Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Brown Merhaba, Öncelikle Yapmış olduğun ve yapacak olacağın çalışmalarında sana başarılar dilerim. Oyun kategorisi zor bir kategori. Her şey Premuim tema ile bitmiyor. Diyelim ki iyi bir alanadı aldın. Paylaşımların kaliteli ve güvenli yapman gereken Profesyonel bir SEO hizmeti almandır.

Yada Gerekli açıklamayı bizler sana yaparak Forumda paylaşılan paketlere yönelebilirsin. Ama en önemlisi Sağlıklı ilerlemen.

Oyun sitesinden Gelirin iyi olur. Ama önemli olan tutması oda sermayene bağlıdır.

moris adlı üyeden alıntı

Oyun haberlerinin yanında oyun incelemeleri de yaparsan hitin kalıcı olur diye düşünüyorum. SEO yaptırmak için en az 2 ay beklemeni tavsiye ederim, eğer aceleci davranır ve erkenden yaptırırsan siten çöp site haline gelebilir. Youtubede Teknolojiye Atarlanan Adam diye birisi var o tarzda oyun incelemesi yaparsan insanlara kendini sevdirirsin bu da sana ek bir gelir sağlar youtubeyi adsenseye bağlarsın.

Siteye hiçbir zaman alıntı içerik girme tamamı özgün olsun, ziyaretçilerine yardımcı olacak şeyler paylaşırsan oyun haberleri alanında işin o kadar da zor olmaz.

Kelime seçme konusunda iyi değilim kusura bakma :)

Ek Olarak: Oyun haberlerinin yanında oyun incelemeleri de yaparsan hitin kalıcı olur diye düşünüyorum. SEO yaptırmak için en az 2 ay beklemeni tavsiye ederim, eğer aceleci davranır ve erkenden yaptırırsan siten çöp site haline gelebilir. Youtubede Teknolojiye Atarlanan Adam diye birisi var o tarzda oyun incelemesi yaparsan insanlara kendini sevdirirsin bu da sana ek bir gelir sağlar youtubeyi adsenseye bağlarsın.

Siteye hiçbir zaman alıntı içerik girme tamamı özgün olsun, ziyaretçilerine yardımcı olacak şeyler paylaşırsan oyun haberleri alanında işin o kadar da zor olmaz.

Kelime seçme konusunda iyi değilim kusura bakma :)

Çok teşekkür ediyorum, beklediğimden sağlam cevaplar verdiniz bana. Dikkate alacağım, alanın zor olduğunu biliyorum ancak yalnız değilim. Finansörüm diyebileceğim bir insan ve küçük bir yazar ekibim var :) .