wmaraci reklam

Kişisel Bloğum Tevfik Artık Aktif

5 Mesajlar 746 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Merhaba değerli WmAracı kullanıcıları, uzun zamandır Asp alt yapısında cv scripti mevcuttu, daha sonra php alt yapısı ile bir blog kurma kararı aldım.

Birçok kişi kişisel blog sitesi adı altında Dünya kadar makale yayınlıyor, ben burada kendi fikir ve düşüncelerimi, yaşadıklarımı, izlediklerimi, sıkılarımı vs. yazacağım. Ve size çok kısada olsa sitemden söz edeceğim.

Domainimi ilk olarak Ocak 2016 yılında kayıt ettim, ardından wordpress kurmuştum. Daha sonra blog yazarlığı yapamayacağımı anladığım zaman direkt kaldırıp Asp alt yapılı bir script kurdum. Şimdi ise kendime güvenerek yeniden kişisel blog kurdum.

Logo ve şablonum özel olarak yaptırdım. Aslında logoyu çok uzun yıllar önce çok sevdiğim bir arkadaşım çizmişti ve hâlen kullanırım. Sitemin temasını WpFaruk'tan aldım, oldukça sade ve kullanışlı bir tema. Hoşuma gidiyor.

Açıkçası yeniden blog kurmamdaki sebep, gün boyu konuşacağım çok fazla kişi olmuyor. Ben de içimdekileri bir yerlere yazarak ifade edeyim dedim ve kendi bloğumu kurdum.

Kişisel blog adresim: Tevfik
Cyprus

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

Fearles1453 Fearles1453 Bir umuttur yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WebCoder
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 251 / 250
  • Ticaret 26, (%100)
Cok begendım hayırlı olsun benım zamanım yok kişisel siteme ayar cekmeye cok istiyorum bakalim
Tevfik

kişi bu mesajı beğendi.

bthnblr bthnblr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Açık ara gördüğüm en temiz kişisel blog. Zamanında ben de kişisel blog için yazılar yazıyordum. Okunur diye düşünmüştüm ama bu devirde okuyan insan bulmak zor. Onlar da haklı gerçi, suçlayamam. Artık kişisel blog bir şeyler karalayıp insanlara okutmak yerine, yine kendin karalayıp kendin okuyacağın bir duruma döndü. Günlükten farkı yok.
Tevfik

kişi bu mesajı beğendi.

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Gördüğüm en istikrarlı bloggerlardan birisiniz tevfikaktunc

Burada kişisel bloglara destek için bir başlık açtım, dilerseniz tanıtımınızı memnuniyetle yayınlayabilirim.

Başarılar
Tevfik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)

Doruk adlı üyeden alıntı

Gördüğüm en istikrarlı bloggerlardan birisiniz tevfikaktunc

Burada kişisel bloglara destek için bir başlık açtım, dilerseniz tanıtımınızı memnuniyetle yayınlayabilirim.

Başarılar

Merhabalar, güzel düşüncenizden dolayı çok teşekkür ederim. Eğer ilerleyen zamanlarda böyle bir şey düşünürsem görüşeceğim ilk kişi sizsiniz. Çok teşekkür ediyorum, emeğinize, yüreğinize sağlık.

bthnblr adlı üyeden alıntı

Açık ara gördüğüm en temiz kişisel blog. Zamanında ben de kişisel blog için yazılar yazıyordum. Okunur diye düşünmüştüm ama bu devirde okuyan insan bulmak zor. Onlar da haklı gerçi, suçlayamam. Artık kişisel blog bir şeyler karalayıp insanlara okutmak yerine, yine kendin karalayıp kendin okuyacağın bir duruma döndü. Günlükten farkı yok.

Öncelikle güzel düşüncenizden dolayı size sonsuz teşekkür ediyorum. Aslında şu an kişisel bloglar seo uzmanı, wordpress uzmanı, sosyal medya uzmanı vb. birçok konudan anlayan blogerler ile doldu. Açıkçası ben içimden geldiği için yazıyorum, birilerinin okuması için değil de kendimi bir şekilde ifade edebilmek için yazıyorum. Yazmadığım zaman kendimi iyi hissetmediğimi biliyorum. Birçok yerde çok fazla kelime ve noktalama işareti hatası yapıyorumdur ama yazdıkça kendimi geliştirmek istiyorum açıkçası.

Fearles1453 adlı üyeden alıntı

Cok begendım hayırlı olsun benım zamanım yok kişisel siteme ayar cekmeye cok istiyorum bakalim

Çok teşekkür ederim. Sağ olun, var olun. Bence gerekli tüm ayarları verin derim, çünkü insan kendi kişisel bloğuna yazdıkça mutlu oluyor.
Fearles1453

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al