wmaraci reklam
lidertakipci

Rapciler.Net Hızla Geliyoruz :)

62 Mesajlar 7.934 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
Yavaş gelin :)

CezaLet adlı üyeden alıntı

Arsız bela bizim askerlerimize Bilmem ne Köpeği diyen biri. Bu yüzden hapiste yattı ve çıktı. Böyle bir kuçu kuçu'nun (anladınız siz) Bir Türk sitesinde yer alması gerçekten üzücü.

Doğruları öğrenelim lütfen, en azından sorun neden böyle diyorsunuz diye ki öğreteyim. Beni anlayacağınızı umut ediyorum.

Eleman imana gelmiş galiba :D
http://www.youtube.com/watch?v=SmRp10l2yuA

Tinerciler de rap yapmaya başladı ya, artık Tupac reyizin kemikleri sızlıyordur yeminle.

Hacca giden ateist...
wmaraci
reklam

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

tam1facia adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır ilahiler alanında çalışmalar yaparak güzel yerlere geldik arkadaşımla düşündük birde rap dinleme sitesi kurmaya karar verdik ve geçen hafta kurduk rap sitemizin içeriğini ufak ufak dolduruyoruz vede yakın zaman da rap dinle, rap, türkçe rap gibi aramalarda da iyi yerlere gelmeyi amaçlıyoruz.

Dostum benim raple aram iyidir, beraber geliştirebiliriz siteni eğer istersen.

filmdesin filmdesin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%0)

Sogi adlı üyeden alıntı

İyi de siz dinlemiyorsunuz diye böyle bir müzik çeşidi yok olacak değil. Kimisi gangster rap kimisi melankoli kimiside arabesk rap sever. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

hocam nasıl kimisi "arabesk rap" sever arabesk rap denen kavram son 2-3 yılda ortaya çıkan bir saçmalıktır. Sokakta kendine üç beş jilet atan , polise askere küfreden , sevgilisinden ayrılıp müziği rezil eden insanlardan nasıl bir müzik türü bekliyorsunuz. Ayrıca böylelikle Türkçe Rap'ide yanlış tanıtmış oluyorsunuz.. Sonra diyorlar bu ülke neden gelişmiyor..

Ayrıca konuya bende ne güzel rap bu ülkede gelişiyor diye girmiştim ama yanlış düşünmüşüm..Lütfen düzeltmenizi talep ediyoruz..
Onur07 wPunch CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik Ekipmanları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)

Sogi adlı üyeden alıntı

İyi de siz dinlemiyorsunuz diye böyle bir müzik çeşidi yok olacak değil. Kimisi gangster rap kimisi melankoli kimiside arabesk rap sever. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Gençliğimiz Kaptırmış Bir Damar Sendromuna Gidiyor. Bu Şahsı Dinleyenlerin Ne Derdi Var. Dikkat Ettim Dinleyici Kitlesi 8 - 18 Yaş Arası Kişiler Genellikle. Bu Yaş Grubunda Olan Birinin Ne Derdi Olabilir ??? Komik Bir Durum. Benim Düşüncem Bu; Arsız bela Özentilikten Başka Bişey Değildir. Söz Konusu Olan Şahsiyetin Türkçe Rap'e Katabileceği Bişeyi Varmı ? Hayır Yok. Olay Bitmiştir.
CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

MaxTeknoloji.Net - Bozkurt.Net.TR
wmaraci
wmaraci

tam1facia tam1facia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek internet kafe işletmeciliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
Şimdi arkadaşlar ben ne rap'ten anlarım nede arabesk rap'ten konuda da belirtmişim zaten istek üzerine açtım bu siteyi bana sitem etmenize gerek yok :) anlasam o şekilde yanlışlıklar yapmazdım zaten yakın zamanda düzeltirim onları Ömer yaşım'da 8-18 değil 25 konuyu farklı yerlere çekmeyelim ßen tek alanda çalışma yapmadığımdan RAP ile yakından uzaktan alakam yok.. Herkeze teşekkür ederim yorumları için

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
Bana göre Türkiye'de Hiphop = Ekincan Arslan (Sansar Salvo)
Dünya'da ise Hiphop = Keny Arkana

gerisi yalan :)

Site ise baya boğuk geldi bana, başarılar.
CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Bence site kökten değişmeli.

• Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
Herkezin kendine göre çalışmaları var arkadaşlar ben sadece bir site açtım oraya yazdım teşekkür ederim görüşleriniz için sitede çok şey değişecek öyle kalmayacak
CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

tam1facia adlı üyeden alıntı

Herkezin kendine göre çalışmaları var arkadaşlar ben sadece bir site açtım oraya yazdım teşekkür ederim görüşleriniz için sitede çok şey değişecek öyle kalmayacak

İlk önce yanınıza rapin ehlini bilen biri ile yapın, daha sonra script değiştirip yeniden yayına başlayın.

• Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)

agg1401 adlı üyeden alıntı

İlk önce yanınıza rapin ehlini bilen biri ile yapın, daha sonra script değiştirip yeniden yayına başlayın.

rap'in ehlini ßilen derken azda olsa rap yapan tanıdıklarım var ben bu işi zevk için yapıyorum ufak'ta olsa para amaçlı kimse kimse için hayrına iş yapmıyor arkadaşlar bu işlerle uzun zamandır ilgileniyorum ben 1 hafta içinde arkadaşın isteği üzerine rap sitesi kurduk oranın yapım aşaması bana göre 1-2 ay sürer usta bi webmaster değilim bir günde sitede yenilikler yaratamam herkezin görüşüne saygım var teşekkürler.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al