wmaraci reklam

Video sitesi açmak oyun sektörüne yönelik

16 Mesajlar 1.678 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Dorebar Karşılıklı sohbet edelim, ağzımı açmadan dinlerim :D

wmaraci
reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
bekirbulut

İnsanlar duymak istediklerini benden alamayınca üzülüyorlar çünkü ben gerçekleri söylüyorum. Benimle sohbet etmek, fikir alışverişinde bulunmak isteyen herkese ayıracak bolca vaktim var. Eskisi yenisi, profesyoneli acemisi kim olursa olsun bir şeyler öğretmeye çalışıyorum. Ne yazık ki çoğu zaman bu öğretilerimde başarılı olamıyorum çünkü pohpohlanmaya alışmış kişiler denk geliyor hep bana :)
bekirbulut

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

Keyato Keyato WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Girişimci & Sosyal Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında bir çok yorum gelmiş hocam fakat aylar önce benimde aklıma bu tür bir düşünce mevcuttu,
Özellikle oyun sektörü üzerine farklı bir girişim planı fakat yaptığımız çeşitli araştırmalara göre ne yazık ki şuan oyun - oyuncu takip kitlesini youtube üzerinden ve alışılmış portallar üzerinden başka bir portala çekmek çok zor.

Bunun sebebi Youtube yada diğer oyun platformları kişilere bir çok vaad sunuyor, bunlardan ilki tabi ki para ve kolay keşfedilebilirlik.

Fakat siz yinede ben bu işi yapacağım diyorsanız ve inanıyorsanız tahminimce çok fazla çalışmanız gerekecek ve bunun yanında dayanaklı bir reklam yapmanız gerekli,
Umarım kelimelerim yanlış anlaşılmaz.

Görselliği, tasarımı ve imkanları değerli olan bir oyun - oyuncu portali neden tutmasın?
Sonuçta insanlar işlerini iyi ve layıkıyla yaptıktan sonra her proje değerlidir fakat dediğim gibi bulunmak istediğiniz piyasa da rakip ve rekabet oranı oldukça riskli.

Kralrambo Kralrambo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Bu yaptığım insanlarnı fikrini almak henüz proje değil sadece nabız almak veya anket gibi düşünün zaten sosyal medyada anket yaptıracağım ben insanların düşüncelerini alıyorum siz beni tanımıyorsunuz bilmiyorsunuz girişimci olup olmadığımıda burdan doğru bilemezsiniz ben arkadaşa video içerik üreticisi değilim dedim siz benim anlatmak istediğimi anlamamışsınız.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Ben demiyorum ki youtube hemen geçeceğim şöyle yapacağım böyle yapacağım şuan araştırıyoruz önemli olan insanlara faydalı olacak birşeyler yapmak benim gayem budur, burda farklılık yapmak önemli yoksa tutmuş marka olmuş bir şeyin tıpa tıp aynısı yapmak zaten kolaycılık, bunu herkes yapar ben böyle bir fikir ürettim proje yaptım hadi başlıyoruz diye bişey demedim iyi okumamışsın zaten bu gibi durumlara şaşırmıyorum özellikle Türkiye'de çok yaşanıyor her önüne gelen kendini uzman yada bilgili diğerlerini bilgisiz zannediyor. ''Sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın.''

• Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Keyato herkese olduğu gibi sana da yorumun teşekkür ederim dediğim gibi çok kapsamlı bir şekilde forumlarda bloglarda insanların düşüncelerini alıyoruz, sosyal medyada ve İstanbul'un belirli ilçelerinde anket yapacağız. Bunun dışında bu video konusunda bilgili kişilerin düşüncelerini alacağız. Ama dorebar gibi kendini bilgili alemi cahil zanneden sanki Hz. Mevlana gibi insanlara öğretiler sunan kendini beğenmişlere prim vermeyeceğiz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al