Yeni Site Açacağım

7 Mesajlar 587 Okunma
smmexpress

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Merhabalar;

2. kez bir site açacağım ancak bu sefer tutturmak ve kalıcı olmak istiyorum. Premium bir tema kullanacağım, belli bir yere kadar sermayem var. Alan olarak oyun haberleri vs. yayınlanacak bir site düşünüyorum. Sizce bu alan aşırı zor mudur? Bir de SEO ile ilgili bir kaç sorum var, seo çalışması yaptırmak için ne kadar beklemeliyim, kelime seçerken nelere bakmalı, nelere dikkat etmeliyim? Ve kelimenin önemi nedir? Umarım sorularımın cevaplarını bulurum.

Unutmada, bir de isim önerileriniz varsa alabilirim :)

(Eğer yeni başlıyorsun, şu alana yönel dediğiniz bir şey varsa önerilerinize açığım.)

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Brown Merhaba, Öncelikle Yapmış olduğun ve yapacak olacağın çalışmalarında sana başarılar dilerim. Oyun kategorisi zor bir kategori. Her şey Premuim tema ile bitmiyor. Diyelim ki iyi bir alanadı aldın. Paylaşımların kaliteli ve güvenli yapman gereken Profesyonel bir SEO hizmeti almandır.

Yada Gerekli açıklamayı bizler sana yaparak Forumda paylaşılan paketlere yönelebilirsin. Ama en önemlisi Sağlıklı ilerlemen.

Oyun sitesinden Gelirin iyi olur. Ama önemli olan tutması oda sermayene bağlıdır.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Oyun haberlerinin yanında oyun incelemeleri de yaparsan hitin kalıcı olur diye düşünüyorum. SEO yaptırmak için en az 2 ay beklemeni tavsiye ederim, eğer aceleci davranır ve erkenden yaptırırsan siten çöp site haline gelebilir. Youtubede Teknolojiye Atarlanan Adam diye birisi var o tarzda oyun incelemesi yaparsan insanlara kendini sevdirirsin bu da sana ek bir gelir sağlar youtubeyi adsenseye bağlarsın.

Siteye hiçbir zaman alıntı içerik girme tamamı özgün olsun, ziyaretçilerine yardımcı olacak şeyler paylaşırsan oyun haberleri alanında işin o kadar da zor olmaz.

Kelime seçme konusunda iyi değilim kusura bakma :)

Ek Olarak: Oyun haberlerinin yanında oyun incelemeleri de yaparsan hitin kalıcı olur diye düşünüyorum. SEO yaptırmak için en az 2 ay beklemeni tavsiye ederim, eğer aceleci davranır ve erkenden yaptırırsan siten çöp site haline gelebilir. Youtubede Teknolojiye Atarlanan Adam diye birisi var o tarzda oyun incelemesi yaparsan insanlara kendini sevdirirsin bu da sana ek bir gelir sağlar youtubeyi adsenseye bağlarsın.

Siteye hiçbir zaman alıntı içerik girme tamamı özgün olsun, ziyaretçilerine yardımcı olacak şeyler paylaşırsan oyun haberleri alanında işin o kadar da zor olmaz.

• Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Brown Merhaba, Öncelikle Yapmış olduğun ve yapacak olacağın çalışmalarında sana başarılar dilerim. Oyun kategorisi zor bir kategori. Her şey Premuim tema ile bitmiyor. Diyelim ki iyi bir alanadı aldın. Paylaşımların kaliteli ve güvenli yapman gereken Profesyonel bir SEO hizmeti almandır.

Yada Gerekli açıklamayı bizler sana yaparak Forumda paylaşılan paketlere yönelebilirsin. Ama en önemlisi Sağlıklı ilerlemen.

Oyun sitesinden Gelirin iyi olur. Ama önemli olan tutması oda sermayene bağlıdır.

moris adlı üyeden alıntı

Oyun haberlerinin yanında oyun incelemeleri de yaparsan hitin kalıcı olur diye düşünüyorum. SEO yaptırmak için en az 2 ay beklemeni tavsiye ederim, eğer aceleci davranır ve erkenden yaptırırsan siten çöp site haline gelebilir. Youtubede Teknolojiye Atarlanan Adam diye birisi var o tarzda oyun incelemesi yaparsan insanlara kendini sevdirirsin bu da sana ek bir gelir sağlar youtubeyi adsenseye bağlarsın.

Ek Olarak: Oyun haberlerinin yanında oyun incelemeleri de yaparsan hitin kalıcı olur diye düşünüyorum. SEO yaptırmak için en az 2 ay beklemeni tavsiye ederim, eğer aceleci davranır ve erkenden yaptırırsan siten çöp site haline gelebilir. Youtubede Teknolojiye Atarlanan Adam diye birisi var o tarzda oyun incelemesi yaparsan insanlara kendini sevdirirsin bu da sana ek bir gelir sağlar youtubeyi adsenseye bağlarsın.

Çok teşekkür ediyorum, beklediğimden sağlam cevaplar verdiniz bana. Dikkate alacağım, alanın zor olduğunu biliyorum ancak yalnız değilim. Finansörüm diyebileceğim bir insan ve küçük bir yazar ekibim var :) .

wmaraci
wmaraci

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ediyorum, beklediğimden sağlam cevaplar verdiniz bana. Dikkate alacağım, alanın zor olduğunu biliyorum ancak yalnız değilim. Finansörüm diyebileceğim bir insan ve küçük bir yazar ekibim var :) .

Allah utandırmasın inşallah hocam, başarılar

• Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

moris adlı üyeden alıntı

Allah utandırmasın inşallah hocam, başarılar

İnşallah, teşekkür ediyorum sizede başarılar dilerim.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
domain adını pm atıyorum umarım begenırsınız kullanırsınız...

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al