Yeni internet ve blog sistemiz SEO ayarları

2 Mesajlar 453 Okunma
smmexpress

erdemaydin erdemaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Satış Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar firmamıza ait web sayfamızı güncelledik ve word press blog sayfamızla entegre hale getirdik. İşi yaptırdığımız firmadan seo anlamında çok fazla destek alamıyoruz ve kendim bazı seo çalışmaları yapıyorum fakat eksikler var bana göre. Hangi konularda düzeltmeler istemeliyim yardımcı olabilir misiniz lütfen.

web sayfamız

blog sayfamız

wmaraci
reklam

tahsinyaman tahsinyaman WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 114 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba hocam,

Kullanılan anahtar kelimelerin bazılarının aranma hacimleri çok düşük. en yüksek aramayı çeken kelime "turbo blower" . anahtar kelime analizleri yaptırmanızı tavsiye ederim.

description kısmına hakkımızda yazısı tarzında kısa bir açıklama yazmışsınız fakat oraya da faaliyet gösterdiğiniz işler hakkında anahtar kelime eklemenizde fayda var.

Title kısmına da Fark yaratan ekipmanlar yerine Önem derecesi en yüksek olan anahtar kelimenizi başa alarak yeni bir title oluşturmanızda fayda olacaktır.

ürünlerinizin detaylarına girdiğimizde açıklamarı çok kısa. biraz daha açıklayıcı ve uzun içerikler eklemenizi tavsiye ederim. içeriklerinizde hangi ürün hangi özelliği ile ön plana çıkıyorsa açıklamada o kelimeyi vurgu etiketleri kullanabilirsiniz.

Ürün açıklamalarında etiketlerini kullanın,
örnek vermek gerekirse

etiketine ana başlık verilmiş.
hemen altına

etiketi ile M SERİSİ MONO POMPA nerelerde kullanılır ? şeklinde bir soru sorulabilir. ve altına normal

etikleri arasına da cevap olarak girilmiş içerikler devam edebilir. bu cevaplar arasında önemli bulduğunuz noktaları da etiketleri ve etiketleri ile vurgulama yapabilirsiniz.

footer kısmına link eklemeleri yapılabilir. ürünler blog vs. tarzında.

breadcrumbs kullanılmış hocam gayet güzel. kullanıcı açısından da önemlidir.

Bu kısıtlı zaman arasında şimdilik söyleyebileceklerim bunlar .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)