wmaraci reklam

kiziltepegundem.com sizce nasıl?

26 Mesajlar 2.315 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YusufcAKAR YusufcAKAR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 70 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

komedyatube adlı üyeden alıntı

yok hocam yanlış anlattım sonra da açıkladım arkadaşa. yanlı derken yanlış tabirler kullanılıyor demek istedim. şehit= can kaybı gibi.

Okuyuculardan özür dileriz o zaman.

wmaraci
reklam

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Son olarak hocam bence tasarımın orjinal halini kullanın zira bu haberinizde tasarım aslı olmadığı için tasarımı kısıltlı gibi geldi http://www.kiziltepegundem.com/haber/3415/kiziltepe-de-bir-kisi-olduruldu-guncellendi foto galeri tam çalışmıyor.

• Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 70 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

KingBlogger adlı üyeden alıntı

Son olarak hocam bence tasarımın orjinal halini kullanın zira bu haberinizde tasarım aslı olmadığı için tasarımı kısıltlı gibi geldi http://www.kiziltepegundem.com/haber/3415/kiziltepe-de-bir-kisi-olduruldu-guncellendi foto galeri tam çalışmıyor.

Hmm teşekkür ederim foto galeri güncelleniyor...

Zeref Zeref WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
ne yapmaya çalıştığını bir anlasam :S bu kaçıncı konu arkadaşım yanlış yerde reklam yapıyorsun yapmış olduğunuz site bir ilin ve ilçenin haber sitesi şimdi buranında webmaster portalı olduğunu düşünürsek yanlış yoldasın tasarım konusuna gelirsek Hamdullah KADAK calışması ve haber sitesi olarak ithal bir tasarım bundan ötesi magazin sitesi olur :) ve sitenin hit için yeni haber okuyan çekmek için sosyal paylaşım sitelerine ağırlık verin veya sizin gibi haber işi yapan veya o ilin tanıtım sitlerine baner gibi reklam verin

www.Mardintarifi.Com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Ama hala ilimizde böyle şık bir tasarıma sahip bir haber sitesi yok :) şu ajans üyelikleri olmazsa güzel bir planım var ama işte ajans üyelik ücretleri engel oluyor...

İyi çalışmalar...

• Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 70 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

KingBlogger adlı üyeden alıntı

Ama hala ilimizde böyle şık bir tasarıma sahip bir haber sitesi yok :) şu ajans üyelikleri olmazsa güzel bir planım var ama işte ajans üyelik ücretleri engel oluyor...

İyi çalışmalar...

Zeref adlı üyeden alıntı

ne yapmaya çalıştığını bir anlasam :S bu kaçıncı konu arkadaşım yanlış yerde reklam yapıyorsun yapmış olduğunuz site bir ilin ve ilçenin haber sitesi şimdi buranında webmaster portalı olduğunu düşünürsek yanlış yoldasın tasarım konusuna gelirsek Hamdullah KADAK calışması ve haber sitesi olarak ithal bir tasarım bundan ötesi magazin sitesi olur :) ve sitenin hit için yeni haber okuyan çekmek için sosyal paylaşım sitelerine ağırlık verin veya sizin gibi haber işi yapan veya o ilin tanıtım sitlerine baner gibi reklam verin

Teşekkürler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al