wmaraci reklam

Oyun İndirmek

3 Mesajlar 509 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Omer123s Omer123s WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 04.05.2018
    • Yaş/Cinsiyet 24 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ö** A**
    • Mesajlar 1
    • Beğeniler 0 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    Hemen konuya girmek istiyorum. Bunu yazarken çok heyecanlı ve umutlu olduğumu önce belirtmek istiyorum. Arkadaşlar hepimizin hayalinde güzel virüssüz bir siteden oyun indirmek istediğimiz indirme seçeneklerinin olması ve indirdiğimiz oyunun gereken bilgileri oyun ne zaman çıktı sistem gereksimleri. Bunlar bizim için çok önemli acaba indirdiğimiz oyun bilgisayarımız kaldıracak mı diye düşünmek istemeyiz. Her neyse şimdi oyunindirmek.com adlı site torrent ve diğer indirme seçenekleri ile size kolaylık sağlamaktadır. Onun yanı sıra istediğiniz oyunları talep edip site yönetiminden iste bilirsiniz. Yazının başında dediğim gibi torrent ve diğer indirme seçenekleri diye. Hade bunu biraz açalım ben genelde oyunları torrent üzerinden indiriyorum. Fakat herkes torrent üzerinden oyun indirmek istemiyor olabilir. Bunun için torrent üzerinden oyun indirmek istemeyen arkadaşlar için site başka indirme seçenekleri ile size hizmet vermekte. Bunun yanı sıra sitenin anasayfa'sı gerçekten çok güzel oyunları kolaylıkla seçebiliyorsunuz . Kısacası oyun sevenler için yeni bir site diye bilirim sitede şuan 589 adet bilgisayar oyun bulunuyor. Bence bir göz atın beğeneceksiniz eminim. Son olarak site yönetimi ile iletişim geçtiğiniz zaman hemen ilgi ve alaka ile sizi inleyip ilgileniyorlar buda gerçekten çok güzel bir şey. Oyunindirmek.com

http://oyunindirmek.com

wmaraci
    reklam

hakancevik hakancevik Kral Çıplak Kullanıcı
    • Üyelik 31.12.2016
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Yönetmen / Yapımcı
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad H** Ç**
    • Mesajlar 212
    • Beğeniler 22 / 55
    • Ticaret 0, (%0)
    Steam varken böyle siteler pek ilgimi çekmiyor. Hele ki yöneticisi güzel Türkçemizi katlediyor iken.
    nettebilgi

kişi bu mesajı beğendi.

delamis delamis WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 06.10.2017
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Game Developer
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad H** S**
    • Mesajlar 153
    • Beğeniler 17 / 29
    • Ticaret 2, (%100)
    Heves kırmaya gerek yok, bence güzel olmuş siten. Yalnız ana sayfa afişler sayesinde renklenmiş ama diğer sayfalar biraz fazla beyaz biraz daha renk katabilirsin.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al