wmaraci reklam

Hazır WordPress (YENİ)

16 Mesajlar 1.923 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fatihcan fatihcan www.ktubotekulubu.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 212 / 75
  • Ticaret 2, (%100)

ercell adlı üyeden alıntı

ercellmedia.net için mi diyosunuz? O daha yeni hosting e geçmedi ondan. ;)

Ayrıca benim bağlantıma laf ediceğine kullandığın sahifa temasındaki Türkçe karakter hatalarını düzelt :D :D

Arkadaşım bir konu açıyorsun sana hatanı düzeltmek gerekenleri söylediklerinde sen insanların hatalarını mı arıyorsun? ercell Alt yapından önce uslübünü düzelt bence.

wmaraci
reklam

ercell ercell Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
:D doğru diyosun...

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

ercell adlı üyeden alıntı

Çok yanlış düşünmüşün kardeşim..
Adama kodlama izini vericem adamın kötü amaçlı olup olmadığını nerden bilicem? Ayrıca verdiğim bağlantı da http://kaanmedia.org adlı hosting firmasından kaynaklanan sorun! Şuan kullandığım asıl sunucu Turhosttan ve sorun yaşatıcağını sanmıyorum. Bu imkanlardan yararlanacak olanlara kolaylık sağlıyoruz. Ayrıca subdomainle olmuycak kendi alan adlarıyla gelicekler bu 1... 2.si Bi hizmet planımız var bu da wordpress kullanıcıları için yeterlidir. ;) Okey to???

Sen kafadan olumsuz eleştirilere kapalısın. O kadar ayrıntılı bir şekilde sana izah etmeye çalıştım kötümser amaçlı yorum yazmadığımı. Ben senin yaşında yazılım uzmanlığı eğitimi aldığımda, yazılımla ilgili temel şeyleri öğrenip yazılımın kralı zannediyordum kendimi. Fakat bir sistemi sıfırdan yazdığında anlıyorsun aslında devede pire olduğunu.

Turhost'a güveniyorsun. Turhost'un sahibi olsan diyecem ki güven. Ben 7 yıldır hizmet aldığım ve hiç bir sorun yaşamadığım hosting firmasına bile güvenmiyorum ve yaptığım sitelerin yedeğini alıyorum.

O çok güvendiğin Turhost Türkiye'nin en iyi 307'inci sitesine bile kaliteli hizmet verememiş, senin hiç gözünün yaşına bakmaz: http://www.seohocasi.com/seo-hocasi-son-durum-ve-turhosta-sitem/

İnşallah başarılı olursun. ALLAH'ta ikimize de ömür verirse 1 sene sonra gel yaz bana buradan. De ki "Verdiğim hizmetin çokta fazla işe yaramayacağını söyledin ama ben bu hizmet sayesinde bu noktaya geldim veya bu kadar kazandım, al bu da kanıtı". Bende diyeyim ki "Helal olsun."

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Sen kafadan olumsuz eleştirilere kapalısın. O kadar ayrıntılı bir şekilde sana izah etmeye çalıştım kötümser amaçlı yorum yazmadığımı. Ben senin yaşında yazılım uzmanlığı eğitimi aldığımda, yazılımla ilgili temel şeyleri öğrenip yazılımın kralı zannediyordum kendimi. Fakat bir sistemi sıfırdan yazdığında anlıyorsun aslında devede pire olduğunu.

Turhost'a güveniyorsun. Turhost'un sahibi olsan diyecem ki güven. Ben 7 yıldır hizmet aldığım ve hiç bir sorun yaşamadığım hosting firmasına bile güvenmiyorum ve yaptığım sitelerin yedeğini alıyorum.

O çok güvendiğin Turhost Türkiye'nin en iyi 307'inci sitesine bile kaliteli hizmet verememiş, senin hiç gözünün yaşına bakmaz: http://www.seohocasi.com/seo-hocasi-son-durum-ve-turhosta-sitem/

İnşallah başarılı olursun. ALLAH'ta ikimize de ömür verirse 1 sene sonra gel yaz bana buradan. De ki "Verdiğim hizmetin çokta fazla işe yaramayacağını söyledin ama ben bu hizmet sayesinde bu noktaya geldim veya bu kadar kazandım, al bu da kanıtı". Bende diyeyim ki "Helal olsun."

Doğru diyosun hacı abi. Allah razı olsun yine ;)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
ercell hatalarımı gösterdiğin için dikkate alacağım teşekkür ederim.. sende benim ve diğer arkadşların dediklerini dikkate almaısın, aksi halde böyle ekmek çıkmaz..

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

ercell hatalarımı gösterdiğin için dikkate alacağım teşekkür ederim.. sende benim ve diğer arkadşların dediklerini dikkate almaısın, aksi halde böyle ekmek çıkmaz..

Farkettim hacı ;) Dediklerinizi dikkate alıcam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al