wmaraci reklam

SGK Rapor Parası Sorgulama ve Hesaplama Sitesi(Yorumlarınız?)

2 Mesajlar 510 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Herkese merhaba,

Sigortalı çalışanlar olarak hepimizden belli oranlarda sigorta prim kesintileri yapılıyor. Bunun sonucu olarak da elbette ki sosyal devlet kavramının gereği olan emeklilik başta olmak üzere çeşitli birtakım haklardan faydalanıyoruz. Bunlardan birisi de hastalık rapor parası ödemesi...

Rapor Parası Ödemesi Nedir?

İş hayatında bazen isteğe bağlı bazen de zorunlu olarak kesintiler yaşıyoruz. Hastalık da bu zorunlu hallerden biri. Özellikle özel sektörde hastalık vb. durumlarda işe gidemediğimiz zaman işverenin insafına ve inisiyatifine kalıyoruz. İşveren dilerse maaş ve primleri eksik yatırıyor dilerse de tam yatırıyor ama büyük oranda ilk seçeneği uyguladıklarını söyleyebiliriz. İşte bu durumda hastalık raporu alan sigortalının mağduriyetini en aza indirgemek için devlet tarafından sosyal yardım ödemeleri kapsamında sigortalıya rapor parası ödemesi yapmaktadır.

Websitemizi ziyaret ederek rapor parası ödemesi kimlere yapılır, şartları nelerdir, nasıl alınır, rapor parası hesaplaması, rapor parası sorgulama konularında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adres: http://www.raporparasisorgulama.com/

[SIZE="3"]Arkadaşlar siteyi açalı henüz 10 gün falan oldu, sizce genel görüntü nasıl, bir ziyaretçi olarak yorumlarınızı duymak isterim.[/SIZE]

wmaraci
reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Arkadaşlar sitem nasıl sizce? Gidişat, genel görünüm?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al