wmaraci reklam

Ankarada 4+1 Ultralüks 205 metrekare konut projesi

9 Mesajlar 1.083 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)

Yaşamkent bağlıca ümitköy çayyoluna komşu harika bir proje, anında tapu teslimi ile geleceğe en iyi yatırım. Lansmanı kaçırmayın. Detaylar web sitesinde mevcut Ankaranın en güzel yerinde yaşam kente ümitköy çayyolu ve bağlıcanın yanı başı, eskişehir yoluna 1 km mesafede, bölgenin yükselen yeni değeri. 4+1 ultra lüks 4+1 daireler şuan lansmana özel 189,000 tl.

Proje anında tapu teslimi ile geleceğinizi garanti altına alıyor. Ev tamamlandığında değeri en az 1,000,000 tl, şuan aynı bölgede yakın konumlarda ortalama benzer daire fiyatları 600-800 bin Tl bandında.

Şehrimizde yoğun talep görmekte olan Etimesgut İlçesi Bağlıca Mahallesine komşu olan Yapracık mahallesi, yapılaşmanın en erken olması beklenen bölgedir. Bölge Eskişehir Yoluna yakınlığı, Ankara Üniversitesi Sağlık Kampüsünün altyapı çalışmalarının başlamış olması, Mili İstihbarat Teşkilatı ve Kuvvet Komutanlıklarının bölgede olması vb nedenler ile Ankara genelinde en çok rağbet gören bölgedir. Bölge genelinde arsa m2 fiyatları 900 TL ile 1.200 TL arasında değişmektedir.

Projemizde 42 arsa hissesi bulunmakta olup 196 m2 arsa tapunuzu aldığınız zaman minimum 180 m2 4+1 daire sahibi oluyorsunuz.

Daha Fazla Bilgi İçin http://www.ankyrayasam.com/proje-hakkinda/
Ankyra Yaşam

Siz Çoksunuz. Biz Türk !
wmaraci
reklam

mexnet mexnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İşletme Yönetimi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 71 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Neden bir insan 1.000.000 TL edecek yapıyı 189 bine satsın ki ? He dersen tamamlandığında değeri 230-250 bin civarında olacak diye eyvallah ta. Verilen rakamların arasında uçurum var, hemen insanların aklına gelen bunda kesin bir iş var ve ************** gibisinden düşünür.
Ben öyle düşünüyorum açıkçası
EchoBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

AkLımın İpLerini SaLdım !

• Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
Burd alınan şey bir daire değil, eğer daire alınsa dediğiniz gibi bir tereddüt oluşur. Fakat burada aldığınız şey bir arsa ve bu arsayı kat karışılığı müteahhit e vermek. Bu sayede aldığınız arsa size bölgeden yüsek değerli bir daire getiriyor. Zaten en yakın yerden bir daire almak isteseniz size bulunacak en uygun rakam şuan 400.000 bandında, topraktan bir inşaatta girdiğinizi düşünün.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

Provider Provider Ana Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
dostum o arsayı alacanda ne zaman kata gidecek ha olurya 10 yıl beklersin kata gider 900 bin lira karşılıgında daire alırsın ama 10 yıl kim öle kim kala :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar, durum düşündüğünüz gibi değil. Bu bölgede kendiniz isterseniz gidip arsa alamıyorsunuz, toki tarafından 25,000 m2 şeklinde satılıyor arsalar. Ha vardır o kadar paranız alırsını ayrı. Burdaki mantık şu, mevcut arsa üzerinde 100 küsür dairelik bir proje, aldığınız arsa anında size tapu ediliyor. Toplam arsalar satıldığında alt yapı bekleniyor.

Şimdi burda ev satın almıyorsunuz, kat karşılığı 2 daireye denk gelen bir arsa payı veriliyor size ve arsanızı mevcut anlaşılmış olan müteahite veriyorsunuz, 189,000 tl ye aldığınız arsa üzerinden size masrafsız 205m2 lik sözleşme şartlarında yazan bir daire düşüyor.

Mantık, arsayı al sonra bekle. Acelesi olan kişilerin işini görecek bi yatırım değil. Ama arsa alıp bu işleri bilenlere mucizevi bir fırsat Şuan bağlıca yaşam kent arasındaki muhitte en uygun alacağınız ev 350,000-400,000 tl ye bir koperatif dairesi olurki ne peyzajı olur nede daire içinde malzeme.

Ankyra Yaşam da ise olay bambaşka, kooperatif değil, müteahit tarafından yapılacak tüm içi malzemelerin kalitesi hamam sauna vs peyzajı garajı parkları sosyal alanları ile belli. Yani yaşam kenti kıyaslamıyorum orada daireler 1-2 milyon arasında bu ayarda. Ama bağlıcada bu ayarda bir daire almak için en az 600,000 TL yi gözden çıkarmalısınız.

Şahsen size bu kadar karlı ve helal getirisi olacak başka bir ticari yatırım bulmanız zor.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

numlock numlock Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
196 m2 arsa alıp müteahhide veriyor dairemizi alıyoruz dogrumu anladım?
gokturkk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)

numlock adlı üyeden alıntı

196 m2 arsa alıp müteahhide veriyor dairemizi alıyoruz dogrumu anladım?

Aslında aldığınız arsa 400 - 410 m2 lik bir arsa, bu arsayı alıyosunuz ve müteahite kat karşılığı sözleşme yaparak veriyorsunuz. Bir daire size bir daire mütahite gidiyor. Böylece sizin dairenin masrafını ödemiş oluyorsunuz. Aslında firma yetkilisi arkadaşlarla görüşürseniz çok daha net cevap veririler. Benim komşum oldukları için ve yaptıkları işte çok dürüst oldukları için konuyu açtım.

Bölgede benzer projeler çoğalmaya başladı ve içlerinden en düzgün işini yapan firma bunlar.

http://ankyrayasam.com/ site üzerinde form aracılığı ile numaranızı bırakın sizi arayıp anlatsınlar :)

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Bağlıcada satılmayan milletin elinde patlayan konutlar değil mi bunlar ya, baya uzun süredir boşta kaldıydı binalar.

Her geçişimde görüyorum herhalde onlar ankara da konut fazlası var hala ev yapılıyor bu evlerin yakınına da, ha birde bu kadar ucuzsa niye alan olmuyor ilginç doğrusu o taraf hep boş çünkü

• Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Bağlıcada satılmayan milletin elinde patlayan konutlar değil mi bunlar ya, baya uzun süredir boşta kaldıydı binalar.

Her geçişimde görüyorum herhalde onlar ankara da konut fazlası var hala ev yapılıyor bu evlerin yakınına da, ha birde bu kadar ucuzsa niye alan olmuyor ilginç doğrusu o taraf hep boş çünkü

Yok da o dediğin konutlar sanırım Ozan daki daireler. Orası tam bağlıcada ile ahi mesut arası bir yer, bağlıca değil. orada iskan sorunu var, sıkıntılı bir yapı denetimi ile teslim edilmiş vs vs wow türkiyede de sayfalarca konusu var.

Ama o hali ile bile orada 1+1 daireler 205,000TL den hala alıcısını buluyor. Bağlıca da satılamayan diye bir daire henüz görmedim. Kiralık ararken prizma diye bir binaya gittik 700.000 tl den satmışlar ve boş daire yok. Şuan BP BAĞLICA BEY KONAKLARI hafta sonu için özel bi indirim yaptı 600.000 tl den ve daha inşaat hali. Normalde inşaata gittiğimizde eşimle aldığımız fiyat 2 ay önce 725.00 tl idi. Yani açıkça bu taraflarda öyle satılmayan konut yok.

İnşaatı yapan firmayı iyi araştırmak gerekiyor, ikna olmadığınız güvenmediğiniz hiç bir işe 1 lira bağlamayın. Ama açıkça şöyle bir arsa alayım dursun derseniz. İmarı geçmiş proje kaynayan bu gölge iyi bir fırsat. Aynı bölgede Başkent Konutun arsası ve projeside mevcut. Onların mantığı daha farklı ilerliyor ama o bölge bir sonraki bağlıca yaşamkent tarzı güzel bir alan olacak.

Etimesgutun belediye sitesinden imar alanına bakın ve sosyal tesisler okullar yaşam alanları peyzajları görün. Şahane bir plan yapılmış.
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al