wmaraci reklam

Barınaklar Sitemiz Açılmıştır - Gönüllü Yazar Alımı Yapıyoruz

6 Mesajlar 676 Okunma
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3618
  • Beğeniler 1125 / 1124
  • Ticaret 73, (%100)
Merhaba sevgili dostlar, bu yazımı direk kopyala/yapıştır olarak eklemiyorum. Direk sizlere ne düşündüğümü belirtmek istiyorum.

Barınaklar sitemiz 2017 yılının Mayıs ayında açıldı. Ve bu siteyi açmamdaki asıl amaçları gelin size sıralayım;

• Öncelikle asıl hedefim, insanlara yaşadıkları şehirdeki en yakın hayvan barınaklarının nerede olduğunu gösterebilmek.
• Bazı klişe olmuş cümlelerde "hayvanlar en iyi dostlarımızdır" cümlesi yer alır, sizlerde bilirsiniz. Peki insan en iyi dostunu ücret karşılığı neden satıyor? Bunun önüne geçebilmek adına Barınaklar'a insanları yönlendireceğiz.
• Yazarları neden gönüllü arıyorum? Buradaki soruyu çok basit bir şekilde cevaplayabilirim. Bu iş tamamen vicdan işidir, eğer bir iş yapılıyorsa tam anlamıyla ortak yapılmalı. Bizler hiçbir şekilde kâr elde etmeden devam ettirmek istiyoruz. İlerleyen dönemlerde sitemizin tekil ziyaretçileri fazla olduğunda petshop siteleri ile anlaşıp sponsor reklamlarını aldığımızda ise karşılığında onlardan isteyeceklerimiz sokaktaki dostlarımız için mama olacaktır. Tabii ki sadece mama değil, bir bütçe için anlaşıp diğer pet ürünlerinden de sipariş edebiliriz.
• Sadece tek şehire olmaksızın elimizden geldiğince ihtiyacı olan yerlere gönderim yapacağız. Bundaki öncelik tabii ki yazarlarımız olacaktır. Örneğin; bir yazarımız Kars'ta yaşıyor ve mamaya ihtiyacı var. Bu durumda anında yazarımızın adresini sponsorumuza veriyoruz ve ürünlerin gitmesi için aracı oluyoruz.

Birçok kişi benim alan adı alıp bu alan adlarından bazen güzel kâr ettiğimi bilir. Ama dürüst olmam gerekirse size yapmış olduğum bencilliğin sonradan farkına varabildim. Böyle bir proje sunuyorum sizlere çünkü hepimiz vicdan sahibi insanlarız. Her ne kadar bunun ben geç farkına varsamda. Sizden profesyonellik istemiyorum, sadece bu proje bizim projemiz diyerek sahiplenmenizi istiyorum.

Bu arada yazım hataları veya cümlelerimde mantık dışı yerler olabilir sahura bugün de uyanamadım maalesef :) Ama ne demek istediğimi siz anladınız.

Saygı ve Sevgilerimle
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

mustafaemir123 mustafaemir123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tüccar
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 9 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel bir çalışma olmuş Yazdıklarınızda oldukça etkili. Hayvanlar bizim en değerli dostlarımızdır. 5 tane köpeğim var ve hepsi de ailemden herhangi bir fertten ne geri nede ileri değil Hele bu zaman da hayvanaların dostlukları birçok insanı bile geride bırakabiliyor.Hergün Medyada tv de gazetelerde görüyoruzki bazı insanlar bir hayvan kadar hayatlarımıza değer katamıyprlar.O yüzden yaptığınız işin düşüncesi çok güzel ve şu mübarek günlerde sevaplı da bir iş. başarılı olur diye düşünüyorum

Coşar Zeytincilik
Egeden dünyaya uzanan dost sıcaklığı
http://www.cosarzeytincilik.com

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3618
  • Beğeniler 1125 / 1124
  • Ticaret 73, (%100)
Çok teşekkür ederim çok sağ olun. İnşallah dilediğimiz yere getirebiliriz, sizin gibi güzel insanlar iyiki o köpekleri çok seviyor. Eğer sitemizi incelediyseniz geçen gün Malatya da yavru köpekleri katletmişler. O günden bu zamana kadar kafamı çok fazla takıyorum o duruma.

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3618
  • Beğeniler 1125 / 1124
  • Ticaret 73, (%100)
Yazar alımlarımız vardır.

wmaraci

harme harme Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bekçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 127 / 73
  • Ticaret 13, (%92)
tevfikaktunc bir söz vardır hayvan sevgisi olmayanın insan sevgisi olmaz çok doğru bir söz olduğuna inanıyorum.Websitesini çok güzel yapmışsın,içeriklerde çok güzel sürekli güncel tutarsan belirli bir kitleye hitap edersin diye düşünüyorum.Bende sizin gibi websitesi açmayı düşünüyordum ama hayata geçirmek nasip olmadı.2 yıl önce domainimi aldım ama işlerimin yoğunluğundan hayata geçiremedim.Doğruyu sölemek gerekirse birazda kıskanmadım değil içimden bir ses sende birşeyler yap diyor ama dediğim gibi websitelerim çok olduğu için vakit ayıracak vakit bulamıyorum.İnşallah websitenizin bahtı açık olur vicdanlı insanlar sayesinde sesimiz duyulur, iyi forumlar....

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3618
  • Beğeniler 1125 / 1124
  • Ticaret 73, (%100)
harme değerli yorumun için öncelikle çok teşekkür ederim. Bu projede hiçbir şekilde kâr elde etmek istemiyorum, kâr eden sadece sokaktaki canlar olsun istiyorum. Umarım bu projem olur da güzel bir yerlere getirebiliriz siteyi.
harme

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al