wmaraci reklam

sizce benim eksiğim ne?

6 Mesajlar 663 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kaantalha kaantalha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Bloğum 1 yıllık filan ama hit oranım çok düşük bu durum için ne yapmamı önerirsiniz. seo yap diyenler olacak. yazıları sosyal medyada yayınlıyorum. imleme sitelerini kullanmaya çalışıyorum. backlink paketi filan satın almadım hiç.

eksiklerimi söyleyebilecek eleştiri yapacak. yardım severlerden yardım bekliyorum. :)

site adresim hizlizayiflamayontemlerim

wmaraci
reklam

News News Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
İlk olarak günlük hitinizi belirtirseniz, günde kaç içerik girdiğinizi ona göre bir fikir verebilirim SEO tamamıyla yalan olmaya başladı son güncellemeden sonra görüyoruz milyarlık SEO yaptıran arkadaşlar son sıralarda yer alıyor, Google artık özgün içerik ve güncellik istiyor

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

News adlı üyeden alıntı

İlk olarak günlük hitinizi belirtirseniz, günde kaç içerik girdiğinizi ona göre bir fikir verebilirim SEO tamamıyla yalan olmaya başladı son güncellemeden sonra görüyoruz milyarlık SEO yaptıran arkadaşlar son sıralarda yer alıyor, Google artık özgün içerik ve güncellik istiyor

hocam aslında hitimi tam olarak bilmiyorum. bloogerda sayfa görüntülenme sayısı günlük ortalama 250. metrica hitim 84 olarak gösteriyor. google analytics 150 civarı gösteriyo hepsinde farklı farklı değerler var. içeriği hergün giremiyorum. haftada 1 içerik girme ortalamam var son zamanlarda.

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

kaantalha adlı üyeden alıntı

hocam aslında hitimi tam olarak bilmiyorum. bloogerda sayfa görüntülenme sayısı günlük ortalama 250. metrica hitim 84 olarak gösteriyor. google analytics 150 civarı gösteriyo hepsinde farklı farklı değerler var. içeriği hergün giremiyorum. haftada 1 içerik girme ortalamam var son zamanlarda.

Sayfa görüntüleme ayrı birşey hit google analytics doğrudur 150 gösteriyorsa çok normal diyebiliriz haftalık 1 içeriğe giren kullanıcı sayısı diğer sitelere göre fazla bile. Sizler her gün içerik girerek denerseniz farkı anlarsınız en azından günde 3 özgün yazı sitenizi iyi bir noktaya getirebilir, tanıtım yazısı alarakta sitenizi yükseltebilirsiniz.
kaantalha

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

News adlı üyeden alıntı

Sayfa görüntüleme ayrı birşey hit google analytics doğrudur 150 gösteriyorsa çok normal diyebiliriz haftalık 1 içeriğe giren kullanıcı sayısı diğer sitelere göre fazla bile. Sizler her gün içerik girerek denerseniz farkı anlarsınız en azından günde 3 özgün yazı sitenizi iyi bir noktaya getirebilir, tanıtım yazısı alarakta sitenizi yükseltebilirsiniz.

hocam teşşekür ederim hergün özgün yazı girmek biraz zor ama iyi bir noktaya gelmek için şart öyleyse. bir sorum daha olacak bazı yazılarım aramalarda ilk yüzde yok hatta bazıları google görünmüyor bile bunlar için neler yapabilirim acaba?

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

kaantalha adlı üyeden alıntı

hocam teşşekür ederim hergün özgün yazı girmek biraz zor ama iyi bir noktaya gelmek için şart öyleyse. bir sorum daha olacak bazı yazılarım aramalarda ilk yüzde yok hatta bazıları google görünmüyor bile bunlar için neler yapabilirim acaba?

Google gibi getir yaparak yazıların index almasını sağlayabilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al