wmaraci reklam

SeoMakale.Com İçerikleriyle Değişecek. Fikriniz?

6 Mesajlar 803 Okunma
wmaraci reklam

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Evet yanlış okumadınız. SeoMakale.Com un iç yazı ve güncel yazılar alanına yenilerini eklemeyi düşünüyorum fakat aklımda farklı sorular da var.

Bildiğiniz üzere SeoMakale.Com sadece arama motoru optimizasyonu bilgilendirme ve yardımı üzerine kurulmuş hiçbir ticari kurum/kuruluş amacı gütmemiş ve binlerce ziyaretçisine ücretsiz yardım etmiş bir SEO bloğu.

Sitemde önceden Google Doodle gibi şeyleri de paylaşıyor, günlük tekil hitimi 2k ya kadar yükseltebiliyordum. Fakat çok arkadaşımın ricası üzerine sadece SEO bilgileri vermeye devam ettim. Şuan sitemin tekil hiti 200 lerde seyrediyor. Ama bundan şikayetçi yada az gibi bir yakınma yapmıyorum çünkü SEO bloğuna girebilecek insan sayısı çok az ister istemez...

Bana da bu konuda yardım eden arkadaşlar WebMaster' ler yani sizler oluyorsunuz... O yüzden bu soruyu direk size soruyorum :) :D

Araştırılması gereken çok SEO konusu var açıkçası hepsine işten zaman ayırdıkça hataları görerek yazmaya çalışıyorum. Tıkanma durumu yok ama yenilenmeyi düşünüyorum.

Bu yüzden siteme + olarak ekleyeceğim şeyleri sizlerden öğrenmek istiyorum açıkçası. Yani Seo bloğuma NE YAPABİLİRİZ?

Aşağıdaki hizmetler yapım aşamasındadır. En kısa zamanda tamamlanacak.

+ Toplist
+ Seo Sorgulama Aracı
+ İmleme
+ Seo Soru / Sorunları

gibi hizmetleri ilerleyen zamanlarda bitirmiş olacağım. Bunun arkasından Video dersleri ekleyeceğim (Sesli, anlatımlı ve yüksek kalitede olacak).

Ekstra düşmek istediğiniz bir şey varsa fikirlerinizi almak istiyorum. Yani buyurun beyin fırtınasına :) :) :)

wmaraci
reklam

dumanyak dumanyak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 113 / 149
  • Ticaret 15, (%93)
Ufak bir sosyal imleme aracı gibisi yoktur derim. Siteden çıkmam :)

erdilin erdilin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğretmen
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 8 / 33
  • Ticaret 5, (%80)
Seo Sorgulama Aracı

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Benim de özellikle ilgilendiğim çalıştığım konular.Planladığınız şeyler birçok sitede var.Eğer sitenize özgü şekilde yapılandırırsanız,hızlı gelişebilir.Diğerlerinden daha farklı tasarım ve araçlarla gelmeniz hem google hem ziyaretçi açısından iyi olacaktır.Yaptığınız değişimleri görünce sanırım bir değerlendirme yapabilirim.

+ Toplist
+ Seo Sorgulama Aracı
+ İmleme
+ Seo Soru / Sorunları

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

dumanyak adlı üyeden alıntı

Ufak bir sosyal imleme aracı gibisi yoktur derim. Siteden çıkmam :)

İmleme kurulacak. :) Türkçeleştirmeye başlamıştım ama yoğunluktan dolayı bıraktım. Tekrar devam edeceğim ben ona :)

erdilin adlı üyeden alıntı

Seo Sorgulama Aracı

Bu hizmeti daha çok Pagerank Sorgulama aracı ile birleştireceğim. Farklı bir şey, yada standart bir hizmet olacak.

savaser adlı üyeden alıntı

Benim de özellikle ilgilendiğim çalıştığım konular.Planladığınız şeyler birçok sitede var.Eğer sitenize özgü şekilde yapılandırırsanız,hızlı gelişebilir.Diğerlerinden daha farklı tasarım ve araçlarla gelmeniz hem google hem ziyaretçi açısından iyi olacaktır.Yaptığınız değişimleri görünce sanırım bir değerlendirme yapabilirim.

Bununla ilgili çalışma yapıyor, araştırıyorum açıkçası... Eğer "Helal ekmek yiyen" bir yazılımcı bulursam, yaptırmayı düşünüyorum. (Yanlış anlaşılmasın sakın herkes için değil. 2 aylık projeyi 12 ayda bitiremeyenler, parayı alıp toz olanlar vs...)

cngzhnyldz cngzhnyldz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 245 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Aydın abi ne zamana tamamlanacak bu yenilikler ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al