wmaraci reklam

Blog|Tekno Yeni Web Sitem Sizce Nasıl Olmuş

16 Mesajlar 1.622 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)

baglar613 adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkür ederim
Mobilde olduğum için resim falan atamıyorum şuan ama şundan bahsedeyim blog sitem yaklaşik 12 13 günlük bir web site ve günlük hitim +15 yeni açılan web sitelerin çoğu ilk 4 5 ay hit dahi almıyor Android Pie ile gelen 11 yeni özlellik olan yazımı okuyan kişilerin çoğu organik ve en çok okunan yazılarımdan birisi bari o yazım üzerinde yorum yapmasaydınız
Farklı sitelerin benzer yazıları paylaşması benim için sorun arz etmiyor daha 2 haftalık bile olmayan web siteme özgün olmayan bir içerik dahi girmedim mümkün olduğunca günde en az 2 3 içerik girmeye çalışıyorum. Şuanlık herhangi bir ekiple çalışmış değilim yanlız başımada içerik bulmak zor olduğu için elimden gelenin en iyisini yapmaktayım. Tabiiki ilerleyen vakitlerde bir ekiple çalışmayı düşünüyorum fakat şuanlık yanlız ilerlemek zorundayım.
Yazı uzunlukları konusunda haklısınız cok daha uzun yazılar paylaşmam gerek biliyorum ama içerikleride kendim ayarladığım için zorlaşıyor işim.
Site içi seo ayarlarını eminim ki düzenli bir şekilde yapmak isterim fakat site ici seoda fazla bilgim olmadığı için az bilgisi olan bir arkadaşıma danışmaktayım.
Zaten web sitem yeni olduğu için site dısı seoyu hemn yapmak istemiyorum çünkü sitem spama düsebilir tahmin ediyorumki bunu biliyorsunuzdur. Birde teknoloji konusunda içerik benzerlikleri çok olduğu için farklı içerikler üretmek zorlaşıyor. Umarım birgün çok fazla büyürse web sitem size bu sözlerinizi hatırlatmak isterim denk gelirsek. Tekrar tekrar yorumunuz için teşekkür ederim iyi günler dilerim

baglar613 adlı üyeden alıntı

İnsanlar kendileri belli bir yere gelmedikten sonra etrafınfakilere sararmış sizinkide o hesap bir gün sizinle denk gelirsek eğer bu sözlerinizi yüzünüze vura vura hatırlatacağım merak etmeyin

Karşınızdaki insanın hangi yerde olup olmadığını bilmeden keşke böyle ön yargılı yorumlar yapmasanız. :) Ayrıca "Umarım bir gün çok fazla büyürse web sitem" demişsiniz. Ben ummayın ve gerçekten, planlı bir iş mantığıyla sitenizi büyütebilin diye o yorumu yaptım. Ancak anlaşılan sizin daha epey bir süre kaybetmeniz gereken zamanınız var. Bir gün kendinize hatırlatacağınız şey bu sözlerim olacak. Başarılar dilerim :)
baglar613

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

baglar613 baglar613 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)

Buyrun şuan telefondan sadece bu kadarlık hit resmi atabiliyorum pc ye geçince detaylı resim atarım 2 hafta bile olmayan sitenin hiti sizin aradan sıyrılıp cıkamazsınız dediğiniz sitenin hiti
Lions

kişi bu mesajı beğendi.

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Bravo, devamını dilerim. :)
baglar613

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
İnsAllah dahada devamı olucak darısı olmayanların başına

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
resimlerinizi optimize etmenizi öneririm onun dışında herşey güzel gözüküyor
baglar613

kişi bu mesajı beğendi.

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Teşekkür ederim yorumunuz için merak etmeyin anlaşılan bu konu üzerinde daha fazla durmam gerek

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al