yapmışım öneriniz var mı mobilden mi girdiniz çünkü googledan mobile kullanıcım arttı siteyi mobile uygun yapmayı düşünüyorum

Yanlış anlama emeğine saygı duyuyorum ancak günümüzde bu tasarımlar artık yok, daha iyi bir tema bulmanızı öneririm.

wmaraci
wmaraci

arcaglar arcaglar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
gözlerin kanadı be dostum

arcaglar.com

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Newjack adlı üyeden alıntı

Yanlış anlama emeğine saygı duyuyorum ancak günümüzde bu tasarımlar artık yok, daha iyi bir tema bulmanızı öneririm.

niye yanlış anlayayım doğrusu bulmak için uğraşıyorum ve soruyorum daha iyi bir tema derken responsive yaptım benim bildiğim bu tip siteler adsenseden daha çok kazanıyor tema önerisi var mı

Ek Olarak:

arcaglar adlı üyeden alıntı

gözlerin kanadı be dostum

fontlardan mı

Ek Olarak:

video izledim yorumu anlamadım

tahsinyaman tahsinyaman WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 114 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Kimse kusura bakmasın arkadaşlar olumsuz yorum yapıp geri çekiliyorsunuz...

Arkadaş soruyor her yorumun altına ne yapmalıyım diye. Madem bu kadar kötü buldunuz düzenlemesi daha iyi hale gelebilmesi için neden revize tavsiyelerinde bulunmuyorsunuz ?

Hocam siten iyi görünmeyebilir hiç sıkıntı değil. eğer bu tasarım ile belirli bir kitleye ulaştıysan kurcalama kalsın. Amacın reklam getirilerini maksimumda tutmaksa eğer ufak tefek dokunuşlarla sitenin bu yapısını bozmadan düzeltmeler yapabilirsin. birazdan onları detaylı olarak sana özel mesajdan iletirim.

Başarılar dilerim...
voltnar

kişi bu mesajı beğendi.

TheDestroyer35 TheDestroyer35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
iş yerinde raporların içindeki sorguyu alabilmek için açtığım debug mode una benziyor.

Ama bu moralini bozmasın, işimiz geyik.Ben bu siteyi takip ederim.2-3 güne bir açar bakarım ne indirim var diye.

reddit i de bize boyle gösterseler tasarımdan gömeriz ama sonuç ortada...
voltnar

kişi bu mesajı beğendi.

http://olanolmus.com

Buyrun gelin çay içelim

tahsinyaman tahsinyaman WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 114 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam detaylı olarak bir özel mesaj attım size.

Hayırlı günler dilerim.
voltnar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

tahsinyaman adlı üyeden alıntı

Kimse kusura bakmasın arkadaşlar olumsuz yorum yapıp geri çekiliyorsunuz...

Arkadaş soruyor her yorumun altına ne yapmalıyım diye. Madem bu kadar kötü buldunuz düzenlemesi daha iyi hale gelebilmesi için neden revize tavsiyelerinde bulunmuyorsunuz ?

Hocam siten iyi görünmeyebilir hiç sıkıntı değil. eğer bu tasarım ile belirli bir kitleye ulaştıysan kurcalama kalsın. Amacın reklam getirilerini maksimumda tutmaksa eğer ufak tefek dokunuşlarla sitenin bu yapısını bozmadan düzeltmeler yapabilirsin. birazdan onları detaylı olarak sana özel mesajdan iletirim.

Başarılar dilerim...

yorumun için çok teşekkür ederim kitlem her geçen gün artıyor çok şükür amacım hem reklamları maximum tutmak hemde insanların en kotayla ve hızla ulaşmaları siteme giren kişilerin amacı bir marketteki broşürü görmek veya indirimleri takip etmek bakıyorum yabancı sitelere çok sade tasarımları var mesela craigslist.org çok kişi siteye giriyor sliderler falan yok sitede rahat bakıyorum yabancı hitli gazetelere çok sade az resimli gazeteler bizim gazeteler resim dolu ama adamlar önde detaylı bilgi için çok teşekkür ederim

Ek Olarak:

TheDestroyer35 adlı üyeden alıntı

iş yerinde raporların içindeki sorguyu alabilmek için açtığım debug mode una benziyor.

Ama bu moralini bozmasın, işimiz geyik.Ben bu siteyi takip ederim.2-3 güne bir açar bakarım ne indirim var diye.

reddit i de bize boyle gösterseler tasarımdan gömeriz ama sonuç ortada...

yorumun için teşekkür ederim biraz öyle siteyi biraz daha geliştirmeyi düşünüyorum craigslist.org site çok ziyaretçisi ama tasarım yok gibi minimalist tasarım düşünüyorum site girenin amacı market broşürünü görmek ve indirimleri takip etmek az kotayla hızlı açılabilir sonuçta oyun sitesi değil 60 yaşındaki teyzemizde girebilsin makarna kaç tl diye hazır tema sevmem büyük sitelerin hep kendilerine özgü tasarımı var türkiyedeki çoğu site newspaper teması kullanıyor. bir ziyaretçim daha oldu ziyaretçi velinimetimizdir :) siteye popup koymayı düşünüyorum sitemiz den memnun kaldınız mı diye böylece bir de müşterilere soralım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al