freelance iş ilanları

Web Sitem Nasıl Olmuş ? (Pastane) Sitesi

13 Mesajlar 4.378 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)

ouztek adlı üyeden alıntı

Tekrardan merhaba arkadaşlar, yorumlarınız için teşekkürler, bende seo çalışması düşündüğüm için google reklamları filan koyuyorum sonuç itibariyle google şöyle düşünüyor tecrübemden biliyorum, benim işimi yapan bir adam benim dostumdur, bu gözle gördüğü için ben google webmaster tolls araçlarından faydalanıyor ve yaptığım web sitelerini kaydediyorum, fakat şu : http://www.seohocasi.com/seo/ adreste baktığıma göre baya bir eksik var ama şöyle bir gerçekte var böyle siteler ne kadar doğru söylüyor ?

Saygı ve sevgilerimle, teşekkürler...

Aynı araç ile meraktan bende sitemi test etmiş ve gerçekten çok gülmüştüm. Eyer orada söylenen her şeyi yapacak olsam ben bu işi bir günde bırakırdım. Belki seo bakımından doğru ama o kadar ayrıntı var ki bir webmaster'ın bunlarla ilgilenmesi kolay olsa da zaman açısından hiç uğraşılacak şeyler değil, daha doğrusu benim kişisel bir site için uğraşacağım şeyler değil. Kurumsal siteler (blog olmayanlar, sabit olanlar için) oradaki söylenenleri bir kere ayarlasa yeterli.

Ancak sitenize koyduğunuz reklamlar bence de hiç hoş olmamış.

Reklamları ne kadar süre ile orada tutacaksınız? İyi bir yerde çıkıncaya kadar mı, ya sonra?

wmaraci
reklam

Fuuy Fuuy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)
Çok güzel olmuş kardeşim fakat pastanenin adı incir site çilek gibi görünüyor :D

ouztek ouztek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Evet Çilek gibi olmuş site, çilek çok severim ben :)

Ek Olarak: Arkadaşlar ayrıca şöyle bir durum var zaten google webmaster tools araçları web sitesinin nasıl göründüğünü ve izlemini google aracılığıyla sunuyor yani böyle, seo analizi yapan ekstra sitelere ihtiyaç yoktur diye düşünüyorum, ayrıca ben az önce web sitemi google gözüyle nasıl görünüyor şeklinde tarattırdım google webmaster tools aracılığı ile, başarılı şeklinde yeşil onaylı bir yazı gönderildi bana google tarafından, buda arkadaşın vermiş olduğu seo analizi yapan siteyle google anlayışının farklı olduğunu göstermektedir...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al