wmaraci reklam

www.haber58.com

10 Mesajlar 1.046 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
2006 Mart ayında kurulan Haber58.Com, Sivas, ilçeleri ve köylerinin sürekli güncellenen, tarafsız haber sitesi olma iddiasını 10 ilçede editörlükler açarak devam ettirdi.

1450 üyesi olan sitede üyeler haber ve makalelerin altına yarum yazabildiği gibi, her ziyaretçi de haberi arkadaşına ve tanıdıklarına gönderebiliyor. Sondakika haber kodları Sivas ve ilçeleriyle alakalı 45 ayrı sitede eş zamanlı olarak yayınlanan HABER58.COM sitesine ayrıca haber58.net, haber58,org, haber58.biz, haber58.info, haber58.site, haber58.website, haber58.top, haber58.tk adreslerinden de ulaşmak mümkün.

134 ülkede ziyaretçileri bulunan site günlük 4000 e yaklaşan ziyaretçi sayısıyla Sivas’ın en ciddi sitesi arasında gösteriliyor. Siteye girmeden de masaüstü programı ile sondakika haberlerinin kolayca izlenebildiği program siteden hemen indirilebiliyor. Hiçbir partinin, derneğin, vakıfın, sendikanın, örgütün, teşkilatın yan kuruluşu ve temsilcisi olmayan sitede ideolojik manada her eğilim temsil ediliyor. TCK çerçevesinde Her kişi kurum ve kuruluşa söz hakkı veriliyor.

Site yakın gelecekte Sivas’ın ve Sivaslının parlayan yıldızı olmayı hedefliyor . Eğitim, kültür, politika, yerel medya, kadın, aile, yemek, çocuk, bilim, din, müzik, sağlık, ekonomi, iletişim, seçimler le alakalı tüm haberlerin HABER58.COM sitesinde Sivas’a özgü biçimde yayına veriliyor.

muhammedakif

kişi bu mesajı beğendi.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN
wmaraci
reklam

muhammedakif muhammedakif www.muhammedakif.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bende Bilmiyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 61 / 106
  • Ticaret 1, (%100)
Siteniz de chp bannerlarını gördüm, bu bannerlar Kandilimizi kutluyor ama kutlayan kişinin hangi partiden olduğunu görüyoruz, eğer bunu siz yaptıysanız kişisel kategori sayfasına giriyor siteniz,
Siteniz: haber sitesi, taraf olma değil, al kardeşim bu kadar para bu bannerları reklamımı yap diyorsa Eyvallah.
hasanayt

kişi bu mesajı beğendi.

Ölümü Unutmayın, Çünkü Ölüm Sizi Unutmadı !

Beginnertk Beginnertk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Web Tasarım - SEO
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 66 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
Habercilik tarafsız olur, bir haber sitesi sahibi olarak siyaseti haberciliğe alet ettiğiniz için, taraflı haberleriniz için, zihniyet ve yanlış davranışlarınız için; sitenizi kınıyor ve kara listeme alıyorum.
hasanayt

kişi bu mesajı beğendi.

proteemo456 proteemo456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PC Programcılığı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 50 / 50
  • Ticaret 21, (%95)
ülkede tarafsız habercilik kalmamış hocam siteyi eleştirmek manidar geldi yüzümde oluşturduğunuz tebessüm için sağolun.
hasanayt

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

nakolik nakolik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** N**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 42 / 43
  • Ticaret 10, (%100)
Bu nasıl tarafsız habercilik ? Sitenizdeki reklamlarla çelişiyorsunuz hocam, ya buradaki içeriği düzenleyin yada sitenizdeki reklamları.
hasanayt

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Arkadaşlar bakıyorum da boş eleştiri deyince hemen balıklama atlıyorsunuz. Ücretli reklam alabilecek kadar başarılı bir siteye dil uzatmak ancak "istemezük" zihniyeti ile izah edilebilir. Ben bu zihniyetin sadece Sivas da olduğunu zannederdim. Maşallah kıskançlık epey bir prim yapıyor. Site evet tarafsızdır. İsteyen ücretle AKP reklamları da MHP reklamları da yayınlatabilir. Eleştiri yerine kimin partisine çalısıyorsanız onun reklamını parasını ödeyin yayınlayayım. Hem partinize de desteğiniz olur. Hele biri beni kara listeye almış. Vah vah ne kadar üzüldüm. İflah olmayız artık ...

Ek Olarak:

muhammedakif adlı üyeden alıntı

Siteniz de chp bannerlarını gördüm, bu bannerlar Kandilimizi kutluyor ama kutlayan kişinin hangi partiden olduğunu görüyoruz, eğer bunu siz yaptıysanız kişisel kategori sayfasına giriyor siteniz,
Siteniz: haber sitesi, taraf olma değil, al kardeşim bu kadar para bu bannerları reklamımı yap diyorsa Eyvallah.

O ücretli reklam gardaş. Siz de AKP nin reklamını verebilirsiniz ? Memnun oluruz ...

Ek Olarak:

Beginnertk adlı üyeden alıntı

Habercilik tarafsız olur, bir haber sitesi sahibi olarak siyaseti haberciliğe alet ettiğiniz için, taraflı haberleriniz için, zihniyet ve yanlış davranışlarınız için; sitenizi kınıyor ve kara listeme alıyorum.

Ben de seni kara listeye aldım ))

miniajans miniajans webteson.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek.
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 119 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Yukarıda tarafsız habercilik diye saçmalamış. Arkadaşlar bölgesel bir site ve eğer biraz mantıklı düşünürseniz o bölgenin siyasileri ve diğer önemli kişileri, o yöre'nin en çok tutulan sitelerine reklam verirler. Bu reklam tabi babasının hayrına değil ücretli olur. Arkadaşta sitesine ücret karşılığı reklam almış yayınlamış gelip yok taraflı vs vs diye muhabbet ediyorsunuz. Ülke'de basın bir kesimin elindeyken sesi çıkmayanların bu ve buna benzer sitelere yorum yapması tebessüm ettiriyor. Ayrıca hiç televizyon izlemiyor musunuz? Kandillerde, bayramlarda, seçimlerde siyasilerin kutlama mesajlarını görmüyor musunuz? eee bunu yayınlayan kanal taraflı mı oluyor? Kanal sahibi parasını alıyor keyfine bakıyor. Artık forum öyle bir forum oldu ki millet birbirinin iyiliğini istemiyor, çomak batırmaya çalışıyor. haber58

Not: Hiçbir siyasi görüşüm yoktur. Yorumlarım tarafsız ve yiğidi öldür hakkını yeme düşüncesiyle yazılmıştır.
haber58

kişi bu mesajı beğendi.

muhammedakif muhammedakif www.muhammedakif.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bende Bilmiyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 61 / 106
  • Ticaret 1, (%100)
miniajanss

muhammedakif adlı üyeden alıntı

Yazımı okuduysan ki, okumamışsınız gelmiş burada saçma sapan polemik yaratıyorsun.
Yazımı oku tekrardan. Ve burada kötülüğümüz ne ? haber yapma mı diyoruz?

Ölümü Unutmayın, Çünkü Ölüm Sizi Unutmadı !

miniajans miniajans webteson.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek.
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 119 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Lafım size değil hocam taraflı ve tarafsız muhabbetine aksine sizde üzerine basmışsınız durumun muhammedakif ve ayrıca bu polemik değil yorumlara karşı kendi düşüncem..

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)

miniajans adlı üyeden alıntı

Yukarıda tarafsız habercilik diye saçmalamış. Arkadaşlar bölgesel bir site ve eğer biraz mantıklı düşünürseniz o bölgenin siyasileri ve diğer önemli kişileri, o yöre'nin en çok tutulan sitelerine reklam verirler. Bu reklam tabi babasının hayrına değil ücretli olur. Arkadaşta sitesine ücret karşılığı reklam almış yayınlamış gelip yok taraflı vs vs diye muhabbet ediyorsunuz. Ülke'de basın bir kesimin elindeyken sesi çıkmayanların bu ve buna benzer sitelere yorum yapması tebessüm ettiriyor. Ayrıca hiç televizyon izlemiyor musunuz? Kandillerde, bayramlarda, seçimlerde siyasilerin kutlama mesajlarını görmüyor musunuz? eee bunu yayınlayan kanal taraflı mı oluyor? Kanal sahibi parasını alıyor keyfine bakıyor. Artık forum öyle bir forum oldu ki millet birbirinin iyiliğini istemiyor, çomak batırmaya çalışıyor. haber58

Not: Hiçbir siyasi görüşüm yoktur. Yorumlarım tarafsız ve yiğidi öldür hakkını yeme düşüncesiyle yazılmıştır.

Ağzına sağlık işte SAĞDUYU BU ARKADAŞ
miniajans

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al