wmaraci reklam

Büyük Android Market Sitem Yorumlarınızı Bekliyor!

14 Mesajlar 1.032 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

selcukcaglayan adlı üyeden alıntı

kurduğun sitenin amacı ne ? uygulamaları telefona indirmek değil mi ? ya da tablete android işletim sistemi olan bütün cihazlara ?

Hocam sizin amacınız ne desem? Size ne belki öylesine açtım. Sizin sıf baltalamak amacıyla bunları yazdığınızı düşünüyorum. Öyle değilse mazur gör. Kolay gelsin. Bilenler biliyor. Bir çok site bu türde iş yapıyor.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
wmaraci
reklam

RcpVS0198 RcpVS0198 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 72 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle başarılar dilerim.Fakat temanız hoşuma gitmedi.Flash oyun sitesi gibi duruyor ve biraz basit duruyor.Sade ve daha iyi bir tema ile çok güel olacağı düşüncesindeyim.Domain iyi.Ona lafım yok. :D Umarım herşey istediğiniz gibi olur başarılar

selcukcaglayan selcukcaglayan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 11 / 61
  • Ticaret 9, (%89)

emre7 adlı üyeden alıntı

Hocam sizin amacınız ne desem? Size ne belki öylesine açtım. Sizin sıf baltalamak amacıyla bunları yazdığınızı düşünüyorum. Öyle değilse mazur gör. Kolay gelsin. Bilenler biliyor. Bir çok site bu türde iş yapıyor.

amacım baltalamak falan değil sana uyarılarda bulundum bunda bişey yok gerçekten site vs uğraşıyosan wm teknoloji blogu ya da forum aç

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)

RcpVS0198 adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle başarılar dilerim.Fakat temanız hoşuma gitmedi.Flash oyun sitesi gibi duruyor ve biraz basit duruyor.Sade ve daha iyi bir tema ile çok güel olacağı düşüncesindeyim.Domain iyi.Ona lafım yok. :D Umarım herşey istediğiniz gibi olur başarılar

Çok sağ olun hocam. Hocam ben biraz renkli olsun dedim. Biraz fazla oldu galiba. Bende de pek tasarım gözü yok :) Düzeltmeye çalışacağım. Teşekkürler güzel yorumunuz için.

Ek Olarak:

selcukcaglayan adlı üyeden alıntı

amacım baltalamak falan değil sana uyarılarda bulundum bunda bişey yok gerçekten site vs uğraşıyosan wm teknoloji blogu ya da forum aç

Hocam, site ile uğraşan wm blogu açacak diye bir şey yok daha önce çok site açtım. Yeni projem bu. Uyarılarda bulunmanız için bilginizin olması gerek. Lütfen daha fazla meşgul etmeyin.
RcpVS0198

kişi bu mesajı beğendi.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al