cnkymz adlı üyeden alıntı

Merak ettiğim bir konu var ahiret kullanıcı adlı arkadaş :) Biz Kimiz kısmı neden boş ? Emin ol çok önemli bir alandır orası. Senin hakkında bilgi alır ziyaretçiler ve ona göre de görüşleri değişir. Bir de bloğun kategorisi nedir ? Yani ney içerecek bu site ? En güncel bilgi kaynağı gibi iddialı bir slogan atmışsın ama ne bilgileri ?

Warcraft - Galaxy S4 - Çanakkale Çocukları - Forex'ten Para Kazanma - Neşet Ertaş

Sen hangi kategoridesin ki, bunları içerebiliyorsun ? "Genel" adlı bir kategori mi var ? Gündem haberleri mi teknoloji haberleri mi kategorin ?

düşüncelerin için teşekür ederim kardeşim bende bu işlere yeni başladıgım için bir çok eksigim var bunun bilincindeyim siz degerli kardeşlerim sayesinde birazadaha eksiklerimi gidermeye çalışıyorum siteyi yeni aldım bir çok yerini degiştirmedim ve düzenlemedim Çanakkale Çocukları televizyon katagorisinde Forex'ten Para Kazanma genel katagoride Galaxy S4 teknoloji katagorisinde Warcraft oyun katagorisinde neşet ertaş televizyon katagorisinde elimden geldikçe ayarlama çalışıyorum eksiklerimi belirttiginiz için teşekür ederim kardeşim