wmaraci reklam

Bannersapp Ücretsiz Üyelik Aylık 20$ Kazanç

34 Mesajlar 2.835 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Gazi Gazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 35 / 14
  • Ticaret 28, (%93)

creed74 adlı üyeden alıntı

Olmaz, reklamdaki amaç tüketiciye ulaşmaktır, kimse sadece reklamımı izlesin diye para ödemez, ödeyen varsa da küçük bir kesimdir, gittikçe büyüyen bir oluşumu maddi olarak karşılamaz.

Hocam bunu bende üstteki yazımda belirttim. Aynen öyle. Hiçbir sanal reklam firması Google dahil çok yüksek meblağlar vermiyor ki zaten. Bu ücreti bi de bölüp başkasına dağıtmaya para kalsın.

Diyelim ki büyük firmalardan reklam alıyorlar birebir anlaşıp. Ama firmanın ne karı olacak?

Tüketicinin ilgisini çeksin diye reklam bütçesi ayrılır. Burada tüketici ürünü tüketmek ve dikkat vermek için reklamı izlemiyor ki sadece iş olarak görüyor o reklamı görmek için. Ben hala saadet zinciri tarzı olduğuna inanıyorum. Arka planda sistemi kullanma, bilgileri satma vs olabilir.

wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Bildiğiniz saadet zinciri. Fazla sürmez patlak verir.
kozlunet Gazi

kişi bu mesajı beğendi.

creap creap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
Siz izleyin ve görün 4 yıl öncede bu firmaya aynısını söyleyen şimdi ciddi para kazanıyor. Her türlü iddasına girerim sizlerle uzun yıllar ayakta kalacak ve kazandıracak firma

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

creap adlı üyeden alıntı

Siz izleyin ve görün 4 yıl öncede bu firmaya aynısını söyleyen şimdi ciddi para kazanıyor. Her türlü iddasına girerim sizlerle uzun yıllar ayakta kalacak ve kazandıracak firma

Anlayamadığım, nesini savunuyorsunuz?

Sistem belli, hala savunmadasınız. Böyle sistemlere para akışı sağlamaya yardım ederek sizler de bir nevi suç ortağı konumundasınız benim gözümde.

Hemen hemen aynı yaşlardayız profilinizde yazılana göre. Bari siz yapmayın. Çocuk yaşta olsanız neyse diyeceğim.

Bırakalım artık başkalarının üzerinden para kazanma işlerini.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Gazi Gazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 35 / 14
  • Ticaret 28, (%93)
creap firmaya aynı şeyi söyleyen adamın şimdi firmaya girip bir sürü para kazanması önemli değil. BluTV'de 140journos belgeselinin Titan Saadet Zinciri belgeselini izle birebir Titan Kenan ile röportaj yapıyorlar. Adama arkadaşı Almanya'da bu firmayı söylüyor adam başta saadet zinciri diyor biliyor saadet zinciri olduğunu ve bu işe girmiyor. Daha sonra arkadaşı bunun adına giriyor adam para kazanmaya başlıyor. Saadet zinciri olduğunu bile bile devam ediyor. Türkiye'ye getiriyor titan olayını burada Türkiye'nin en zenginleri haline geliyor. Uzun süre yapıyor bu işi sonra firması çoğu kişiyle ters düşünce kapanıyor şu an bu işten karlı çıkanlar başta girenler ve titan kenan hapis yatmasına rağmen parası hala neredeyse sınırsız.

Yani para kazandırması ve daha önce bizim gibi konuşanların daha sonra bu işe girmesi bu firmanın saadet zinciri olduğunu değiştirmez. Belki yarın belki 100 yıl sonra patlayacak. Saadet zincirlerinin ne zaman çökeceği kestirilemez.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
Hocam sizin görmediğinizi görüyoruz ve yaşıyoruz bizde sizin gibi düşündük firmayı 4,5 milyon üyeye ulaşan firmadan ve gerçek mlm firmasından bahsediyorum reklam izle kazan mantığı yok sadece firma firma bir çok dalda ticaret yapan firma leasing cafeler birçok spor dallarına sponsorluk yapan firma futurenet yazın araştırın öyle yorum yapın. Stutgart Ana sponsorluğunu da yapıyor şuan

http://futurenetteam.com/sponsorluklar

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Futurenet denen ************** platformun adını ciddi anlamda her sene yeni **************lık girişimleriyle duymaktan bıktım. **************lığını gizli gizli yapıp dolandırdıklarını konuşturmamasıyla siz gibileri kendine inandırıp tarikatvari üye toplayan şu sistemin senelerdir karışmadığı sektör yok. Başta sosyal medya platformu olarak açıldı, sonra coin çıkardı şimdilerde de büyük bir reklam şirketi diye yutturuyor kendini. Ama her defasında markasından vazgeçmemesi büyük cesaret cidden. Bu markanın karıştığı bunca **************lığa rağmen kendini savunur gibi savunanlara da Allah akıl fikir versin.

Dijital reklam dediğiniz şey web sitelerinde yayınlanan reklamlardır. Web sitelerini kim açar? Bu forumun üyeleri gibi webmaster'lar. Madem bu adamlar büyük reklam şirketi, bizler webmaster'lar olarak neden bundan haberdar değiliz? Neden sitesinde herkes AdSense kullanıyor bu ağın 4,5 milyon üyesi varsa? Neden sitesinde Ads by Futurenet ya da BannersApp yazan yok? Niye sitelerde yayınlamak için reklam vermiyorlar? Paranın kaynağı neresi beyefendi?

İnsanları dolandırmak için yanlış yerdesiniz. Report ettim.
Gazi yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

.

TheMucit TheMucit UgurKilci.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci ve İçerik Üreticisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
ilk resmi görünce biraz heyecanlandım çünkü kaliteli bir şeye benziyor muhtelemen sitede öyledir o zaman ben bu siteyi kullanırım diye düşündüm. Ancak site tasarımı gerçekten kötü. 5 saniye sitede durup hemen kapattım. Bir daha bakar mıyım? Muamma.

Baştan Sona PHP Eğitimi ➡ youtu.be/TQP8jBwnXw4

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

Futurenet denen ************** platformun adını ciddi anlamda her sene yeni **************lık girişimleriyle duymaktan bıktım. **************lığını gizli gizli yapıp dolandırdıklarını konuşturmamasıyla siz gibileri kendine inandırıp tarikatvari üye toplayan şu sistemin senelerdir karışmadığı sektör yok. Başta sosyal medya platformu olarak açıldı, sonra coin çıkardı şimdilerde de büyük bir reklam şirketi diye yutturuyor kendini. Ama her defasında markasından vazgeçmemesi büyük cesaret cidden. Bu markanın karıştığı bunca **************lığa rağmen kendini savunur gibi savunanlara da Allah akıl fikir versin.

Dijital reklam dediğiniz şey web sitelerinde yayınlanan reklamlardır. Web sitelerini kim açar? Bu forumun üyeleri gibi webmaster'lar. Madem bu adamlar büyük reklam şirketi, bizler webmaster'lar olarak neden bundan haberdar değiliz? Neden sitesinde herkes AdSense kullanıyor bu ağın 4,5 milyon üyesi varsa? Neden sitesinde Ads by Futurenet ya da BannersApp yazan yok? Niye sitelerde yayınlamak için reklam vermiyorlar? Paranın kaynağı neresi beyefendi?

İnsanları dolandırmak için yanlış yerdesiniz. Report ettim.

Siz nasıl bir insansınız Ben bu firmayı 4 senedir tanıyorum kimi dolandırmış bunu ispatla öyle biri varsa firmaya kat kat ödettirmessek bende bu işi yapmayacağım. Ne kadar cahilce ne kadar ön yargılı bir yaklaşım attığın mesaın arkasında dur ve ispatını getir bana.

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)

TheMucit adlı üyeden alıntı

ilk resmi görünce biraz heyecanlandım çünkü kaliteli bir şeye benziyor muhtelemen sitede öyledir o zaman ben bu siteyi kullanırım diye düşündüm. Ancak site tasarımı gerçekten kötü. 5 saniye sitede durup hemen kapattım. Bir daha bakar mıyım? Muamma.

:)) bu da değişik bir versiyon beğenmeyin girmeyin sizin beğenmediğiniz sitede biz kazanıyoruz

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al