wmaraci reklam
lidertakipci

Sır Üstadı

5 Mesajlar 704 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kayra Kayra Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
google amcada dolaşırken rastladım yeni açılmış belli ki. Sikkoya rakip çıkıyor galiba. Gerçi bir yazı ile belli olmaz bu işler.

Siz ne diyorsunuz bu meseleler üzerine düşünmeye gerek var mı?

http://sirustadi.blogspot.com/

Merhaba Faydasız;

Bugüne kadar internette kitaplarda arkadaş ortamlarında konuştun durdun. Bazen aklına esti inanmadın bazen doğruluğunu saatlerce savundun. Artık emin olduğun tek şey senin gibi düşünen başka insanlarda olduğudur.

İlluminati Masonluk Tapınak Şövalyeleri gizli tarikatlar zihin kontrolleri ve medya bunların hepsi senin ilginin ayrılmaz parçası olduysa artık bilgiyi kaynağından ve basit yönünü bırakıp gerçek yüzünden öğrenme vaktin gelmiş demektir.

Bütün meselenin sadece Lady Gaga ve Rihanna veya MTV olmadığını 11 Eylül saldırısının ise ufacık ayin parçası olduğunu anlamak zorundasın. Bu meselenin Eski Yunan ve Mısıra hatta Asr-ı Saadet dönemine Osmanlı İmparatorluğuna kadar uzandığını Bugün benimsiyorum dediğin Komünizm Sosyalizm Faşizm Emperyalizm Kapitalizm Povitizm, Pragmatizm Hümanizm gibi izm eki almış alayının sistemli birer çalışmanın ürünü olduğunu bilmelisin faydasız.

İşte bu site sözlük sitelerinde yazan ufacık dünyasında kendini dev gibi görenlere veya yazdığı yazılarda hem kendine hem okuyucuya küfretmek yerine yukarıda bahsi geçen meseleleri kitaplardan bu alanda çalışmalar yapmış kişilerin yayımladığı makalelerden ve programlardan faydalanarak hazırlana bir sitedir.

Evet faydasız ömrün kimseye bir faydan olmadan geçiyor ama artık buna dur deme vakti geldi. Oku ve okut ki hem kendine hem de başkalarına ufak bir faydan olsun.

wmaraci
reklam

sercan1097 sercan1097 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
güzel reklam taktiği :D

• Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

sercan1097 adlı üyeden alıntı

güzel reklam taktiği :D

Bu yazıyı ilk kim yazar diye merak ediyordum. Şimdi içerisinde bulunduğum forum alanında istediğimiz siteyi tanıtabilir ve site hakkında fikir alış verişi yapabiliriz değil mi? Yani bu kısımda açılan konuların reklam olarak algılanması bu kısmın bir amacı ile örtüşmektedir.

Ayrıca site sahibi ben değilim. Ben olsaydım açardım konumu niçin açtığımı yazardım arkama bakmadan çıkıp giderdim forumdan. Ne sen beni tanıyorsun ne de ben seni.. :)

Yilmazs Yilmazs Eski Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 12 / 112
  • Ticaret 0, (%0)

Kayra adlı üyeden alıntı

Bu yazıyı ilk kim yazar diye merak ediyordum. Şimdi içerisinde bulunduğum forum alanında istediğimiz siteyi tanıtabilir ve site hakkında fikir alış verişi yapabiliriz değil mi? Yani bu kısımda açılan konuların reklam olarak algılanması bu kısmın bir amacı ile örtüşmektedir.

Ayrıca site sahibi ben değilim. Ben olsaydım açardım konumu niçin açtığımı yazardım arkama bakmadan çıkıp giderdim forumdan. Ne sen beni tanıyorsun ne de ben seni.. :)

Blog size ait değil mi? :)

Bayağı bir şanslıymışsın blog kurulup ilk yazı yayınlanır yayınlanmaz denk gelmişsin google amcanda :)

---

Ayrıca;

http://wmaraci.com/forum/site-tanitim-fikir-alisverisi/site-tanitim-kurallari-sablonu-14692.html

1- Tanıtımını yapacağınız site size ait olmalıdır. Bir başkasının sitesinin tanıtımını yapamaz ve konusunu açamazsınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Konu sahibi benim ama site sahibi değilim. Eğer kurallara uygun değilse silinebilir. Çok da önemli değil hani..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al