lostyazilim

webtikk API | webtikk.com | Sosyal imleme/tikk'leme platformu

45 Mesajlar 7.071 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
kardeşim şu sağ tarafta yer alan webtikk'te yeni misin yazısı sayfayı biraz kastırıyor gibi. O açılana kadar hala yüklemeye devam ediyor. Yoksa benim internet bağlantım mı sorunlu anlamadım.

Ek Olarak: bir de "adrese git" ve "tikkle" butonlarına istediğimiz kadar basabiliyoruz sanırım. Ona da bir önlem gerekiyor gibi. Denemek için tıkladım hepsini saydığını farkettim.

wmaraci
reklam

ByCookie ByCookie webtikk.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

kalashnikov adlı üyeden alıntı

kardeşim şu sağ tarafta yer alan webtikk'te yeni misin yazısı sayfayı biraz kastırıyor gibi. O açılana kadar hala yüklemeye devam ediyor. Yoksa benim internet bağlantım mı sorunlu anlamadım.

Ek Olarak: bir de "adrese git" ve "tikkle" butonlarına istediğimiz kadar basabiliyoruz sanırım. Ona da bir önlem gerekiyor gibi. Denemek için tıkladım hepsini saydığını farkettim.

Mesajın sağ alt köşesinde bulunan "bir daha gösterme" seçeneğine basarak mesajı kapatabilirsiniz.

"Adrese git" butonunun sayması normal sonuçta her tıklandığında siteye gidilmiş demektir. "tikkle" butonuna gelirsek onun için cache sistemi üzerinde çalışıyorum bugün yarın tamamlanır.

Önerileriniz ve ilginiz için teşekkürler.

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
rica ederim. daha iyi olacağından eminim. başarılar.

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Önerileriniz üzerine;
Etiket sistemi ve iletişim sayfası eklendi.
Bol tikk'lemeler :)

Ek Olarak:

kalashnikov adlı üyeden alıntı

"tikkle" butonlarına istediğimiz kadar basabiliyoruz sanırım. Ona da bir önlem gerekiyor gibi. Denemek için tıkladım hepsini saydığını farkettim.

Artık her kullanıcı aynı tikk'i sadece bir kez tikk'leyebiliyor. Bir tikk'leme yaptıktan sonra "tikk'le" butonu "tikk'lendi" değerini alıyor ve tikk'leme özelliğini kaybediyor.

Bol tikk'lemeler.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

webtikk hakkındaki görüşlerinizi belirtebileceğiniz webtikk feedback açılmıştır.

webtikk hakkındaki önerilerinizi, görüşlerinizi, olumlu yada olumsuz yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.

webtikk kullanıcı önerilerine göre geliştirilmektedir bu yüzden önerileriniz bizim için çok önemli.

İyi çalışmalar dilerim.

occipital occipital Öğrenci-Blog Yazarlığı... Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci-Blog Yazarlığı...
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)
spama atıyor beni

future future Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 1165
  • Beğeniler 92 / 153
  • Ticaret 62, (%100)
Feedbackten yorum atmayı denedim ama atmadı, bir sorun oluştu felan yazdı.
Burdan atayim;

Daha önce yorum yapmıştım, yine bazı eksiklikleri söyleyecektim (ya da bana göre eksik olanları).

1- panelimizde önceden tiklediğimiz ve yorum yaptığımız siteler yer almalı

2- site sadece anasayfadan oluşmamalı. Anasayfada 14 tane konu var ve sitede başka birşey yok. Yani önceki haberleri görmek için birşey yok. Footer kısmına 1-2-3-4-5 gibi pagenavi yani sayfalar eklenerek eski haberler görünebilir.

3- Sitenin sidebarına veya üst kısmına kategoriler eklebilir. Böylece istediğimiz türdeki haberleri görebiliriz. Spor, teknoloji ne görmek istiyorsak.

4- Popülertikkler kısmına en çok tıklanan (adrese git sayısına göre) ve yorum sayısına göre en çok yorumlanan gibi bölümler eklenebilir.

5- Sidebarda en aktif kullanıcılar diye bir bölüm yapılarak; en çok haber gönderenler yer alabilir.

6- Twitter, Facebook sayfaları acılarak insanların oralara üye olup, oralardan da takip etmesini sağlayabilirsiniz.

7- Sitenin HEADER TAG'ında sadece webtikk yazıyor. Webtikk'in yanına bir slogan yaparsanız güzel olabilir. wmaracinda yazdıgınız "sosyal tikleme platformu" gibi.

8- http://feedburner.google.com 'a üye olup; sitedeki konuları e-posta ile takip secenegi sunabilirsiniz.

9- Sidebarda en çok kullanılan etiketler, etiket bulutu içinde gösterilebilir.

10- Yine sidebara alexa widget ekleyerek alexanızı düşürebilirsiniz.

Şimdilik bu kadar. Devam :)

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

35 karakterden kısa açıklama metnine sahip olan tikk'ler spam olarak algılanır.Buradaki amacımız sadece backlink kasmak için sadece site adresini yazıp tikk'leyenlerin önüne geçmektir.

future adlı üyeden alıntı

Feedbackten yorum atmayı denedim ama atmadı, bir sorun oluştu felan yazdı.
Burdan atayim;

Daha önce yorum yapmıştım, yine bazı eksiklikleri söyleyecektim (ya da bana göre eksik olanları).

1- panelimizde önceden tiklediğimiz ve yorum yaptığımız siteler yer almalı

2- site sadece anasayfadan oluşmamalı. Anasayfada 14 tane konu var ve sitede başka birşey yok. Yani önceki haberleri görmek için birşey yok. Footer kısmına 1-2-3-4-5 gibi pagenavi yani sayfalar eklenerek eski haberler görünebilir.

3- Sitenin sidebarına veya üst kısmına kategoriler eklebilir. Böylece istediğimiz türdeki haberleri görebiliriz. Spor, teknoloji ne görmek istiyorsak.

4- Popülertikkler kısmına en çok tıklanan (adrese git sayısına göre) ve yorum sayısına göre en çok yorumlanan gibi bölümler eklenebilir.

5- Sidebarda en aktif kullanıcılar diye bir bölüm yapılarak; en çok haber gönderenler yer alabilir.

6- Twitter, Facebook sayfaları acılarak insanların oralara üye olup, oralardan da takip etmesini sağlayabilirsiniz.

7- Sitenin HEADER TAG'ında sadece webtikk yazıyor. Webtikk'in yanına bir slogan yaparsanız güzel olabilir. wmaracinda yazdıgınız "sosyal tikleme platformu" gibi.

8- http://feedburner.google.com 'a üye olup; sitedeki konuları e-posta ile takip secenegi sunabilirsiniz.

9- Sidebarda en çok kullanılan etiketler, etiket bulutu içinde gösterilebilir.

10- Yine sidebara alexa widget ekleyerek alexanızı düşürebilirsiniz.

Şimdilik bu kadar. Devam :)

Merhaba önerilerilerinizi listeye aldım;

1- Profilinizden eski tikk'lerinizi görebilirsiniz.Yanı sıra yorum yaptığınız tikk'e başka biri yorum yaptığı zaman size bildirim gelmektedir.

2- Footer'a PageNavi çalışması başladı. (Tamamlandı)

3- Kategorilerde listede en yakın zamanda eklenicek.

4- Popüler tikk'ler kısmına 3 bölüm eklenicek; en çok tikk'lenenler, en çok yorumlananlar, en çok adrese gidilenler. (Tamamlandı)

5- Bu fikri daha önce düşünmüştüm şimdi uygulayacağım :)

6- Facebook sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.Twitter sayfasıda şimdi açılıyor. (Tamamlandı) (Ek olarak friendfeed sayfası açıldı.)

7- Bu konu üzerinde düşüneceğim.

8- http://feeds.feedburner.com/webtikk/ veya http://webtikk.com/rss.php (Tamamlandı)

9- Etiket bulutuda en kısa zamanda eklenicek. (Tamamlandı)

10- Alexa widget ekleme konusunda karasızım bunu düşünücem.

Önerileriniz için çok teşekkürler :)

Minare Minare Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 639
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel site kayıt oldum kullanıcam sık sık.

Proje sahibine tavsiyem bol bol reklamını yap.

iletisim@minare.net adresini ekle msn'e bedavaya çok büyük reklam yapman için bir tüyo vereyim, hoşuma gitti site (:

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Minare adlı üyeden alıntı

Güzel site kayıt oldum kullanıcam sık sık.

Proje sahibine tavsiyem bol bol reklamını yap.

iletisim@minare.net adresini ekle msn'e bedavaya çok büyük reklam yapman için bir tüyo vereyim, hoşuma gitti site (:

Yorumunuz için teşekkürler :)

Msn adresinizi ekliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al