freelance iş ilanları

Blog sitem hakkında görüşlerinizi bekliyorum

9 Mesajlar 1.178 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ahiret ahiret Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Selamun aleyküm degerli dostlar bir blog sitem var yeni aldım sizce blog um nasıldır. Eksikleri nelerdir acaba biraz acemiyim bu işlerde siz degerli dostlarımızın görüşlerini bekliyorum. Sizlerin görüşleri benim için çok önemlidir.
www.kaynakblog.com

wmaraci
reklam

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)
Güzel olmuş kardeş ama logonu pek beğenmedim...
ahiret

kişi bu mesajı beğendi.

Linuxcu Linuxcu netstat -an | grep SYN Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek NOC Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum bazı yazılar alakasız =) Font'unu ve Logonu beğenmedim. İçerik olarak hoş bir blog fakat bu eksikleri gidermelisin örneğin : Pes 2013 başlığında Fifa2013'ün işi ne yahu =)

• Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Linuxcu adlı üyeden alıntı

Dostum bazı yazılar alakasız =) Font'unu ve Logonu beğenmedim. İçerik olarak hoş bir blog fakat bu eksikleri gidermelisin örneğin : Pes 2013 başlığında Fifa2013'ün işi ne yahu =)

pes 2013 konusu tamamen başka yerden alınmış zaten bu haberi yayinlayan ların hepsi aynı başlıkta aynı icerigi girmiş :-) anında index aldı konu :-)
acemiyiz boşuna deme dik yani :-) düşünce lerin için teşekkür ederim

wmaraci
wmaraci

cnkymz cnkymz Araştır Dur ! Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kimya Mühendisliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Merak ettiğim bir konu var ahiret kullanıcı adlı arkadaş :) Biz Kimiz kısmı neden boş ? Emin ol çok önemli bir alandır orası. Senin hakkında bilgi alır ziyaretçiler ve ona göre de görüşleri değişir. Bir de bloğun kategorisi nedir ? Yani ney içerecek bu site ? En güncel bilgi kaynağı gibi iddialı bir slogan atmışsın ama ne bilgileri ?

Warcraft - Galaxy S4 - Çanakkale Çocukları - Forex'ten Para Kazanma - Neşet Ertaş

Sen hangi kategoridesin ki, bunları içerebiliyorsun ? "Genel" adlı bir kategori mi var ? Gündem haberleri mi teknoloji haberleri mi kategorin ?
ahiret

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

cnkymz adlı üyeden alıntı

Merak ettiğim bir konu var ahiret kullanıcı adlı arkadaş :) Biz Kimiz kısmı neden boş ? Emin ol çok önemli bir alandır orası. Senin hakkında bilgi alır ziyaretçiler ve ona göre de görüşleri değişir. Bir de bloğun kategorisi nedir ? Yani ney içerecek bu site ? En güncel bilgi kaynağı gibi iddialı bir slogan atmışsın ama ne bilgileri ?

Warcraft - Galaxy S4 - Çanakkale Çocukları - Forex'ten Para Kazanma - Neşet Ertaş

Sen hangi kategoridesin ki, bunları içerebiliyorsun ? "Genel" adlı bir kategori mi var ? Gündem haberleri mi teknoloji haberleri mi kategorin ?

düşüncelerin için teşekür ederim kardeşim bende bu işlere yeni başladıgım için bir çok eksigim var bunun bilincindeyim siz degerli kardeşlerim sayesinde birazadaha eksiklerimi gidermeye çalışıyorum siteyi yeni aldım bir çok yerini degiştirmedim ve düzenlemedim Çanakkale Çocukları televizyon katagorisinde Forex'ten Para Kazanma genel katagoride Galaxy S4 teknoloji katagorisinde Warcraft oyun katagorisinde neşet ertaş televizyon katagorisinde elimden geldikçe ayarlama çalışıyorum eksiklerimi belirttiginiz için teşekür ederim kardeşim

• Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)

ahiret adlı üyeden alıntı

düşüncelerin için teşekür ederim kardeşim bende bu işlere yeni başladıgım için bir çok eksigim var bunun bilincindeyim siz degerli kardeşlerim sayesinde birazadaha eksiklerimi gidermeye çalışıyorum siteyi yeni aldım bir çok yerini degiştirmedim ve düzenlemedim Çanakkale Çocukları televizyon katagorisinde Forex'ten Para Kazanma genel katagoride Galaxy S4 teknoloji katagorisinde Warcraft oyun katagorisinde neşet ertaş televizyon katagorisinde elimden geldikçe ayarlama çalışıyorum eksiklerimi belirttiginiz için teşekür ederim kardeşim

Hocam sanırım söylediğimi yanlış anladın. Demek istediğim site içi kategorilerin değil. Yani şöyle söyleyeyim, benim bloğum web teknolojileri üzerine bir blog. Atıyorum Ahmet'in bloğu seo üzerine, Mehmet'in telefon üzerine, Ali'nin Web tasarım üzerine gibi. Senin siten ne üzerine ? Biri sana gelip dese, hocam bloğunda ne yazıları yazıyorsun, ne içerikli site seninki dediğinde ne cevap verirsin onu soruyorum...
ahiret

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

cnkymz adlı üyeden alıntı

Hocam sanırım söylediğimi yanlış anladın. Demek istediğim site içi kategorilerin değil. Yani şöyle söyleyeyim, benim bloğum web teknolojileri üzerine bir blog. Atıyorum Ahmet'in bloğu seo üzerine, Mehmet'in telefon üzerine, Ali'nin Web tasarım üzerine gibi. Senin siten ne üzerine ? Biri sana gelip dese, hocam bloğunda ne yazıları yazıyorsun, ne içerikli site seninki dediğinde ne cevap verirsin onu soruyorum...

kusura bakma kardeşim yanlış anlamışım benim blog genel blog teknoloji televizyon saglık hayvanlar oyunlar yani kısaca genel diyeyim her türlü yazı ekliyorum :)

• Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)

ahiret adlı üyeden alıntı

kusura bakma kardeşim yanlış anlamışım benim blog genel blog teknoloji televizyon saglık hayvanlar oyunlar yani kısaca genel diyeyim her türlü yazı ekliyorum :)

Anladım. Şöyle bir öneride bulunayım hocam o zaman, biraz daha in kategorinde. Yani Genel olmasın, sen diyorsun ki bu site benim BLOĞUM. O yüzden birkaç şey hakkında içeriğin olsun. Eğer Genel olursa, blog değil portal olur ;) Arama motorları seni değerlendirirken, hangi kategoride yazdığını bilirse daha etkili bir seo olur. Ha yok öyle çabam, yazıp çiziyorum ben dersen ayrı tabi. Ama ne dersen de, bir site açmış isen birilerine ulaşmak içindir. Bunu da sağlayacak şey seodur. Seo içinde kategorin olması çok önemlidir.
ahiret

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al