wmaraci reklam

Pokemon Taso Satış Sitem

10 Mesajlar 1.238 Okunma
wmaraci reklam

mustafaozay mustafaozay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba. 90'lı yıllarda büyümüş olan bir nesil olarak hepimizin hafızasında ve anılarında bolca yer edinmiş olan tasoların satışını gerçekleştirdiğim bir sitem var. Bu site ile insanların yakın arkadaşlarına, sevgililerine veya küçük kardeşlerine doğum günlerinde veya özel günlerinde tasolar hediye edebilmesini amaçlıyorum.

Bu sitede Pokemon, Yugioh, Digimon, Beyblade gibi tasoların satışını yapıyorum. Tasoların tamamen çiziksiz ve sıfır.

Sitenin adresi şu şekilde www.tasosaticisi.com

Tema olarak woocommerce kullanıyorum. Her işimi kolayca halledebiliyorum.

Sitemin yeni temasını yorumlamanızı istiyorum sizlerden, nasıl olmuş fikir verebilirseniz tavsiye verirseniz çok mutlu olurum.

Ayrıca alışveriş yapmak isterseniz diye bu siteye özel "wmaraci" kodu ile sadece 5 kişiye indirim kuponu hazırladım. (Tırnak işaretleri olmadan yazılacak)

Şimdiden görüşleriniz için teşekkürler.

www.tasosaticisi.com
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)
fikir, ürünler, sosyal ağ kullanımınız oldukça güzel. İlgi alanım olmamasına rağmen beğendim siteyi. Yalnız tema sade geldi gözüme sanki varsayılan tema gibi duruyor. Değişiklik yaparak renklendirebilirsin. biraz daha retro havası katabilirsin.
mustafaozay

kişi bu mesajı beğendi.

Yakında

Sercancetin Sercancetin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 55 / 63
  • Ticaret 9, (%100)
güzel fikir. koleksiyon oluşturmak için branşında tek site ise kesinlikle sosyal medyada reklam yaptır. bide uzun vadede taso arşivi yapman lazım kaynak bitmeden ama sevdim başarılar. üzerinde çalışmalısın baya bi emek istiyor aslında. kısa vadede kazanmazsın ama markalaşmaya müsait bir site
mustafaozay

kişi bu mesajı beğendi.

Instagram: @sercancetincom
Youtube: sercancetincom
Website: http://sercancetin.com

• Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Yusuf adlı üyeden alıntı

fikir, ürünler, sosyal ağ kullanımınız oldukça güzel. İlgi alanım olmamasına rağmen beğendim siteyi. Yalnız tema sade geldi gözüme sanki varsayılan tema gibi duruyor. Değişiklik yaparak renklendirebilirsin. biraz daha retro havası katabilirsin.

Evet varsayılan tema sayılır. Aklıma değişiklikler geldikçe eklemeye çalışıyorum, ilginize teşekkürler :)

Ek Olarak:

SercanÇetin adlı üyeden alıntı

güzel fikir. koleksiyon oluşturmak için branşında tek site ise kesinlikle sosyal medyada reklam yaptır. bide uzun vadede taso arşivi yapman lazım kaynak bitmeden ama sevdim başarılar. üzerinde çalışmalısın baya bi emek istiyor aslında. kısa vadede kazanmazsın ama markalaşmaya müsait bir site

Sosyal medya reklamını düşünüyorum aslında ancak kendime uygun paketleri bulmakta zorlanıyorum açıkçası. Twitterda TT çalışması düşünüyorum onun çalışmasını hazırlıyorum. Kesinlikle haklısınız taso arşivi oluşturmak insanların sakladıkları kutulardan bunları almak gerçekten çok zor ancak baya bir taso birikmişim var. Değerli yorumunuz için teşekkürler :)

www.tasosaticisi.com
wmaraci
wmaraci

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)

mustafaozay adlı üyeden alıntı

Evet varsayılan tema sayılır. Aklıma değişiklikler geldikçe eklemeye çalışıyorum, ilginize teşekkürler :)

Ek Olarak:

Sosyal medya reklamını düşünüyorum aslında ancak kendime uygun paketleri bulmakta zorlanıyorum açıkçası. Twitterda TT çalışması düşünüyorum onun çalışmasını hazırlıyorum. Kesinlikle haklısınız taso arşivi oluşturmak insanların sakladıkları kutulardan bunları almak gerçekten çok zor ancak baya bir taso birikmişim var. Değerli yorumunuz için teşekkürler :)

bence tt çalışması gereksiz bir çalışma olur instagram hesabın başarılı duruyor oraya yönlen derim.
senin gibi bir koleksiyon satıcısı gördüm geçen instagramda habere bile çıkmış, onun sayfasından tüyolar alabilirsin.
https://www.instagram.com/biryapraknostalji/ çok anlamlı bir çalışma bence başarılar tekrar. :)
mustafaozay

kişi bu mesajı beğendi.

Yakında

• Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Yusuf adlı üyeden alıntı

bence tt çalışması gereksiz bir çalışma olur instagram hesabın başarılı duruyor oraya yönlen derim.
senin gibi bir koleksiyon satıcısı gördüm geçen instagramda habere bile çıkmış, onun sayfasından tüyolar alabilirsin.
https://www.instagram.com/biryapraknostalji/ çok anlamlı bir çalışma bence başarılar tekrar. :)

İnstagramı yeterince aktif kullanıyorum. Birazda twitter adresimi canlandırmak istiyorum. Farklı sosyal kanalların her zaman lehime sonuçlar doğuracağına inanıyorum. Mesela şöyle söyliyim Periscope üzerinden Türkiye'de online pazarlama yapan ilk insan benim. Program çıktığında ilk bir ay canlı yayınlarla tasolarımı tanıtmıştım :) Benden sonra bu tip faaliyetler için kullanamaya başlayanlar oldu :)

www.tasosaticisi.com

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
Hadi canım, çok duygulandım özellikle digimon tasolarını çok seviyordum küçükken. Teşekkürler beni çocukluğuma götürdüğünüz için :)
mustafaozay

kişi bu mesajı beğendi.

Psd2css işleri için pm atınız.

• Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

ademgao adlı üyeden alıntı

Hadi canım, çok duygulandım özellikle digimon tasolarını çok seviyordum küçükken. Teşekkürler beni çocukluğuma götürdüğünüz için :)

Beğenmenize çok sevindim benimde favorim futbolcu tasolarıydı :)

www.tasosaticisi.com

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Bu tasolar eskisi gibi cips paketlerine girince çok güzel işler olur
mustafaozay

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 29 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Bu tasolar eskisi gibi cips paketlerine girince çok güzel işler olur

Defalarca kampanya başlattık, firmaya mailler attık ama sonuç nafile oldu biliyorsunuz hocam. Şu anda çıksa bile 20li yaşların üstündeki kişilerin çocuklardan daha fazla cips tüketeceğine eminim :D:D
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

www.tasosaticisi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al