wmaraci reklam

2 Yıllık Teknoloji için Sorun Çözümü Sitesi İçin Önerilerinize İhtiyacım Var

7 Mesajlar 789 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

efsungokmen efsungokmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
Sa. arkadaşlar. Üzerinde sizlere 31 Ağustos 2015'ten beri çalıştığım kullanıcılara, gelen ziyaretçilere çözüm odaklı bilgiler sunmayı amaçladığım bir webdunya.com adında bir internet sitem var.

Küçüklüğümden beri herkesin teknolojik aletlerini düzeltip yardım ettiğimden dolayı bir çok kullanıcıya da internet ortamında sorunlarını çözebilmek adına bir internet sitesi açtım. Evet belki anahtar kelimelerden tbm oranı düşük olabilir ama eğer bir yazıma gelen yorum var ise değme keyfime.

Bunun yanında sorun çözümlerinde en çok işimize yarayan şeylerden bazıları da programlara ihtiyaç duymaktayız. Bunun içinde subdomaine indir.webdunya.com adında bir download sitesi kurdum. Ziyaretçiler bu sayede güvenli program indirmesini bu adresten yapabilirler.

Şimdi ise kafama takılan bir soru var. Ziyaretçiler neredeyse her geçen zaman dilimi içinde yavaş yavaş artmaya başladı. Fakat bu ziyaretçiler genelde new visitorler oluyorlar ve buda arama motoru sayesinde. Sorunun çözümünü alıp gidiyorlar. Amacım bu ziyaretçiler ile geri dönüşüm içinde olabilmek.

Teknoloji haberleri paylaşmıyorum çünkü bir çok teknoloji haberi sunan internet sitesi var. Benim asıl amacım insanlara bilmedikleri konuda yardım etmek. Diğer bir fikrim ise acaba subdomain şeklinde bir soru cevap bölümümü açsam. Birazda tanınırlık açısından çok klasik olsada çekiliş vesaire facebook'a reklamlar versem ama bu projeyi biraz daha ilerlere taşımak için ne yapabilirim ?

wmaraci
reklam

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Domainin de sitende güzel. Tebrik ederim. Soru cevap değil de subdomain olarak FORUM sitesi aç derim. Oda soru cevap anlamına gelir ayrıca işlevseldir ...

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

• Üyelik 05.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
haber58 güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Bir yandan aklımda oda var ama bir yandan da kullanıcı toplayamamaktan korkuyorum
haber58

kişi bu mesajı beğendi.

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Ben destek olanlardan biri olurum. Kendi adıma ...
efsungokmen

kişi bu mesajı beğendi.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
Eğer açacak olur isem iletişim sağlarım ve şimdiden destek vermek istediğiniz içinde ayrıca bir kez daha teşekkür ederim. Sizlere de başarılar ve hayırlı çalışmalar dilerim

ctaner ctaner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Yazar&Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 14 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Öncelikle şunu belirteyim, bir çok web sitesinin ziyaretçisi böyle. Aldığını alıp bir daha uğramıyor. Bunun önlemek için sadık takipçi kitlesi oluştumanız lazım. Bunun için ne yapılabilir.

1. Bir e-posta aboneliği başlatın. E-posta listenize üye olanlara sürprizler vaad edin. Yeni yazıları yayınladıkça bunları e-posta listenizde paylaşın.
2. Sosyal medyada sadık takipçi kitlesi oluşturun. Bunun için Facebook hesabınızda çekilişler yapın. Sayfanızı iletinizi beğenme paylaşma karşılığında ufak hediyeler dağıtın. İnanın Facebooka reklam vermekten daha fazla dönüşüm sağlarsınız.
3. subdomaine forum kurabilisiniz. yalnız burada herkesin sorusuna cevap vermeniz lazım. bugün technopat forumun tutma sebebi Recep baltaşın aktif olup herkese yardım mesajı yazmasıdır. SDN forumunda aslında ana site çok büyük olmasına rağmen bu kadar aktif olmamasının sebebi de site sahiplerinin forumda çok paylaşım yapmamasıdır.
Vs vs ....

• Üyelik 05.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
ctaner hele ki 3 üncü maddede çok güzel bir konuya değinmişsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al