wmaraci reklam

WebForumu - Webmasterlar Buyrun Sizi Bekliyoruz

33 Mesajlar 3.637 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Ganyan adlı üyeden alıntı

hangi logodan bahsediyorsunuz?

Kullandığınız avatar Geliyoo'nun logosu.
Google'da "Geliyoo" diye aratırsanız çıkar logosu.

wmaraci
reklam

Ganyan Ganyan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Profesyonel Web Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 7, (%86)

bu nezamandır geliyoo nun avatarı oldu ben onu anlamadım :)

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

bu nezamandır geliyoo nun avatarı oldu ben onu anlamadım :)

En başından beri. :)

Mesela şu resme bakıyorum, 31 Ocak 2014'de yüklenmiş.
WebDost

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 7, (%86)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

En başından beri. :)

Mesela şu resme bakıyorum, 31 Ocak 2014'de yüklenmiş.

Temanızın dışında avatarınız da başkasına ait çıktı. :D

burdaki konuyla şuan wm aracındaki avatarımla ne alakası var?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

burdaki konuyla şuan wm aracındaki avatarımla ne alakası var?

Bir alakası yok, arkadaş "Logoyu kullanmak için izin aldınız mı?" demiş, siz de "Ne logosu?" deyince, "Avatarınızdan bahsediyor. Avatarınız başka bir şirkete ait logo." dedim. Bu kadar alınganlık yapmanıza gerek yok.
WebDost

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 7, (%86)
Anladım. bilgilendirme için ilginiz için

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Xenforo kullanın vbulletinden daha kullanıcı dostu,modern ve çoğu teması responsive bu anlamda en iyisi xenforo. Vbulletinden ayrılan ekibin yapması eksiği azaltıp artı yönleri eklemeden olumlu oldu. Sadece alışmanız gerek ondan sonra çok güzel olacak. Çoğu büyük sitenin forumları xenforoya geçiyor artık. Daha uygun fiyatlı üstelik
Ganyan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 7, (%86)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Xenforo kullanın vbulletinden daha kullanıcı dostu,modern ve çoğu teması responsive bu anlamda en iyisi xenforo. Vbulletinden ayrılan ekibin yapması eksiği azaltıp artı yönleri eklemeden olumlu oldu. Sadece alışmanız gerek ondan sonra çok güzel olacak. Çoğu büyük sitenin forumları xenforoya geçiyor artık. Daha uygun fiyatlı üstelik

Güzel ve değerli yorumlarınız için tşk ederim. herşeyin ilacı zaman hocam nasip kısmet :)

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

HiddeNKinG adlı üyeden alıntı

Neden bir webmaster sitesi Xenforo gibi bir forum yazılımı kullanmaz hiç denk gelmedim şimdiye kadar bir webmaster sitesinin aradığı herşey hatta fazlası mevcut

Birde sizin forum için söyleyecek olduğum tasarım kötü insanın içi kararıyor.

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

HiddeNKinG adlı üyeden alıntı

Birde şunu ekliyim bir webmsater sitesinin içeriğinin üye olmayanlara gizli olması hiç hoş değil.

1. WebMaster sitelerinde birçok eklenti modul ve kendi scriptlerinin fonksiyonları mevcut , bunların tamamını xenforo ile entegre etmek uzun bir ugras sonucu olur . Ayrıca buranın arayüzünün oraya entegreside fazlasıyla zahmetli bir süreçtir . Kimse kolay kolay böyle bir zahmetli sürece hemen geçmez geçmek istemez , yöneticiler kadar kullanıcılar içinde farklılık ters tepebilir . vBulletin kullanırken belki bir yandan xenforo veya başka bir sistemin entegresi yapılıyor olabilir bunu bilemeyiz ama wmaraci , *** gibi siteler vBulletin kullandıkça emin olun hem yönetim hemde kullanım icin en ideal yazılım vBullettindir.

2. Katılıyorum içerik kaliteliyse yardımcı oluyorsa ziyaretçi mutlaka üye oluyordur .

------------------

WebForumu olarak wmaracina benzemeye çalışmanızdan ziyade wmaracinda eksik gördüklerinizi sitenizde bulundurursanız daha faydalı olacaktır . Herseyin tema veya analiz araclarından ibaret olmadıgını bilmeniz gerekir. Başlangıc kopya olursa ilerleyişinizde o kopyanın etkileri her zaman olacaktır . Temanız varsayılan tema olsa bile kullanıcıları orada tutacak sebep bulduktan sonra kullanıcılar siteyi ziyaret etmekten vazgeçmez . Bence en kısa sürede temanı değiştirmelisin , enazından gelişmek istiyorsan bunu yapmalısın .

Yolunuz açık olsun .

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 7, (%86)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

1. WebMaster sitelerinde birçok eklenti modul ve kendi scriptlerinin fonksiyonları mevcut , bunların tamamını xenforo ile entegre etmek uzun bir ugras sonucu olur . Ayrıca buranın arayüzünün oraya entegreside fazlasıyla zahmetli bir süreçtir . Kimse kolay kolay böyle bir zahmetli sürece hemen geçmez geçmek istemez , yöneticiler kadar kullanıcılar içinde farklılık ters tepebilir . vBulletin kullanırken belki bir yandan xenforo veya başka bir sistemin entegresi yapılıyor olabilir bunu bilemeyiz ama wmaraci , *** gibi siteler vBulletin kullandıkça emin olun hem yönetim hemde kullanım icin en ideal yazılım vBullettindir.

2. Katılıyorum içerik kaliteliyse yardımcı oluyorsa ziyaretçi mutlaka üye oluyordur .

------------------

WebForumu olarak wmaracina benzemeye çalışmanızdan ziyade wmaracinda eksik gördüklerinizi sitenizde bulundurursanız daha faydalı olacaktır . Herseyin tema veya analiz araclarından ibaret olmadıgını bilmeniz gerekir. Başlangıc kopya olursa ilerleyişinizde o kopyanın etkileri her zaman olacaktır . Temanız varsayılan tema olsa bile kullanıcıları orada tutacak sebep bulduktan sonra kullanıcılar siteyi ziyaret etmekten vazgeçmez . Bence en kısa sürede temanı değiştirmelisin , enazından gelişmek istiyorsan bunu yapmalısın .

Yolunuz açık olsun .

Güzel yorumunuz için tşk ederim. herşeyin zamanı ve gelişimi zaman o yüzden herşeyi zamana bırakıp hızlı şekilde yapılandırma calışmaları devam etmekde...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al