wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Temalarınızı Gönderin Yayınlıyalım

32 Mesajlar 2.561 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

snszhytnaq adlı üyeden alıntı

Siteyi aktif etmeden özgün bir tema ayarlayıp öyle açılış yapsaydınız daha iyi olurmuş.Kişisel blog gibi olmuş:)

Site gidişatına göre özgün tasarım çalışmalarımız başlayacaktır. Fakat sitemizin daha 1 haftası oldu. :)

Ek Olarak:

Immortal adlı üyeden alıntı

Site şuan açılıyor. Ama bu site de en kaliteli tema bile çok kalitesiz gözükebilir bence. temalog.com'un temasını değiştirin derim.

Özgün tasarım için arayışlarımız ve projelerimiz ilerleyen zamanlarda uygulanacaktır.

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!
wmaraci
reklam

snszhytnaq snszhytnaq La isla bonita Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ui Designer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 24 / 35
  • Ticaret 1, (%100)

FIRTINA1453 adlı üyeden alıntı

Site gidişatına göre özgün tasarım çalışmalarımız başlayacaktır. Fakat sitemizin daha 1 haftası oldu. :)

Proje site işlerinden pek anlamam fakat temel sağlam olmalıdır bence her işte.Şimdi siteyi açtığımda değişik bir tasarımla karşılaşsaydım inceler sayfaları gezerdim.Bu sitede farklı bir şeyler olduğu düşüncesi gelirdi aklıma.Fakat açtım sonra kapattım.Kötülemek için asla söylemiyorum beni yanlış anlamayın.Sadece yapabiliyorsanız en iyisini yapın diye söyledim.Gidişatı da belirleyecek olan sizsiniz sonuçta ilgilenirseniz olur bakın psdup ' a az içerik var fakat kaliteli ve çevresi geniş bir site.Şirzat abiye selam olsun buradan psdup demişken.Kendisi Türkiye'de kaliteli işler yapan girişimcilerden.İnşallah yanlış anlaşılmamışımdır.

Hayırlı olsun siteniz elimden geldiğince desteklerim.

Youtube Kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCVoiEsmK98SYw9alSD9Ja_A

• Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

Proje site işlerinden pek anlamam fakat temel sağlam olmalıdır bence her işte.Şimdi siteyi açtığımda değişik bir tasarımla karşılaşsaydım inceler sayfaları gezerdim.Bu sitede farklı bir şeyler olduğu düşüncesi gelirdi aklıma.Fakat açtım sonra kapattım.Kötülemek için asla söylemiyorum beni yanlış anlamayın.Sadece yapabiliyorsanız en iyisini yapın diye söyledim.Gidişatı da belirleyecek olan sizsiniz sonuçta ilgilenirseniz olur bakın psdup ' a az içerik var fakat kaliteli ve çevresi geniş bir site.Şirzat abiye selam olsun buradan psdup demişken.Kendisi Türkiye'de kaliteli işler yapan girişimcilerden.İnşallah yanlış anlaşılmamışımdır.

Asla yanlış anlamak ne kelime. Keşke herkes sizin gibi düşüncelerini açık bir dille söyleyebilse. Yorumunuz için gerçekten teşekkür ederiz. Dediğim gibi themeforest gibi değil de Türkiye'nin themeforesti değil de Türkiye'den Dünya'ya açılan yeni bir web sitesi oluşturmanın peşindeyiz. En uygun tasarımı bulup en kısa zamanda siteye uygulayacağız inşallah.

OguzhanUcan OguzhanUcan temalog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 99 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

Estağfurullah bize kötü yanlarınıda söyleceksiziniz ki bizde eksik tarafımızı görüp ona göre kendimizi geliştirelim tema konusunda sonuna kadar haklısınız öğrenci olarak elimizden gelen şu anlık bu dediğimiz gibi ileride sitemizi geliştireceğiz ve bu geliştirme işine ilk önce temadan başlayacağınız yorumunuz için çok teşekürler

wmaraci
wmaraci

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Ücretli tema olmayacak mı? Hepsi ücretsiz. Mesela ben Themeforest gibi girip bir tema satın almak isterim ya da kendi temamı sizin siteden satmak isterim. Böyle bir sistem olacak mı? Yoksa ücretsiz tema heryerde bulunuyor.
Hem ücretsiz temaları kendiniz upload edip birde rar şifresi koyup paylaşıyorsunuz. Böyle olunca o temanın güncellemelerinden nasıl faydalanacağız ki? Tema güncellenmiş olabilir, tasarımı değişmiş olabilir..
En azından tema yapımcısının kendi sayfasına yönlendirin bari de oradan indirsinler..

• Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 99 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Ücretli tema olmayacak mı? Hepsi ücretsiz. Mesela ben Themeforest gibi girip bir tema satın almak isterim ya da kendi temamı sizin siteden satmak isterim. Böyle bir sistem olacak mı? Yoksa ücretsiz tema heryerde bulunuyor.
Hem ücretsiz temaları kendiniz upload edip birde rar şifresi koyup paylaşıyorsunuz. Böyle olunca o temanın güncellemelerinden nasıl faydalanacağız ki? Tema güncellenmiş olabilir, tasarımı değişmiş olabilir..
En azından tema yapımcısının kendi sayfasına yönlendirin bari de oradan indirsinler..

Ücretli Olan temanızı bize gönderiyorsunuz bizde Satın Alma işlemlerini kullanıcının belirtiği adrese yönlendiriyoruz

• Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)

Ücretli temalarınızı bize iletebilirsiniz. Ücretli olarak yapılan tema ve scriptler de paylaşılacaktır. Biz sadece rar dosyalarını şifreliyoruz. Üreticilerin siteleri zamanla kapanabildiğinden dolayı Biz indirip tekrar upload ediyoruz.

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

Oğuzhan Uçan adlı üyeden alıntı

Ücretli Olan temanızı bize gönderiyorsunuz bizde Satın Alma işlemlerini kullanıcının belirtiği adrese yönlendiriyoruz

Ok hocam. Geliştirin o zaman beklemedeyim ben şahsen. Yapılsın böyle birşey. Ama tam anlamıyla profesyonel bir şekle sokulmalı yani.
örneğin en az 10 farklı sitede ücretli haber teması satılıyor. Her birinin 2-3 farklı versiyonu var. Bunlar tek elde toplanırsa, hem alacak adamın hızlı bir şekilde karşılaştırma imkanı olur, hem zamandan hem paradan tasarruf olur. Hem de tema yapımcıları rakiplerinden sıyrılmak için daha çok uğraşırlar.

İşte, sadece kaliteli olanları eklerseniz daha da iyi olur.

• Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 99 / 149
  • Ticaret 4, (%100)

Ok hocam. Geliştirin o zaman beklemedeyim ben şahsen. Yapılsın böyle birşey. Ama tam anlamıyla profesyonel bir şekle sokulmalı yani.
örneğin en az 10 farklı sitede ücretli haber teması satılıyor. Her birinin 2-3 farklı versiyonu var. Bunlar tek elde toplanırsa, hem alacak adamın hızlı bir şekilde karşılaştırma imkanı olur, hem zamandan hem paradan tasarruf olur. Hem de tema yapımcıları rakiplerinden sıyrılmak için daha çok uğraşırlar.

İşte, sadece kaliteli olanları eklerseniz daha da iyi olur.

Zaten Tema yapımcılarıyla yavaş yavaş iletişim kuruyoruz yakında sizlerinde desteği ile daha güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum yorumunuz için teşekürler

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Varsa ücretsiz bir köy teması paylaşın güzel bir şey olsun söz o zaman daha çıkmam sitenizden :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al