wmaraci reklam

TubidyCep - Mobil Müzik İndirme Sitesi

4 Mesajlar 1.656 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BKR BKR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İş Adamı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Mobil müzik indirme talepleri mobil cihaz kullanımının artışı ile maksimum seviyeye ulaşmıştır. Günümüzde internete girişlerin %87'si mobil cihazlar ile yapılıyor. Bu da mobil cihazlar ile uyumlu sistemlerin ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. TubidyCep sitesi de tamda bu görüşe sahip, %100 mobil cihaz uyumlu harika bir MP3 indirme sitesidir.

TubidyCep sizlere sadece üç pratik adımda MP3 indirme işlemi yapmanızı vaat ediyor. Ara, bul ve indir. Hepsi bu kadar. TubidyCep internet sitesinde, ayrıca MP4 formatında video klipler de indirebilirsiniz.

TubidyCep arşivinde yer alan tüm video klipleri Youtube üzerinden çekmektedir. Bunun anlamı da şu oluyor. TubidyCep sitesinde arayıpta bulamayacağınız bir video klip yok. İnternet veritabanında yer alan neredeyse tüm müzik ve video kliplere ulaşabilirsiniz.

Tubidy Cep sitesinin yenilenen logosuyla anasayfa görüntüsü de değişmiştir. En hızlı ve pratik tubidy mp3 indirme sitesi TubidyCep, gereksiz yönlendirmeler yapmadan MP3 ve MP4 dönüştürme işleminizi gerçekleştirir. Deneyerek yorumlarınızı iletebilirsiniz.

wmaraci
reklam

• Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İş Adamı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Alt yapısına eklenen yeni serverlar ile daha güçlü bir hale gelen Tubidy Cep, Türkiye'nin en iyi Youtube MP3 dönüştürücü siteleri arasında yerini almıştır.

• Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İş Adamı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Youtube mp3 çeviri işlevlerini yerine getirebilmek için hazırlanan Youtube mp3 dönüştürücü sitesi, yt videolarını mp3 ya da mp4 formatına convert etmenizi sağlıyor.

• Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İş Adamı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
En az 500 abonesi olan youtuber arkadaşlar,

Hazırlamış olduğum mp3 dönüştürücü site ve uygulamaya ait video çekip, kanalınızda yayınlamanız durumunda 10 lira veriyorum. (Fiyatın arttırılması talepleri nedeniyle 5 TL'den 10 TL'ye çıkarılmıştır.)

Hem internet sitesi https://tubazy.app hem de android uygulama https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tubazy.pro videoda tanıtılacaktır. Bu nedenle android telefonunuzun olması gerekiyor. Video süresinde sınırı yok. Kendi orjinal kaydınız olmalı. Videoyu kanalınızdan silmeyeceğinizin garantisini de istiyorum. Site ya da uygulamayı kötüleyen, kusur bulanlara ödeme yapmıyorum. Geri kalan herkesin ödemesini videoyu bana ilettikten sonra, Enpara havale olacaklar 24 saat, eft yapılacaklar 72 saat içerisinde yaparım.

Video başlığında "Tubazy" kelimesi kesinlikle geçmeli ve açıklama alanında hem site hem de uygulama linki bulunmalıdır.

Ayırdığım bütçe 1000 TL'dir. Kota dolduğunda konu üzerinden bilgi vereceğim.

Videoyu kanalınızda yayınladıktan sonra, video urlsi ile birlikte hesap numarası bilgilerinizi tubazyapp@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Lütfen PM atmayın. Kutum doluyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al