wmaraci reklam

kiziltepegundem.com sizce nasıl?

26 Mesajlar 2.317 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
resimler kalitesiz news uyumsuz haberler. Tasarım gazisoft olsa daha güzel olurdu.

wmaraci
reklam

YusufcAKAR YusufcAKAR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 70 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

komedyatube adlı üyeden alıntı

Yanlı haber yapıldığı bariz olarak göze çarpıyor.( Yorumlarınız yanlı değil). 16 şehit verilen bir günde bunun manşetinizde bile olmaması, polis şehitlerden hayat kaybı olarak bahsetmeniz başlıca zihniyet hatasıdır! Sizin istediğiniz okuyucu yorumum ise; fotoğraflarınızın kalitesini artırmalı ve fotoğraf üzerine yaptığınız manşet yazılarını daha kaliteli bir hale getirmelisiniz. Bu kısmı herhangi bir art niyetim olmadan söylüyorum; sarı kırmızı ve yeşil renkler bence dünyanın en birbirine uymayan renkleri sitenizde de bir hayli ağırlıklı bulunuyor, iç karartıyor özellikle yeşil renk kalitesiz algısı yaratıyor.

Edit: 16 şehit haberiniz manşette bulunuyor ama tam olarak ne demek istediğim anlaşılmıştır sanırım.

Neyi lense etmek istediğinizi anlamadım. Manşette flaş haber o zaten. Renk konusunda teşekkür ederim...

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)

YusufÇAKAR adlı üyeden alıntı

Tasarım biz yazmadık. Ama beğenen çok. Çalıntı demesek. :) En hoş olan bu bence, mobili biz yaptık. Ayrıca google play uygulaması yaptık.

Hocam çalıntının hoşu olmaz sonuçta emekler var ve aynı tasarımı alıp ufak tefek kodlama hileleri ile tasarımcı linki filan değişiyor sizce bu çalıntı değil mi ? :) ha size diyeceğim bişey yok sonuçta sizde bu adamdan almışsınız bir öneri olarak sitede olan mobil site menüsü kaldırın zira tıkladığında hata veriyor.

• Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 70 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

KingBlogger adlı üyeden alıntı

Hocam çalıntının hoşu olmaz sonuçta emekler var ve aynı tasarımı alıp ufak tefek kodlama hileleri ile tasarımcı linki filan değişiyor sizce bu çalıntı değil mi ? :) ha size diyeceğim bişey yok sonuçta sizde bu adamdan almışsınız bir öneri olarak sitede olan mobil site menüsü kaldırın zira tıkladığında hata veriyor.

mustafa9859 adlı üyeden alıntı

resimler kalitesiz news uyumsuz haberler. Tasarım gazisoft olsa daha güzel olurdu.

Sağ olun teşekkür ederim.. NEWS UYUMSUZ DERKEN NASIL

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)

Neyi lense etmek istediğinizi anlamadım. Manşette flaş haber o zaten. Renk konusunda teşekkür ederim...

Yani şöyle açıklık getireyim haklısınız biraz karışık oldu. Yani 16 tane askerimiz şehit olmuşken bildiğiniz üzere dünya çalkalandı. Yani mesela böyle önemli bir konuda bu konuyla ilgili 5-6 haber yapan siteler varken sizin sadece manşette bulunması çok iyi olmamış biraz daha etraflı incelenebilirdi konu. Renkler haricinde ise siteniz sade ve güzel bazı yerler hariç; mesela habere girince altta yorum yap kısmı özellikle çok fazla göz rahatsız ediyor bir de sosyal medya paylaş butonları daha sade ve şık olursa daha güzel olacaktır dikkatimi çekenler bunlar.

• Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 70 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Yani şöyle açıklık getireyim haklısınız biraz karışık oldu. Yani 16 tane askerimiz şehit olmuşken bildiğiniz üzere dünya çalkalandı. Yani mesela böyle önemli bir konuda bu konuyla ilgili 5-6 haber yapan siteler varken sizin sadece manşette bulunması çok iyi olmamış biraz daha etraflı incelenebilirdi konu. Renkler haricinde ise siteniz sade ve güzel bazı yerler hariç; mesela habere girince altta yorum yap kısmı özellikle çok fazla göz rahatsız ediyor bir de sosyal medya paylaş butonları daha sade ve şık olursa daha güzel olacaktır dikkatimi çekenler bunlar.

Teşekkür ederim ilgilenmişsniz belli inanın her yerde çıktı diye atmadım TSK AÇIKLAMA YAPTI ATTIM GERÇEK BİLGİ YOKTU...

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)

Yanlı haber yapıldığı bariz olarak göze çarpıyor.( Yorumlarınız yanlı değil). 16 şehit verilen bir günde bunun manşetinizde bile olmaması, polis şehitlerden hayat kaybı olarak bahsetmeniz başlıca zihniyet hatasıdır! Sizin istediğiniz okuyucu yorumum ise; fotoğraflarınızın kalitesini artırmalı ve fotoğraf üzerine yaptığınız manşet yazılarını daha kaliteli bir hale getirmelisiniz. Bu kısmı herhangi bir art niyetim olmadan söylüyorum; sarı kırmızı ve yeşil renkler bence dünyanın en birbirine uymayan renkleri sitenizde de bir hayli ağırlıklı bulunuyor, iç karartıyor özellikle yeşil renk kalitesiz algısı yaratıyor.

Edit: 16 şehit haberiniz manşette bulunuyor ama tam olarak ne demek istediğim anlaşılmıştır sanırım.

Bence yanlı konusunda yanılıyorsunuz arkadaşın sitesini 3 4 defa daha ziyaret etmiştim ve sitesine siyaseti karıştırmadı bunu açık örneğini sitesine herhangi bir partinin reklamını almaması oluyor. Seçim dönemlerinde bu uyarısını görmüştüm.
komedyatube

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)

Teşekkür ederim ilgilenmişsniz belli inanın her yerde çıktı diye atmadım TSK AÇIKLAMA YAPTI ATTIM GERÇEK BİLGİ YOKTU...

Doğru siz de haklısınız ne oyunlar dönüyor neyse konuyu dağıtmıyim iyi çalışmalar.

• Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 70 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Bence yanlı konusunda yanılıyorsunuz arkadaşın sitesini 3 4 defa daha ziyaret etmiştim ve sitesine siyaseti karıştırmadı bunu açık örneğini sitesine herhangi bir partinin reklamını almaması oluyor. Seçim dönemlerinde bu uyarısını görmüştüm.

Teşekkür ederim hocam, zaten erken seçimde yine banneri koyacağız. KİMSENİN REKLAM (SİYASTÇİLER İÇİN GEÇERLİ) VERMEMSİ İÇİN "Sitemiz hiç bir sitenin reklamını yapamaz ve yayınlamaz" diye geçiyoruz yanlı olsak yazar mmıydık.
KingBlogger

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)

yok hocam yanlış anlattım sonra da açıkladım arkadaşa. yanlı derken yanlış tabirler kullanılıyor demek istedim. şehit= can kaybı gibi.
YusufcAKAR KingBlogger

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al