wmaraci reklam

Bannersapp Ücretsiz Üyelik Aylık 20$ Kazanç

34 Mesajlar 2.836 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

creap adlı üyeden alıntı

Siz nasıl bir insansınız Ben bu firmayı 4 senedir tanıyorum kimi dolandırmış bunu ispatla öyle biri varsa firmaya kat kat ödettirmessek bende bu işi yapmayacağım. Ne kadar cahilce ne kadar ön yargılı bir yaklaşım attığın mesaın arkasında dur ve ispatını getir bana.

Ben de 4 senedir tanıyorum, giren kimi gördüysem dolandırıldı tıpkı gelecekte sizin de başınıza geleceği gibi.

https://steemit.com/review/@ana-maria/futurenet-scam-or-not-quick-and-short-review
https://www.valforex.com/2018/02/futuro-coin-review-scam-will-collapse-soon.html
https://www.gelirkapisi.com/onerilmeyen-siteler/futurenet/80/

ve daha nicesi. Bu şirketin senin gibi haşhaşilere sahip olması ve senelerdir markasını değiştirmemesi onun bir ponzi şeması, bir titan, bir ************** olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Daha fazla yazmayacağım. Umarım senin dediğin çıkar ve dolandırılmazsın dostum. Ama elini çek masumun parasından.

.
wmaraci
reklam

creap creap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
Sistemi bilmeyen çamur atar kim bu şirketten parasını alamadıysa ispatlasın bu kadar net söylüyorum hiç bir kimseyi mağdur etmedi.

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

creap adlı üyeden alıntı

Sistemi bilmeyen çamur atar kim bu şirketten parasını alamadıysa ispatlasın bu kadar net söylüyorum hiç bir kimseyi mağdur etmedi.

Bir de şöyle bakalım: bu konuşmalarda haklılığını savunan kimin çıkarı var? Ben sistemin ************** olduğunu söylüyorum. İnsanlar beni haklı bulursa hiç bir şey kazanmayacağım halde bunu savunuyorum. Siz ise ************** olmadığını savunuyorsunuz. Birileri sizi haklı bulursa sisteme sizin üzerinizden katılıp size para kazandıracak. Bu durumda hangimizin sözü daha güvenilirdir? Daha fazla uzatmayın artık.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

.

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
Sisteme kim girerse benim tarafımdan mağdur olursa karşısında beni bulur. Bu güne kadar kim girdi ise kimse mağdur olmadı. Sen bilmeden atıp tutuyorsun 3-5 kişinin yaptığı sitedeki yazıları bana atıyorsun 70.000 kişilik organizasyon yapılacak ve gelirden bir tek kuruş almayacak firma iyi araştır firmayı atıp durma cahil kişilerle işimiz yok zaten senin gibilerde bu iş ten kazanamaz

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Hala birilerinin sırtından para kazanmayı savunuyorsunuz, pes diyorum.

Bu kadar mı para amaç oldu sizin için? Unutmayalım ki para araç olmalı, amaç değil!

Siz devam edin bu şekilde savunmaya.
Elbet bir gün bu sistem patladığında size de ulaşırlar.

Bu sistem patlamaz diyen çook kişileri gördük biz.

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
Yaw kardeşim niye anlamak istemiyorsunuz firmanın bir tane mağduru yok
ayrıca tanıtım yaptığım sistem ücretsiz bir sistem ve para kazanacak kişi para yatırmayacak neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ya

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
Neye Kızıyorum Evet Bu tarz işlere karşı olabilirsin yapmayabilirsin ama bilip bilmeden atıp tutuyorsunuz ya ona kızıyorum.
Bende firmayı savunmuyorum Babamın firması değil para hırsı gözümüde boyamadı çok şükür kazancım yerinde. Ama kazanmak isteyen kişilere bilgisizce engel oluyorsunuz.
Babamın firması değil ama yiğidin hakkını yeme derler Bir tane mağduru yok iken ve sürekli büyüyen ve kazandıran firmayı görüyorken siz burada firmaya taş atıyorsanız kusura bakma kızarım. Yapamassınız yapıyorsanız ispatlayın derim ispatınız yok ise susacaksınız engel koymayacaksınız kazanmak isteyenlere. Hala olumsuz yazacak biri var ise ispatlı gelsin Ben kazandığımın ispatlarını çok kişiyle gelirim isteyene.

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
Neye Kızıyorum Evet Bu tarz işlere karşı olabilirsin yapmayabilirsin ama bilip bilmeden atıp tutuyorsunuz ya ona kızıyorum.
Bende firmayı savunmuyorum Babamın firması değil para hırsı gözümüde boyamadı çok şükür kazancım yerinde. Ama kazanmak isteyen kişilere bilgisizce engel oluyorsunuz.
Babamın firması değil ama yiğidin hakkını yeme derler Bir tane mağduru yok iken ve sürekli büyüyen ve kazandıran firmayı görüyorken siz burada firmaya taş atıyorsanız kusura bakma kızarım. Yapamassınız yapıyorsanız ispatlayın derim ispatınız yok ise susacaksınız engel koymayacaksınız kazanmak isteyenlere. Hala olumsuz yazacak biri var ise ispatlı gelsin Ben kazandığımın ispatlarını çok kişiyle gelirim isteyene.

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com

SezerOkcu SezerOkcu Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 148 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Sitenin tasarımından ne kadar para kazanacağınızı anlayabilirsiniz :) SONUÇ : Hüsrann

grafikaraci.com - Tasarımın Kolay Yolu
tozlukalem.com - Tarihin Tozlu Rafları

• Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
evet sizin sitenizide gördük daha siteye erişilemiyor

https://grafiktasarim.co/

firmanın 100 ü üzerinde yazılımcıları var. benim tanıtımsayfama bakmayın firmanın sitesine bakın

www.firmakayit.net
www.coinfiyatlari.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al