wmaraci reklam

Yeni Hazırladığım Kurumsal Şirket Teması Nasıl Olmuş?

3 Mesajlar 428 Okunma
wmaraci reklam

SezerAkkaya SezerAkkaya Youtube/Sezerakkaya Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Site Developer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 46 / 140
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar;

Bir müşteriye hazırladığım kurumsal tema sizce nasıl olmuş toplamda 2 gün uğraştım her şey oturdu sizin yorumlarınızı alıyım...

https://ezudesing.com/

55.000 Aboneli Youtube: https://www.youtube.com/c/Sezerakkaya
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

mbuturak mbuturak Сомнение единственная п Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-end dev. & Back-end dev.
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 14 / 8
  • Ticaret 6, (%100)
Bence elementor-widget-container içerisinde ki yazılarınızı mümkün olduğunca kısa ve öz tutup text-align ' ı justify yaparsanız daha şık duracaktır ek olarak bence biraz da elementor-section-wrap class'ınıza da margin-top:20px uygularsanız biraz daha güzel duruyo sanki , şuanda herşey iç içe girmiş gibi geldi bana H etiketlerinizi de paragraflarınızda ki gibi yazı stilleri uygularsanız daha güzel olabilir şuan da h3 ile h4 ü ilk baktığımda ayırt edemiyorum " Şimdi Ücretsiz Bilgi Alın " butonunuzun sağ tarafında bulunan telefon iconunu butonun sağ tarafına alıp yazınızı daha kurumsal olacak bir başlık şeklinde biçimlendirmenizi tavsiye ederim , Nasıl çalışıyoruz başlığını gereksiz buldum ekstra oraya boşluğu doldurmak içinmiş gibi geldi bana pek etkileyici bulmadım açıkçası , " Teklif alın " butonunda bulunan iconu sol tarafa almanız daha etkileyici olacaktır ve orada mailto kullanımı yerine iletişim formuna yönlendirmenizi veya WhatsApp ile destek hattınıza bağlanmanızı daha profesyonel bulurum , yine alt taraftaki widgetlarınıza da margin uygulamanızı ve yazı stilini düzenlemenizi tavsiye ederim kolay gelsin iyi çalışmalar :)

Ferhat27 Ferhat27 Ferover Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
en altta tena yazıyor

Üzülme bazen ölmek bile insan için umuttur!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al