Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Site Tanıtım

Herkesi Bekliyorum: oyunguncelleme.com

Okunmamış 26 Mart 2019, 02:07
muratats09 Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Ad, Soyad: Mu... At...
Ticaret: 0, 0%
Evet arkadaşlar bu hafta içi yeni açtığım bir site var oyunguncelleme adında.Şimdi yazacaklarım tamamen doğaçlama ve içimden gelenleri yazacağım.Arkadaşlar oyun oynamayı seviyorum ve birilerine bilgi aktarmayı bildiklerimi öğretmeyi.Daha sonra ne yapabilirim diye düşündüm ve en sonunda bir oyunlarla ilgili site açmaya karar verdim.Ve sonunda bu siteyi yaptım.Bu siteye gerekirse günde bir haber olsun yayınlayacağım.Hiç öle bir beklentimde yok sadece severek yapmak istiyorum.Onun içinde durmadan devam edeceğim.Bundan önce birçok şey yaptım ama hep tam başarıyı elde ettiğim zaman pes ettim ve bıraktım.Her zaman en iyisi olsun dedim ilk başlarda ama şunun farkına vardım ki hiçbirşey hemen olmuyor.
Onun için ilk olarak durmadan çalışacağım bir kaplumbağa misali yavaş ama durmadan ilerleyeceğim.Aranızda bana katılmak isteyen olursa yorum yazsın özelden mesaj atsın ulaşsın konusalım birşeyler çıkaralım oraya.Hiçbirşey bilmesine gerek yok ilgisi olan herkes yorum atsın ben elimden geldikçe bilgi vereceğim.Bu site de yada ileri ki zamanlarda yapacak olduğum projelerde bulunmak isteyen herkesi beklerim.Hobi olarak gören birşey ile uğraşmasını seven herkes davetlimdir.

www.oyunguncelleme.com
Okunmamış 26 Mart 2019, 02:17
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Er... Ça...
Tebrik ederim hocam. Her şeyde sabır başta gelir. Bunda aklında payı çoktur.Oturup kafa yormak, objektif bakmak gerekir. Yaptığınız işe dışarıdan bakın. Gerekirse fikir alın. Size biraz farkli bir tavsiyem var. artık bu kadar eminseniz yavaş adimlar ile birşeyler yapmaya, yaşınız genç ise İngilizce öğrenin. Çok zorlu bir süreç gelebilir ama ogrendiginizde üniversite bitirme kadar değerlidir.
Okunmamış 26 Mart 2019, 02:21
WM Aracı

Öncelikle o kıymetli dakikanı ayırıp bu yazıma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim.Yaşım 21.İngilizce konusuna gelince bu işim gereği öğrenmem gerektiğinin farkındayım onun için tamamen olmasa da hiç yokdan okuduğumu anlayacak kadar öğrenmeye çalışacağım.Tavsiyen için çok teşekkür ederim.
Okunmamış 26 Mart 2019, 09:42
EmreKRMN Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Ad, Soyad: Em... Ka...
Ticaret: 58, 98%
Yorum yapıldı, başarılar
Okunmamış 26 Mart 2019, 14:44
WM Aracı

Çok açıklayıcı bir yorum olmuş teşekkürler
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Site Tanıtım