wmaraci reklam

Site Değerlendirme İsteği

8 Mesajlar 873 Okunma
smmexpress

hakkanen4 hakkanen4 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Ajans Sahibi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
http://www.izmirmarkareklam.com

Bu işte daha uzman arkadaşlarda öneri bekliyorum. Açıkçası kendimde reklam ve tasarımcı olmama rağmen bu seo, backlink vesaire olaylarından feci derecede sıkıldım.

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Link yapılarını türkçeye çevirseniz daha uygun olur. Bu şekilde her hangi bir sıralama alabileceğinizi hiç sanmıyorum.
hakkanen4

kişi bu mesajı beğendi.

tamerh tamerh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 198 / 178
  • Ticaret 10, (%100)
Yıllar önce Tasarım Canavarları diye bir siteyi ziyaret etmiştim. İşini seven, esprili bir tarzları vardı. Sitenize girince sizlerin de böyle olduğunuz izlenimi edindim. Üstüne, alanı ile ilgili yazın literatürüne hakim ve bu açıdan da kendilerini geliştirme çabası olan insanlar olduğunuzu düşündüm. Yani imaj olarak size olumlu katkı yapacak bir site olduğunu düşünüyorum. Teknik olarak ise değerlendirecek yetkinlikte olmadığım için bu konuda yorum yapmayacağım.
Yalnız buraya yazdığınız yorumda sıkıldığınızı belirtmeniz tezat olmuş. Belki bir açılım yapmanız gerekiyordur.
Ek: Siteniz yeni sanırım, hayırlı olsun.
hakkanen4

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Ajans Sahibi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle hızlı cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sitem henüz 1 aylık sayılır ve firmamda yaklaşık okadar.
Grafik tasarımla uğraşmaktayım ve uzun yıllar çalıştıktan sonra kendi ajansımı açmaya karar verdim, her nekadar web tasarımından anlamasamda iyi aşina olduğum dan dolayı araştırarak kendi sitemi yaptım.Sitemde hazır linklerde var yani kodlaması bana ait değil(zaten bu devirde kimse kodlamayla uğraşmıyor)

SEO vesaire olaylarından sıkılmamın nedeni; 4 adet SEO firması değiştirmiş olmamdır.(Daha önceki web sitem için) ve bu firma sahiplerinin 2 tanesi yakın arkadaşımdı ve hayatımda yemediğim kazığı yedim.
Şahsen kendi SEO mu kendim yapıyorum atalarımızın dediği gibi kendin pişir kendin ye.

Ek Olarak: Bu konu hakkında kaynak verme imkanınız varmı??

Heuristic adlı üyeden alıntı

Link yapılarını türkçeye çevirseniz daha uygun olur. Bu şekilde her hangi bir sıralama alabileceğinizi hiç sanmıyorum.

wmaraci
wmaraci

ProjeveKod ProjeveKod @projevekod Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 22 / 95
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben bir internet kullanıcısı olarak yorum yapayım.Yazı fontları çok büyük ve ayrıca yazı tipleri ilgi çekici güzel görünmüyor.Ne yaptık yazısını altında ki konular bir yığın olmuş durumda pek bir şey anlamadım yani en azından sayfayı 5 e bölüm aralarına margin verip yazı başlıklarını da alt veya üst bir yerde mouseyle gelmeden gösterebilirseniz başarılı olur inanıyorum.
Kusura bakmayın kullanıcı deneyimi açısından dedim bir kullanıcı olarak.Site kaliteli olur biraz zorlamak lazım.

Proje ve Kod Paylaşım Platformu
https://www.projevekod.com

• Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Ajans Sahibi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

ProjeveKod adlı üyeden alıntı

Hocam ben bir internet kullanıcısı olarak yorum yapayım.Yazı fontları çok büyük ve ayrıca yazı tipleri ilgi çekici güzel görünmüyor.Ne yaptık yazısını altında ki konular bir yığın olmuş durumda pek bir şey anlamadım yani en azından sayfayı 5 e bölüm aralarına margin verip yazı başlıklarını da alt veya üst bir yerde mouseyle gelmeden gösterebilirseniz başarılı olur inanıyorum.
Kusura bakmayın kullanıcı deneyimi açısından dedim bir kullanıcı olarak.Site kaliteli olur biraz zorlamak lazım.

Teşekkürler

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
en alttaki referanslar kısmındaki logolarda çok fazla pixelleşme var. Ayrıca şu fontlarda yaptığınız tasarım çok hoş ince işlenmiş bir tasarım ama aşırı derecede göz yoruyor daha sade net olsa siz benden daha iyi bilirsiniz reklam panolarında yarısını logo ile kaplarlar logo logo olmaktan çıkıp ego'ya doğru ilerliyor ozaman.
hakkanen4

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

• Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Ajans Sahibi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler yorumunuza

DesignTr adlı üyeden alıntı

en alttaki referanslar kısmındaki logolarda çok fazla pixelleşme var. Ayrıca şu fontlarda yaptığınız tasarım çok hoş ince işlenmiş bir tasarım ama aşırı derecede göz yoruyor daha sade net olsa siz benden daha iyi bilirsiniz reklam panolarında yarısını logo ile kaplarlar logo logo olmaktan çıkıp ego'ya doğru ilerliyor ozaman.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al