wmaraci reklam

Sitem Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum

3 Mesajlar 718 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)

Merhaba WMaracı...
Bir kaç adet Film izleme teması kullanmama rağmen hiç birinden alamadığım verimden dolayı genellikle daha fazlasını istedim hep. Şimdilerde ise yeni geçtiğim tasarım ile tamamıyla temanın haricinde kendi yapısal bir script aldım. Scriptin o kadar detayı bulunuyor ki, içerik eklemekten halden kalıyorum. Kaliteli güncel filmler, sinema haberleri, onlarca film oyuncuları içerikleri derken akşamın nasıl olduğunu bilemiyorum. Bundan dolayı siz arkadaşlardan öncelikle istediğim Film Sitemi Eleştirmeniz...
Lütfen Eksiklerimi ve iyi olan yönleri söylerseniz sevinirim arkadaşlar.
Herkese Hayırlı Forumlar.
film izle
serdar38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yunus3346 yunus3346 Yakında.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 13 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle şunu belirtmek isterim hepimizin sitesi var hepimiz para kazanmak istiyoruz ama site daha ilk açıldığında şu popup lar olmasa diye düşünüyorum ben. Yani alt sayfalarda olablilir film izlemeden önce olabilir ama bırakta adam sitene girdiğinde bir siteye baksın sonra koy reklamı siteyi açar açmaz pat diye çıkıyor. İkincisi logonda filmizle yazıyor ama domain filminadresi logonuda filminadresi olarak değiştir. Yıldız film scripti kullanmışsın yanlış hatırlamıyorsam script güzel yanlız kullandığın resimlerin çözünürlükleri berbat anasyfada olan slider de resimler berbat gözüküyor çözünürlükleri değiştirmeyi düşünmelisin.

Yapım aşamasında..

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
kaldırmayı unuttuğum reklam cinsi. Hemen deneyeceğim dediklerinizi. Ayrıca resim için çözünürlükleri söylemişsiniz ya slideri değişeceğiz ya da kapayacağız. Önerilerin için çık teşekkürler kardeşim

Ek Olarak:

yunus3346 adlı üyeden alıntı

Öncelikle şunu belirtmek isterim hepimizin sitesi var hepimiz para kazanmak istiyoruz ama site daha ilk açıldığında şu popup lar olmasa diye düşünüyorum ben. Yani alt sayfalarda olablilir film izlemeden önce olabilir ama bırakta adam sitene girdiğinde bir siteye baksın sonra koy reklamı siteyi açar açmaz pat diye çıkıyor. İkincisi logonda filmizle yazıyor ama domain filminadresi logonuda filminadresi olarak değiştir. Yıldız film scripti kullanmışsın yanlış hatırlamıyorsam script güzel yanlız kullandığın resimlerin çözünürlükleri berbat anasyfada olan slider de resimler berbat gözüküyor çözünürlükleri değiştirmeyi düşünmelisin.

Kardeşim şimdi pop up düzenledim. Resimleri de dediğin gibi düzenleyeceğim artık

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al