wmaraci reklam

Forum sitemiz hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim

15 Mesajlar 1.690 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Noiser Noiser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şöför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Hepinize merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 ay önce açtığım ama daha yeni yeni ilgilenmeye başladığım site domain yaslansin diye bekledim biraz siteme bakıp yorumlarınızı alabilirmiyim birde böyle bir forum sitesine adsense alinabilinirmi sizce ?
http://www.wbturkiye.com . wbturkiyenin açılımı webmasterturkiye'dir.

Foruma kayıt olursanız sevinirim :)

www.gofretoyun.net & WBTurkiye.com
wmaraci
reklam

OznCan OznCan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 87 / 62
  • Ticaret 16, (%100)
Klasik bir şekilde giriş yapayım. Wmaracı ve *** varken neden sizin forumunuzu kullanalım?

• Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şöför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Bundan 5 sene önce wmaraci ve *** yoktu herşeyin bir baslangici olur şimdi destek olmak için üye olursunuz yarın sizin işinize yarayacak bir çok bilgi olur.

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)

Noiser adlı üyeden alıntı

Bundan 5 sene önce wmaraci ve *** yoktu herşeyin bir baslangici olur şimdi destek olmak için üye olursunuz yarın sizin işinize yarayacak bir çok bilgi olur.

hocam siteniz güzel. içerik ekliyorsunuz, uğraşıyorsunuz, gayret gösteriyorsunuz en önemlisi emek sarf ediyorsunuz. benim naçizane görüşüm sitenizi ziyaret ettiğimde çok yavaş açıldığını gördüm ve gtmetrix puanınız %4 olarak çıkıyor. başarılı olmak istiyorsanız öncelikle sitenizi bir revizyondan geçirin. hızlandırma vb. çalışmaları yapın. siteniz açılsın diye baya bekledim. google hıza çok önem veriyor. başka herhangi bir şey dikkatimi çekmedi. kolay gelsin.
Noiser

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Forum siteleri bir aralar çok moda idi, o zamanlar bir kitle vardı ve uğraşılıyordu. Şimdi pek tadı tuzu kalmadı, çünkü bu sektöre ilgisi olan herkes blogger oldu :) Sosyal medya fenomenliği de cabası, hal böyle olunca forum sitelerinin popülerliği kalmadı. Size bu yolda başarılar diliyorum. Gördüğüm kadarı ile linkler menüler filan henüz Türkçe değil, sef çalışması yapılmamış. Bende /showthread.php?tid=643&pid=649#pid649 bunu düzeltmeniz de fayda var.
Noiser

kişi bu mesajı beğendi.

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Hocam bu işi yaparken size ''Başaramazsın'' ''WM Aracı ve *** varken neden sizin forumunuzu kullanalım?'' gibi laf edenleri aldırmayın, başarılı olursunuz inşAllah.
SerdarCR Noiser

kişi bu mesajı beğendi.

OVER OVER WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek DÜ Bilgisayar Müh. Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 51 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Bende yaptım bu işi daha önce emin ol baya uğraştım özel tema kodladım araçlar yaptım wmaracının kategoili son konular eklentisi vardı o hoşuma gidiyordu ondan yaptım vbulletin için vs. hafif bi ortamımız vardı eğlenceli zaman geçiriyorduk forumda ama eski tadını vermeyince sattık gitti :D Sıkılmamanız dileğiyle ...
Noiser

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şöför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

Kayrahan adlı üyeden alıntı

Forum siteleri bir aralar çok moda idi, o zamanlar bir kitle vardı ve uğraşılıyordu. Şimdi pek tadı tuzu kalmadı, çünkü bu sektöre ilgisi olan herkes blogger oldu :) Sosyal medya fenomenliği de cabası, hal böyle olunca forum sitelerinin popülerliği kalmadı. Size bu yolda başarılar diliyorum. Gördüğüm kadarı ile linkler menüler filan henüz Türkçe değil, sef çalışması yapılmamış. Bende /showthread.php?tid=643&pid=649#pid649 bunu düzeltmeniz de fayda var.

tasarım hataları ile pek uğraşmadım biraz doldurma cabasındayım güzel yorumun için teşekkürler.

• Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şöför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

OVER adlı üyeden alıntı

Bende yaptım bu işi daha önce emin ol baya uğraştım özel tema kodladım araçlar yaptım wmaracının kategoili son konular eklentisi vardı o hoşuma gidiyordu ondan yaptım vbulletin için vs. hafif bi ortamımız vardı eğlenceli zaman geçiriyorduk forumda ama eski tadını vermeyince sattık gitti :D Sıkılmamanız dileğiyle ...

haklısın ama şöyle bişey var insan sundan sıkılıyor istediğin ritmi kullanıcıyı yakalıyamıyorsun gelir olmuyor falan sıkılıyor emek karsılıgı gelmiyor.
ama foruma iyi bilgiler girdinmi kullanıcılar o bilgilere gelir şimdi herkez bu işi bırakırsa yapan götürür misali.

bıkmadan yılmadan başkoydugun yolda devam ediceksin o sana bi çıkar sağlar.
blog işleri adsense kolay reklam veriyor diye blog'a 50 konu acıp reklam alıyorlar ama kullanıcı yok :)

kısacası internet siten varsa adına forumda olsa oyun siteside herkezin bir rakibi var işini iyi yaparsan 100 delik pastadan 10 da olsa bi pay alırsın.

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)
Bir wb forumuna kayıt olmam için beni çekmesi gerek.
Tasarım olarak ve sistem olarak her şey berbat (çok sert girdim kusura bakmayın). Fikir olarak güzel. Dediğiniz gibi +1 wb forumu daha çok kaynak ve wbler için gelişim demek. Ama tasarımsal açıdan kullanım kolaylığı açısından bize bir şey sunmazsanız açıkcası ben kayıt olmam başkalarını bilemiyorum.

Demem odur ki yenilenmeniz şart. Daha yeni açıldı dur bakalım diyebilirsin ama o zaman da kimse gelmez :)

Naçizane tavsiyem..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al