wmaraci reklam

Video sitesi açmak oyun sektörüne yönelik

16 Mesajlar 1.680 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kralrambo Kralrambo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar sadece oyun sektörüne yönelik bir video sitesi nasıl olur tutarmı sizce insanlar ilgi gösterirmi yorumlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Videoları kendiniz mi çekeceksiniz?

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

AliciaYapim AliciaYapim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
özgün içeriğinizi oluşturacaksanız bence oldukça ilgi çekici olacağını düşünüyorum ancak youtube gibi büyük bir rekabet olacağını unutmayın

• Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Videoları kendim çekmeyeceğim şöyle düşünün nasıl insanlar haber okumak için haber sitesine gidiyor, alışveriş için hepsiburadaya yada n11 gidiyor veya spor haberi için spor sitelerine gidiyor artık insanlar bazı şeylerin değiştini anladı ve anlamaya devam edecek youtube neye hizmet ediyor genele film, müzik, oyun, belgesel,dizi herşey var ama bu genelllik bazı sektörlerden kalkmaya başladı artık her sektörde kendi içinde değerlendirmeye alındı bankalar bile artık müşterilerine bireysel olarak bakmaya başladı yapılan önemli bir araştırmada bankacılık sektöründe bireysel müşterilerine önem vermeyen bankalar büyüyemeyecek, Müşteri odaklı bankacılık.'' İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Aykut Demiray´un belirttiği gibi, bankaların karşısında bireyden başka seçenek kalmıyor. Sıra, ``Bireyin yeniden keşfinde``... Oyun sektörü büyük bir sektör dolayısıyla kendine ait bir yeri hakediyor, farklı bir örnek olacak ama örneğin twitch. Bir öğretmen hem matematik hem edebiyat hem de İngilizce branşım var diyemez bu değişim şimdi olmasa bile yakın zamanda muhakkak olacaktır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Hocam dediğin gibi,
Sizin de verdiğiniz örnek gibi, cep telefonu almak isteyen de N11'e giriyor, iç çamaşırı almak isteyen de N11'e giriyor. Aynı şekilde ekonomi haberleri okumak için de haberler.com'a giren var, magazin haberleri okumak için de haberler.com'a giren var. Dolayısıyla verdiğiniz örnek doğru değil çünkü film izlemek için Youtube'a giren de var, müzik dinlemek için Youtube'a giren de var. Oyun videoları çeken kişilerin bölümlerini seyretmek için Youtube'a giren de var. Olaya bakış açınız yanlış. Siz, sanırım bu tür siteler tekelleştiği için şikayetçisiniz. Ayrıca, bir kişi hem matematik hem de edebiyat eğitimini ayrı ayrı aldıysa gayette branşım var diyebilir.

Video sitesi açmak için dem vurduğunuz örnekler doğru olmadığı için yazmak istedim. Bu şekilde dem vurmaktansa, İş bankası örneğinde verdiğiniz gibi sizin de farklılık yapmanız gerekebilir. 2017 senesi için de farklılık yapmak biraz beyin fırtınası ister çünkü bundan 10 sene önce bu tür bir platform yapmak akla gelmiş olsaydı güzel şeyler düşünülebilirdi fakat günümüzde artık bir çok fikir, icraata dökülmüş durumda.

Yakın bir örnek vereyim. Google'a webmaster forum yazdığınız zaman, bilinen 2 site *** ve wmaracı başta olmak üzere bir kaç sayfa boyunca forum siteleri var. Şimdi, *** ve wmaracının özelliklerine bakalım hemen hemen aynı, kelime sorgulama, sıra analiz, site analiz vesaire. Diğerlerine bakalım, hiç bir farkı yok. Hepsi *** ve wmaracı forumunun kategori isimlerini kopyalayarak oluşturulmuş ve ekstra hiç bir özelliği olmayan forum siteleri. Yani az önce de söylediğim gibi onları farklı kılacak bir şeyleri yok.

Gelelim sizin projenize. Siz de kendinize ait bir yazılımla oluşturulmuş bir internet sitesi açarak, oyun sektöründe videoları olan kişileri bir araya getirdiğinizi var sayıyorum. Yani ben, oyun serileri çeken birisi olsam ve halihazırda bir izleyici kitlem olsa, neden Youtube'u veya Twitch'i bırakıp sizin sitenizde yayıncı olayım? Önce bunun fizibilitesini yapın, farkınızı ortaya koyun..

Saygılarımla.
FurkanCanoz TeknoCoder

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

• Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim ama yorumunuza katılmadığımıda belirtmek isterim.

umityilmazcomtr umityilmazcomtr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** Y**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
oraya emek harcamak yerıne youtube harca daha çok kazanırsın

Bedava Fiyatına Video Sayfasında Reklam Hizmeti PM

• Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Sağol yorumun için ben video içerik üreticisi değilim girişimciyim.

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
Reklamlaradan gelir elde edebilirse eğer sitenizden yayınlar gelebilir sitenize.

⭐ mobil uzman⭐

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Yorumuma katılmamakta özgürsünüz lakin böyle girişimcilik olamaz. Sizinkisi girişimciliğin yanından bile geçemez üzgünüm. Üstteki mesajımı idrak edene kadar okumanızı tavsiye ederim. Sizin bir üstteki yazmış olduğunuz zihniyetinizle girişimcilik olamaz o yüzden önce girişimciliğin ne olduğunu kavramanız gerekmekte. Ben sizin aklınızdaki site için olabilecek en mantıklı yorumu yaptım ve başka da yazacak bir şey bulamadım.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al