wmaraci reklam

Blog|Tekno Yeni Web Sitem Sizce Nasıl Olmuş

16 Mesajlar 1.621 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

baglar613 baglar613 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Merabalar arkadaşlar yaklaşık 2 yıl kadar ara vermiş olduğum blog sitelerime ilkiyle birlikte tekrar geri döndüm sizce sitem nasıl olmuş görüşleriniz benim için önemlidir.

Blog|Tekno

wmaraci
reklam

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)
Merhaba,
Günümüzde her yer teknoloji sitesi oldu. Bu sitelere fark atabilmek için bir çok inovasyon yapmanız lazım diye düşünüyorum. Şuanlık gidişatınızın normal bir teknoloji sitesinden farkını göremedim. Biz ziyaretçiler, sizin sitenizi neden tercih etmeliyiz mesela. Sizin sitenizde uzun süre nasıl kalabiliriz? Bu sorulara mantıklı ve uygulanabilir çözüm üretebilirseniz başaracağınıza endişe olmasın.
baglar613

kişi bu mesajı beğendi.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Yorumunuz için teşekkür ederim umarım bu sözünüzü birgün size hatırlatırım iyi günler.

cpolat cpolat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Masaüstü Yazılım & Web Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
baglar613 2 yıl tabi uzun bir süre sebebi her neyse sizin özeliniz herşey olmuş olabilir mutlaka blog sitenizden sizi uzak tutacak kadar önemli bu sizin. konuya dönücek olursak ben walla temayı açıkcası beğendim çok iyi yanlız logoya biraz daha özen göstermeniz lazım footerda ve anasayfa solda + menülerden windows aşağı doğru kaymış bilginiz olsun. tekrardan hayırlı olsun. bol bol makale damping.

baglar613

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Yorumunuz için teşekkür ederim Logo şimdilik koyulmuştur logo çalışmalarımız devam etmektedir. Gözümüzden kaçan hatamızı belirttiğiniz için teşekkür ederim sorunu çözmüş bulunmaktayız tekrar kontrol edebilirsiniz iyi günler

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
güncel

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Blogunuzu ve konularınızı detaylı olarak inceledim. Artılar ile başlayalım:

+ Tema sade ve kullanışlı.
+ İsim fena değil.

Şimdi eksilere geçelim.

- Konu başlıkları ve içeriklerinin daha önce pek çok sitede paylaşıldığı halde burada da paylaşılması size hiçbir şey kazandırmayacak. Örneğin Android Pie İle Gelen 11 Yeni Özellik başlıklı konunuz https://i.hizliresim.com/5yXkWM.png sizden önce pek çok sitede paylaşılmış. Hatta sizinle aynı başlıkta donanimhaber de paylaşılmış ve konu içi başlıkların sıralamaları dahi aynı. Bu size ne sıralama, ne hit ne de kalıcı ziyaretçi sağlamaz. Öte yandan diğer konularınızı da inceledim pek farklı değil.

- Konu içerikleri oldukça kısa. Yeni bir blogun bu kısalıkta ve benzer içeriklerle, otoritesi sağlam, seosu sağlam siteleri değil geçmek rakip olması bile söz konusu olamaz. Bu da sizin için sadece zaman kaybı demek.

- Site içi SEO ayarlarına bakalım mı? Örneğin yine Android Pie İle Gelen 11 Yeni Özellik başlıklı konunuz:

-Konu başlıkları gerekli düzenlemesine göre yapılmamış.
-Konu keywordleri: şeklinde yapılmış ki SEO'nun
hiçbir düzenlemesinde böyle bir keyword anlayışı olamaz.
-Konuda görsel linki: "akilli-telefon-dikdwqaqkat-haberler_16_9_1534490567-754x365.jpg" şeklinde yazılmış. Tamamen SEO'ya aykırı bir link.

Şimdi siz, gerçekten özveride bulunmadığınız, SEO'suna, içerik kalitesi ve özgünlüğüne, görsel ve başlık düzenine dikkat etmediğiniz, birbirinin benzeri onlarca teknoloji blogu arasından sıyrılıp favori olacağınızı mı düşünüyorsunuz hocam? Eğer bunu düşünüyorsanız bilginiz olsun, uzun bir süre uğraş ve vakit kaybından sonra blogu bırakacaksınız.
eksensekizajans RootFRM baglar613

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Yorumunuz için teşekkür ederim
Mobilde olduğum için resim falan atamıyorum şuan ama şundan bahsedeyim blog sitem yaklaşik 12 13 günlük bir web site ve günlük hitim +15 yeni açılan web sitelerin çoğu ilk 4 5 ay hit dahi almıyor Android Pie ile gelen 11 yeni özlellik olan yazımı okuyan kişilerin çoğu organik ve en çok okunan yazılarımdan birisi bari o yazım üzerinde yorum yapmasaydınız
Farklı sitelerin benzer yazıları paylaşması benim için sorun arz etmiyor daha 2 haftalık bile olmayan web siteme özgün olmayan bir içerik dahi girmedim mümkün olduğunca günde en az 2 3 içerik girmeye çalışıyorum. Şuanlık herhangi bir ekiple çalışmış değilim yanlız başımada içerik bulmak zor olduğu için elimden gelenin en iyisini yapmaktayım. Tabiiki ilerleyen vakitlerde bir ekiple çalışmayı düşünüyorum fakat şuanlık yanlız ilerlemek zorundayım.
Yazı uzunlukları konusunda haklısınız cok daha uzun yazılar paylaşmam gerek biliyorum ama içerikleride kendim ayarladığım için zorlaşıyor işim.
Site içi seo ayarlarını eminim ki düzenli bir şekilde yapmak isterim fakat site ici seoda fazla bilgim olmadığı için az bilgisi olan bir arkadaşıma danışmaktayım.
Zaten web sitem yeni olduğu için site dısı seoyu hemn yapmak istemiyorum çünkü sitem spama düsebilir tahmin ediyorumki bunu biliyorsunuzdur. Birde teknoloji konusunda içerik benzerlikleri çok olduğu için farklı içerikler üretmek zorlaşıyor. Umarım birgün çok fazla büyürse web sitem size bu sözlerinizi hatırlatmak isterim denk gelirsek. Tekrar tekrar yorumunuz için teşekkür ederim iyi günler dilerim

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
İnsanlar kendileri belli bir yere gelmedikten sonra etrafınfakilere sararmış sizinkide o hesap bir gün sizinle denk gelirsek eğer bu sözlerinizi yüzünüze vura vura hatırlatacağım merak etmeyin

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tofaş
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 57 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Bu arada sitem 2 haftalık bile değil sizin bahsettiğiniz tüm eksiklerden haberim var sitem daha oturmuş site değil eksikler elbette giderilecektir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al