wmaraci reklam

SahiNe.com sitenin içeriği ne olabilir

14 Mesajlar 2.139 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)
Sahine.com ismini uzun süre önce reglemiştim. Kişisel blog ve ders notları yayınlamak amaçlı kullanıyordum. Ancak içeriğini değiştirmek ve baştan kurmak istiyorum. Ne sitesi olabilir sizce? İçeriği ne olmalıdır? Orjinal fikirlerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Öyle bir domain seçmişsin ki hiçbir öneride bulunamıyorum. :)

mavice mavice WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 145 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Behzat Ç. gibi Şahin E.

Gelene gidene laf çakan, yeri geldiğinde alaya alan, doğrunun yanında olan, haksızlığa boyun eğmeyen, oturup bizimle çay içip fıkralar anlatan, hikayeleriyle duygulandıran bir abimiz olsun. :)
Keer GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

mavice.net

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
çöp site yap, herşeyi ekle internette ne varsa, hite yönelik çalışma yap, spam yap, reklamın iyisi kötüsü olmaz felsefesini benimse, sonra reklam almaya başla, bi şekilde kırarsın parayı.
GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bonafide bonafide WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 604
  • Beğeniler 8 / 116
  • Ticaret 22, (%100)
ustura kemal'in maskotunu yap eleştiri sitesi oluştur :)

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Gerçek ne tarzı bir site olabilir. SAHİ NE? Yani gerçekte varolup günyüzüne çıkarılıp eleştirilmeyen konuları ele alabilirsin.Değişik bir tarz ve tutum olur.

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
ask.sahine.com
sevgi.sahine.com
teknoloji.sahine.com
pr.sahine.com
wordpress.sahine.com
futbol.sahine.com
bu tür subdomainlerle çalışabilirsiniz
kurduğunuz sitelerin başlıklarıda Aşk Sahi Ne ? Türü birşey olur kişisel yazılarınızı yazarsınız teknoloji olana teknoloji haberi koyarsınız. Umarım fikir verebilmişimdir :)
mrshn

kişi bu mesajı beğendi.

mavice mavice WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 145 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Şahin E. "Tiyatroma Dokunma!"

Neymiş, Devlet Tiyatroları kapatılacakmış.
Bak kardeşim, tiyatroları kapatamazsın! Sen Devlet'sin, sen halkı Sanatla doyuracaksın, sanatı halka tanıştıracaksın, bilgilendireceksin!
Yok efendim çok para gidiyormuşta, para yetiştiremiyormuşuz da, 3-5 kişiye gösteri yapılıyormuşta. Laga lugaya gerek yok! Sen sanatçına da , halkına da sahip çıkacaksın!
Kapatılamaz, kapattıramazsın kardeşim! #tiyatromadokunma

yazı kötü oldu da , örnek olması bakımından. Güncel konulara değinerek böyle şeyler çıkabilir. Bazen böyle konulardan, bazen oturun etrafıma da size fıkra anlatayım, ne bileyim alın şu şarkıyı da dinleyin de kendinize gelin gibisinden şeyler paylaşabilirsin.

Sonra, aşağı mahalleden Erdem Abimi çağırdım onun da size birkaç diyeceği var gibisinden konuk yazar ( konuk kişi ) Şahin E.'nin arkadaşıymışcasına konuşur bir kaç kelam eder.

Güzel bir Şahin E. resmi, özel maskot falan ayarlanır. Sinirli, gülen, efelenen, somurtkan duruşlarda konuya uygun resimler olabilir Şahin E. abiye ait.

saçma mı oldu yoksa :)
mrshn

kişi bu mesajı beğendi.

mavice.net

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)

dokuzharf adlı üyeden alıntı

Şahin E. "Tiyatroma Dokunma!"

Neymiş, Devlet Tiyatroları kapatılacakmış.
Bak kardeşim, tiyatroları kapatamazsın! Sen Devlet'sin, sen halkı Sanatla doyuracaksın, sanatı halka tanıştıracaksın, bilgilendireceksin!
Yok efendim çok para gidiyormuşta, para yetiştiremiyormuşuz da, 3-5 kişiye gösteri yapılıyormuşta. Laga lugaya gerek yok! Sen sanatçına da , halkına da sahip çıkacaksın!
Kapatılamaz, kapattıramazsın kardeşim! #tiyatromadokunma

yazı kötü oldu da , örnek olması bakımından. Güncel konulara değinerek böyle şeyler çıkabilir. Bazen böyle konulardan, bazen oturun etrafıma da size fıkra anlatayım, ne bileyim alın şu şarkıyı da dinleyin de kendinize gelin gibisinden şeyler paylaşabilirsin.

Sonra, aşağı mahalleden Erdem Abimi çağırdım onun da size birkaç diyeceği var gibisinden konuk yazar ( konuk kişi ) Şahin E.'nin arkadaşıymışcasına konuşur bir kaç kelam eder.

Güzel bir Şahin E. resmi, özel maskot falan ayarlanır. Sinirli, gülen, efelenen, somurtkan duruşlarda konuya uygun resimler olabilir Şahin E. abiye ait.

saçma mı oldu yoksa :)

fikir orjinal ancak bu tür birşey yapmak her yiğidin harcı değil :) konuyu açan arkadaş sakın yanlış anlamasın kendisini tanımıyorum ancak uzun uğraşlar isteyecek birşey bence sonuçta bu tür bir blog için her konuda fikir sahibi olmak gerekli

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)
Çoğu zamanımı bilgisayar başında ama site yaparak geçiriyorum. Yani blog yazacak zamanım yok. Fikirleriniz çok güzel ancak daha özel bişeyler lazımki benim az bir çabamla kendisi gelişsin. Örneğin imleme siteleri gibi. Sadece biraz reklamla kişiler sitelerini ekliyorlar.
@JpnTr26 fikrini beğendim. Aslında subdomain dağıtımı yapabilirim. İsteyen alır ve sitesini kurar.
@dokuzharf senin fikrin çok uğraş gerektirir. Benim yapamayacağım bir iş. Yine de teşekkürler.
Yeni fikri olanlar varsa onlara da açığım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al