Bence elementor-widget-container içerisinde ki yazılarınızı mümkün olduğunca kısa ve öz tutup text-align ' ı justify yaparsanız daha şık duracaktır ek olarak bence biraz da elementor-section-wrap class'ınıza da margin-top:20px uygularsanız biraz daha güzel duruyo sanki , şuanda herşey iç içe girmiş gibi geldi bana H etiketlerinizi de paragraflarınızda ki gibi yazı stilleri uygularsanız daha güzel olabilir şuan da h3 ile h4 ü ilk baktığımda ayırt edemiyorum " Şimdi Ücretsiz Bilgi Alın " butonunuzun sağ tarafında bulunan telefon iconunu butonun sağ tarafına alıp yazınızı daha kurumsal olacak bir başlık şeklinde biçimlendirmenizi tavsiye ederim , Nasıl çalışıyoruz başlığını gereksiz buldum ekstra oraya boşluğu doldurmak içinmiş gibi geldi bana pek etkileyici bulmadım açıkçası , " Teklif alın " butonunda bulunan iconu sol tarafa almanız daha etkileyici olacaktır ve orada mailto kullanımı yerine iletişim formuna yönlendirmenizi veya WhatsApp ile destek hattınıza bağlanmanızı daha profesyonel bulurum , yine alt taraftaki widgetlarınıza da margin uygulamanızı ve yazı stilini düzenlemenizi tavsiye ederim kolay gelsin iyi çalışmalar :)