wmaraci reklam

Blog um hakkında yorumlarınız ve birkac sorum var

4 Mesajlar 523 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

prognostic prognostic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar ben blogumu acali yaklaşık 2 hafta oldu her gün içerik girmeye çalışıyorum ve hepsini kendim özgün bir şekilde yazıyorum .Şimdilik hitlerim çok iyi değil gibi siteyi hem konu hem içerik hem SEO olarak yani genel yorumlayabilirseniz çok sevinirim.Ayrica bu tarz konular hakkında ilerlemek çok mümkün mü genelde eğlence tarzında olan şeyler daha iyi ilerliyor gibime geldi.Ama benim sürekli yazı yazabileceğim ve alanım sağlık olduğu için böyle bir blog açtım.Simdiden teşekkür ederim

https://fizyolojiktibbibilgiler.blogspot.com

wmaraci
reklam

itopcu itopcu İnternet Girişimcisi Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam şimdiden başarılar dilerim. Blog güzel görünüyor, bazı bölümlerde İngilizce kalmış bunları düzeltmenizi öneririm. Güzel bir logoya ihtiyacınız var. Ayrıca yazılarda noktalama işaretleri ile ilgili bence önemli bir sorun var. Özellikle mi böyle yaptınız bilmiyorum ama noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk eklemeniz gerekir. Buradaki yazınızda da aynı... Ana menüye kategorileri eklemeniz gerekir. Sosyal medya hesaplarınız yoksa butonları kaldırabilirsiniz.

javacodec javacodec WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Mühendislik Öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 54 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Tema güzelmiş.

Değişim rüzgarları estiğinde aptallar duvar örer, akıllılar ise yel değirmeni yapar.

prognostic prognostic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 4 / 42
  • Ticaret 1, (%100)

itopcu adlı üyeden alıntı

Hocam şimdiden başarılar dilerim. Blog güzel görünüyor, bazı bölümlerde İngilizce kalmış bunları düzeltmenizi öneririm. Güzel bir logoya ihtiyacınız var. Ayrıca yazılarda noktalama işaretleri ile ilgili bence önemli bir sorun var. Özellikle mi böyle yaptınız bilmiyorum ama noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk eklemeniz gerekir. Buradaki yazınızda da aynı... Ana menüye kategorileri eklemeniz gerekir. Sosyal medya hesaplarınız yoksa butonları kaldırabilirsiniz.

Yorumların için teşekkür ederim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al