wmaraci reklam

Resim İndirebileceğiniz En İyi Platform

152 Mesajlar 23.073 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theberat theberat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

Komut adlı üyeden alıntı

CDN kimse kullanmak zorunda değil, işi bilmediğinizi zaten "8tb felan çok yanlış" cümlenizden anladım. Omurga SW üzerinde cache yapan RP protokolü üzerinde çalışan bir yazılımda ihtiyaç bulunmamaktadır CDN. Siz siteyi wordpress felan sandınız sanırım. Sunuculara citrix kullanan bir omurga da resimleri sunuculara dağıtman da ayrıca bir saçmalık :). Keza Bulut sunucu olabilmesi için bir sistemin zaten en az 4 sunucuya ihtiyacı bulunmaktadır. Konunun teknik detaylarını uzun uzadıya anlatırdım ama gerek görmüyorum. Posta yazmanıza gerek yok.

Hiçbir şey bilmediğiniz için 10 yıldır yerinizde sayıyorsunuz. Backbone'lik bir işi yok amacınız resim stoklamak ve insanlara sunmak. Resimleri farklı api'lerden farklı space'lerden farklı container registry'lerden çekeceksiniz ki size boş masraf yaratmasın. Da kime anlatıyoruz 2020 teknolojilerini adam 2007'de 1-2 kelime öğrenmiş burada biliyor gibi konuşuyor citrix falan diyor. Bir de şu saçmalığa bakın bulut sunucu olabilmesi için 4 sunucu ihtiyacı varmış :D Ne saçmalıyorsunuz hocam siz?

wmaraci
reklam

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

theberat adlı üyeden alıntı

Hiçbir şey bilmediğiniz için 10 yıldır yerinizde sayıyorsunuz. Backbone'lik bir işi yok amacınız resim stoklamak ve insanlara sunmak. Resimleri farklı api'lerden farklı space'lerden farklı container registry'lerden çekeceksiniz ki size boş masraf yaratmasın. Da kime anlatıyoruz 2020 teknolojilerini adam 2007'de 1-2 kelime öğrenmiş burada biliyor gibi konuşuyor citrix falan diyor. Bir de şu saçmalığa bakın bulut sunucu olabilmesi için 4 sunucu ihtiyacı varmış :D Ne saçmalıyorsunuz hocam siz?

Sizin saçmaladığınız kadar saçmalamıyoruz emin olun. peynir kadar bilgi ile gelip boş boş muhabbetler yapmayın. Çocuksunuz çocukluğunuza veriyorum. Google sonuçlarını herkes okuyabiliyor. Da cahillerle daha muhabbet etmeyi tercih etmiyorum zira daha neyin ne olduğunu bilmiyorsunuz. Neyse hadi işine çocuk. Ha ek olarak evet 2007 teknolojisi ama Amazon nedense tüm omurga ağında citrix kullanıyor, doğru amazon teknolojiden ne anlar. Siz kim amazon kim. Pardon Mark ile konuştuğumuzu unutmuşuz :D senin o google bilgin ile gereksiz tartışmaya ihtiyaç duymuyorum. Bknz: https://www.hepsiburada.com/dolu-7-in-1-oyun-parki-pm-HB000009FK06 buyrun buradakiler ile muhabbet edin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al