lostyazilim

[Yenilendi] 2 Harfli Domain Projesi İçin Yorum - Öneri

49 Mesajlar 6.116 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

mustafasec mustafasec WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Projenizin başarılı olması dileğiyle. Sitenin tasarımı çok güzel olmuş.

wmaraci
reklam

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)
Başarılar dilerim.

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim geleceğin wm projesini yapmışsın benden söylemesi. :D Biraz daha uğraş daha fazla ziyaretçi daha fazla soru falan kastır derim. Arşivlerin sağlam olsun. Kategorilerin ve düzenin olsun. Kişi girip wp ye gitsin mesela oradan wp temaya gitsin ya da wp kodlamaya ya da eklentiye ya da vs. gibi olayı temelden alıp kategoriler halinde düzen için de sunmak çok önemli bence. Gerekirse büyük sorunlar için resimli anlatımlar gibi kolaylıklar sağla vs. Bu şekilde site çok iyi yerlere gelir tasarım güzel ama bir kıllık da ben yapayım: En üst de site logosu çok bitişik duruyor çok tepede yani biraz aşağı indirebilirsin ve avatarı olmayan her üye için aynı ikonu kullanmak yerine farklı ikonlar kullanabilirsin yaa da o kısmı komple kaldırabilirsin.

Ben çok beğendim. Son zamanlarda gördüğüm sağlam projelerden biri umarım daha da başarılı olursun. Kolay gelsin :)
HaziranGeceleri

kişi bu mesajı beğendi.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Proje olarak güzel fakat, benim bir sorunum olsa bu tarz site yerine forumlara sormayı tercih ederim. Düşünsenize, http://wm.tc/ sitesine sorunumu anlatıyorum hıc abartmadan en fazla 1 saat beklemem gerek belki de cevabın gelmesi sorunumu duzeltebilmem için ki bu kadar bekleyebilecek birilerinin olduğunu zannetmıyorum. Forum sayfalarına sorunumuzu dile getirdiğimiz de en fazla 5dk ıcınde birileri bir şeyler yazıyor yardımcı olmaya calısıyor. O projenin çok iyi yerlere gelebilmesi için devamlı birilerinin o sitede kalması ve her an kontrol ediliyor olması gerek. Diğer türlü Soru sor bir kaç saat bekle vs. Zor hocam, ama proje genel olarak güzel.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
wmaraci

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Güzel bir şey çıkacağa benziyor. Allah utandırmasın.
Çay varsa mutluyuz...:)
HaziranGeceleri

kişi bu mesajı beğendi.

turansonkaya turansonkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Ellerinize sağlık çok güzel bir projeye benziyor domain desem harika gerçekten çok hoşuma gitti diyebilirim.

Öneri olarakta menü kısmına bir dropdown açıp bu forumda olduğu gibi "Site Analiz vb." işlemleri eklersen daha kullanışlı bir hale gelebilir.

Başarılar dilerim...

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)
Ben bayağa beğendim. İyi yerlere gelecektir umarım.

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

erekaone adlı üyeden alıntı

Kardeşim geleceğin wm projesini yapmışsın benden söylemesi. :D Biraz daha uğraş daha fazla ziyaretçi daha fazla soru falan kastır derim. Arşivlerin sağlam olsun. Kategorilerin ve düzenin olsun. Kişi girip wp ye gitsin mesela oradan wp temaya gitsin ya da wp kodlamaya ya da eklentiye ya da vs. gibi olayı temelden alıp kategoriler halinde düzen için de sunmak çok önemli bence. Gerekirse büyük sorunlar için resimli anlatımlar gibi kolaylıklar sağla vs. Bu şekilde site çok iyi yerlere gelir tasarım güzel ama bir kıllık da ben yapayım: En üst de site logosu çok bitişik duruyor çok tepede yani biraz aşağı indirebilirsin ve avatarı olmayan her üye için aynı ikonu kullanmak yerine farklı ikonlar kullanabilirsin yaa da o kısmı komple kaldırabilirsin.

Ben çok beğendim. Son zamanlarda gördüğüm sağlam projelerden biri umarım daha da başarılı olursun. Kolay gelsin :)

Çok teşekkür ederim güzel fikirlerinizden dolayı dikkate alacağım

Ek Olarak:

RecepVatansever adlı üyeden alıntı

Ben bayağa beğendim. İyi yerlere gelecektir umarım.

Teşekkür ederim inşallah :)

Ek Olarak:

turansonkaya adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Ellerinize sağlık çok güzel bir projeye benziyor domain desem harika gerçekten çok hoşuma gitti diyebilirim.

Öneri olarakta menü kısmına bir dropdown açıp bu forumda olduğu gibi "Site Analiz vb." işlemleri eklersen daha kullanışlı bir hale gelebilir.

Başarılar dilerim...

Dikkate alacağım yorum için teşekkürler :)

Ek Olarak:

Alperen Atasever adlı üyeden alıntı

Güzel bir şey çıkacağa benziyor. Allah utandırmasın.
Çay varsa mutluyuz...:)

Aynen öyle inşallah hakkımızda hayırlısı sağolun

Ek Olarak:

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Proje olarak güzel fakat, benim bir sorunum olsa bu tarz site yerine forumlara sormayı tercih ederim. Düşünsenize, http://wm.tc/ sitesine sorunumu anlatıyorum hıc abartmadan en fazla 1 saat beklemem gerek belki de cevabın gelmesi sorunumu duzeltebilmem için ki bu kadar bekleyebilecek birilerinin olduğunu zannetmıyorum. Forum sayfalarına sorunumuzu dile getirdiğimiz de en fazla 5dk ıcınde birileri bir şeyler yazıyor yardımcı olmaya calısıyor. O projenin çok iyi yerlere gelebilmesi için devamlı birilerinin o sitede kalması ve her an kontrol ediliyor olması gerek. Diğer türlü Soru sor bir kaç saat bekle vs. Zor hocam, ama proje genel olarak güzel.

forum alt yapısıda peşindne gelecek. en kısa zamanda menüde böyle birşey göreceksiniz.

Ek Olarak:

mustafasec adlı üyeden alıntı

Projenizin başarılı olması dileğiyle. Sitenin tasarımı çok güzel olmuş.

Teşekkürler

Ek Olarak:

Teşekkürler

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
İyi bir proje bakalım :)

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)
Soru cevapta beklenilen kitleye ulaşırsan , yani gerek soru soranlar gerek cevaplıyanların aktifliği çok olursa kesinlikle bir webmaster forumu olmalısın . Her gün ziyaret edicem umarım güzel yerlere gelir .:)

Ek Olarak: Özel Mesaj yoluyla yolladıgım düzenlemeleri yaparsanız güzel olur . Kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al