wmaraci reklam

Sınırsız Resim Yükleme Sitesi - Resimleriniz Asla Silinmesin

43 Mesajlar 4.762 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

wpuzman Teşekkür ederim hocam, yakında scriptte yapılacak bir geliştirme ile ilgili sizinle çalışmayı düşünüyorum müsait olduğunuzda. :)

MrB teşekkürler iyi dilekleriniz için. Evet ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunmaktadır fakat ücretsiz versiyonunda en önemli diyebileceğimiz özellikler kaldırılmış durumda diyebilirim.

Umarım istediğiniz yere gelirsiniz, merakımı giderdiğiniz için ayrıca teşekkürler.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Desvian Desvian SEO Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun çok başarılı buldum.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

hdizleyelim hdizleyelim WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek pc
  • Konum ABD
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
Hayırlı oslun, güzel çalışma.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Desvian hdizleyelim güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarız hepimizin görsel paylaşma ihtiyaçlarına uzun vadede çözüm olur. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Hayırlı Uğurlu Olsun.
Güzel Proje Allah Utandırmasın
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
sworks hocam size güvenerek sitenizi kullanıyorum. (Ömür boyu silinmeme, performans, hız vb) Eklenti sayfanıza baktım burayı biraz daha genişletseniz çok güzel olur. Kullandığınız scriptin kendi açıklamaları var sadece. Siz de en çok kullanılan yazılımları biraz araştırıp nasıl yapılır şeklinde açıklamalar eklerseniz daha fazla katılım alırsınız. Mesela wordpress, xenforo, mybb, vbulletin vb..

Mesela xenforo'da şöyle bir sorunum var. Head etiketine ekledim js yi ve çalışıyor. Fakat ben resimlerin kendi sunucuma eklenmesini istemiyorum sadece imgbu sitesine eklenmesini istiyorum. Bunun için de kullanıcı izinlerinden dosya yüklemeyi kapatıyorum fakat bunu yapınca imgbu resim yükle butonu da yok oluyor. Olması gereken sey, dosya yükle butonunu kapattığım zaman (kendi sunucuma dosya veya resim yuklenmeyecek) sadece imgbu resim yükle butonu olacak. Böylece resim yüklerken herkes sadece imgbu sitesini kullanabilecek. Bunu nasıl yaparım pek bilgi bulamadım. Bu konularda ufak açıklamalar yazsanız güzel olur.

Bu eklenti konusuna ağırlık verin bence. Bu şekilde sitesine ekleyen insanlar olursa ciddi anlamda bir bağ ve trafik oluşur.

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Mfa Harika önerilerin için çok teşekkürler. Sayenizde ciddi bir kullanım oranını yakalamak üzereyiz. Her geçen gün siteye eklemeler, düzenlemeler yapılıyor. Bazen bunlar ufak bazı değişiklikler olduğu için dikkatlerden kaçıyor olabilir. Tıpkı WordPress'de child tema kullanımı gibi bizde script çekirdeğini bozmamak için değişiklikleri adım adım uyguluyoruz. Bu sayede ileride gelebilecek güncellemelerde hem yaptığımız değişiklikler korunmuş hem de yenilikler sorunsuz olarak uygulanmış olacak. Örneğin ilerleyen zamanlarda API eklenecek. Bahsi geçen eklentiye oranla çok daha kullanışlı diyebiliriz.

Xenforo konusunda ise kendim bizzat kullanmadığım için sorunun neden oluşabileceğini bilmiyorum açıkcası. Bildiğim kadarıyla Xenforo ücretli bir yazılım eğer trial sürümü varsa hostinge yükleyip denemek isterim. Tekrardan teşekkürler.

Farukoncel Farukoncel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Organizatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Bi kaç adet resmimiz var ufak boyutlarda fakat link verdiğimiz sitelerden yüksek rakamlarda çekiliyor. Aylık 40-50 gb üzeri trafik oluyor bu resimlerden. Diğer upload sitelerinde belli bir trafik sonrasında ya görüntü kalitesi düşüyor ya da siliniyor. Sizin sitenizde böyle bir problem olur mu ? Herhangi bir trafik sınırlamanız mevcut mudur ?

Siteniz bu duruma müsait değilse de sorunumu çözebileceğim bi site önerirseniz çok sevinirim :angel:
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

ugurbircan ugurbircan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Tebrikler, işimize yarar.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

www.toprakcnc.com

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)

Farukoncel adlı üyeden alıntı

Merhaba

Bi kaç adet resmimiz var ufak boyutlarda fakat link verdiğimiz sitelerden yüksek rakamlarda çekiliyor. Aylık 40-50 gb üzeri trafik oluyor bu resimlerden. Diğer upload sitelerinde belli bir trafik sonrasında ya görüntü kalitesi düşüyor ya da siliniyor. Sizin sitenizde böyle bir problem olur mu ? Herhangi bir trafik sınırlamanız mevcut mudur ?

Siteniz bu duruma müsait değilse de sorunumu çözebileceğim bi site önerirseniz çok sevinirim :angel:

Merhaba,
Hiçbir şekilde bant genişliği sınırlamamız yoktur. Yarın bir gün "resimleriniz aşırı görüntüleme aldı silmek zorunda kaldık" gibi bir durumla karşılaşmazsınız asla.

Tabii, konudan farklı olarak hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir durum var. Büyük veya küçük ölçekli hiçbir resim upload sitesi servisleri yüklenen resimleri kullanıcıların direk link ile sitelerine çekip yani sadece CDN amaçlı kötü niyetli kullanıma müsade etmez. Yani demek istediğim şey, resim yüklediğinizde otomatik olarak oluşturulan embed kodları ile resimlerinizi sitenize çektiğiniz sürece ister CDN amaçlı ister depolama amaçlı nasıl isterseniz o şekilde kullanabilirsiniz. En ufak kısıtlama yaşamazsınız.

Kısacası, resimleri sitenize embed ile çektiğiniz sürece yüzlerce GB resminiz olsun, veya aylık yüzlerce GB veri çekilsin en ufak bir kısıtlama olmaz. Sürekle bırak özelliğiyle toplu resim yüklemesi yapabilirsiniz.

Ayrıca üyelik oluşturarak albüm oluşturabilir, resimlerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. :) Sürükle bırak yöntemi ile toplu resim yüklemesi de yapabilirsiniz. Unutmadan, orjinalliğini bozmamak adına hiçbir resime asla optimizasyon işlemi yapmıyoruz, yeni güncelleme ile birlikte artık Webp formatında resimler de yüklenebilmektedir.
Farukoncel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al